Paris’te Pigalle Yeri Red Light District

Posted on

Paris'te Pigalle Yeri Red Light District

Yeri Pigalle hep bütün daha zevksiz formlarda, seks ile eşanlamlı olmuştur. Seks dükkanları, burnu gösterileri, şerit kulüpleri ve kabare ve yetişkinler okunur, X-rated maceralarını merkez üssü olarak kullanılan ve Paris, Fransa’nın red light district parçasıydı.

Hala daha müstehcen kalabalık için popüler hotspot olarak adı çıkmış bir üne sahiptir. Bu şerit kulüpleri sonra sizin için ve aniden davetsiz masada görünen kız ya erkek çocuklar için çok pahalı içkiler ile acı, küçük giriş ücretleri ile olsun yer olarak bilinir.

vitrinlere birçoğu hala yok denecek kadar giyen modellerin dolu, cips gibi süper pahalı ya da ucuz olabilir ama yetersiz giysiler aynı mesajı göndermek – seks için müsait değilim.

Tarihçe

Pigalle uzakta Louvre ve Tuileries bahçelerinde çevresindeki tüm ihtişamıyla belirlenen 1 ilçede, oturaklı büyük ve aristokrat binalardan, bir sanatçının alanı olarak başladı. Pigalle Montmartre, Sacré Coeur kilise tarafından taç Paris’in şehvetli alanındadır. Geç 19 yılında inci zevkinize göre, ünlü ya da rezil ya yüzyılda, kabareler, Boulevard de Clichy açılan aralarında Moulin Rouge. Toulouse-Lautrec Albi memleketi buraya geldi ve fahişe o harika posterler ve resimler üretmek başladı, barlar hep fahişe olarak iki katına çıktığı gece, pelin otu içenler ve dansçılar geç saatlere kadar açın.

Pigalle erken 20’de seedier var inci yüzyılda ve size yaptıklarını tam olarak biliyordu sürece ziyarete yere değildi ve nereye gittiğini – ve size belli bir pervasız çizgi vardı.

Bazı şaşırtıcı insanlar var yaptılar nereye gittiklerini biliyorum; görünüşe göre, cinsel iştah ile tanınan Galler İngiliz Prensi, Charlie Chaplin ve Cary Grant tüm müşteriler vardı. Kaçınılmaz, suç unsurlarının taşınması; kırağı hareket; uyuşturucu çeteleri burada çalıştırılan; genelevler kükreyen bir ticaret yaptım.

1970’li yıllarda, seks dükkanları ancak, onların korkunç, cazip görüntüler ve seks verdikleri sözü ile ortaya çıktı ve her ne zaman bunu istedi.

Bugünün Pigalle

Pigalle hızla değişiyor ve bir hala cesur kenarı ile de olsa, şık ve trendy oluyor ve hala kirli ve karışımı ilginç olsun. Aslen 72 Boulevard de Clichy de Eroticism oldukça garip, ama tamamen farklı Müzesi, Kasım 2016 yılında kapılarını kapattı Ama üstsüz Mona Lisa ve bir ‘phalluses ormanı’ gibilerle muhteşem bir satış var mıydı hepsi bir düzenli yarım milyon avro yaptı.

Nerede kalınır

20 odalı Otel Amour alanının canlanma hızıyla sürüyor. Bu korkaklara değil; sanatın her parça içine biraz çıplaklık vardır ve bazı odalar oldukça ateşli vardır. Bu Thierry Costes ve İsveç doğumlu, Paris-kaldırdı grafiti sanatçısı ve gece girişimci André Saraiva ait. Bu 8 Rue de Navarin de bu.

Ne yemeli

Yeni yerler her zaman ortaya çıkıyor. Unutulmaması gereken bir Buvette Manhattan Fransız restoranın Fransız kardeşidir. Bu 28 Rue Henry Monnier’in bu.

Ama yaşlı danışma hala geçerlidir: o eski şehvetli kendini bir taklidisin olsa burada dikkatli olun.

Eğlence

  • 85 Boulevard de Clichy de Moulin Rouge farklı eylemlere yarı çıplak dansçılar bol vardır. Sen bilet ayrı almak ya da akşam yemeği ve kabare alır bir tura katılabilirler. Bu bugüne kadar olduğu gibi ünlü kalır.
  • 120 Boulevard de Rochechouart La Cigale tarihi bir tiyatro ilk tek kişilik gösterilere rap çeşitli farklı müzik eylemlerine artık eve 1887 yılında açılan ve olduğunu. Woody Allen’ın yer Midnight in Paris ve David Bowie, Red Hot Chilli Peppers ve Charlotte Gainsbourg gibi greats ev sahipliği yapmıştır.
  • Le Trianon güzel over-the-top, Art Deco konser salonu ve Macy Gray için Mistinguett ve Jacques Brel gelen greats ev sahipliği yapmış başka biridir. kafe-bar Le Petit Trianon Fransız klasikleri için iyidir.
  •  80 Boulevard de Rochechouart de Au Lapin Agile, Picasso gibi sanatçıların gözdesi oldu başka bir tarihi mekandır. Rahat ve eski mobilyalarla dekore edilmiştir.