Paris’te Ulaştırma Complete Guide

Posted on

Paris’e ilk gezisi atılmak üzeresiniz? Seni şanslı. Eğer kapalı kafa önce, ışığın kentinde toplu taşıma kullanarak, havaalanından zemin taşıma seçenekleri hakkında öğrenme ve sağ otobüs ya da tekne turları seçerken, oraya nasıl karar yardıma gereken muhtemel. senin hoş geldiniz orada alma ve girince, ulaşım stressiz rehberlik halindeyken Yapılır.

Işık Şehir Seyahat için seçenekler

Doğru seyahat paketi bulma stresli ve zor olabilir. seyahat için tüm seçenekler hakkında bilgi edinmek için bir adım-adım astar kullanın online Fransız başkentine Paris havaalanları ve tren istasyonları ve kitap uçuş, tren veya Eurostar biletleri ile tanışırız. Ayrıca Paris’i ziyaret etmek için en iyi zamanları için kılavuzdaki kitaba ne zaman tavsiyelerde araştırma yapabilirsiniz.

Zemin Taşıma Seçenekleri: Havalimanından

Havaalanına gelen zaman, Fransız başkentine genellikle ziyaretçiler bunalmış ve uygun şehre almak hakkında karıştı hissediyorum. Kentin iki havaalanına (Charles de Gaulle / Roissy ve Orly) Paris’in merkezine ulaşmak için çeşitli yollar vardır.

Bu ve Paris havaalanlarından bir taksi alarak olumlu ve olumsuz yanlarını anlamak da avantajlı bu.

Metro, RER, Otobüsler ve tramvaylar: Paris Toplu Taşıma

Paris olağanüstü hız ve güvenilirlik ile çalışan metro, tren, otobüs ve tramvaylar ile dünyanın en verimli toplu taşıma sistemlerinden birine sahiptir. Ancak, metro ve otobüs sistemi, özellikle, kafa karıştırıcı olabilir, ve olmasını isterdim olarak ışık şehrin toplu taşıma daima hareket kabiliyeti kısıtlı ziyaretçilere olarak erişilemez. bebekler ve küçük çocuklar ile seyahat için metro kullanarak büyük bir bebek arabası var, özellikle benzer şekilde zor olabilir. beklemek ve bir profesyonel gibi sistem gezinmek öğrenmek hakkında bir fikir alın.

otobüs Turu

İlk kez Paris’i ziyaret eden ya da toplu taşıma alarak da öyle vergi artacağından endişe? Size üst Paris manzaraları ve favori noktada, dolaşmak yemek için durmak veya dinlenmeye esneklik sağlarken konumlar iyi bir genel bakış vermek Paris’in popüler hop-on hop-off otobüs turları, biri alarak düşünün.

Araba kiralamak

Paris’te bir araba kiralamak ya da dezavantajları yararlarından daha fazla mı değer mi? Paris’te sürüş yanıltıcı olabilir, bu nedenle karar vermeden önce artılarını ve eksilerini tartmak olabilir.

Boat tarafından Touring

Notun Paris’in en tarihi yerleri birçoğu Seine River– bir tekne turu şehir hakkında bilgi almak için unutulmaz bir yol yapım boyunca yer almaktadır. Bu özel biriyle bir gün ya da akşam geçirmek için özellikle romantik yoludur ve özellikle çocuklar (ve veliler) yorgun uzun bir günün sonunda, aileler için de oldukça çok uygundur ve sadece arkanıza yaslanın ve keyfini istediğiniz çok fazla çaba harcamadan yerler.

Velib’ Bisiklet Kiralama Düzeni kullanma

2007 yılından bu yana, kredi kartıyla bir tokatlamak ile Paris çevresinde yaklaşık 1.800 self-servis istasyonlarında bisiklet kiralayabilir ve işiniz bittiğinde istasyonlarının herhangi iade. bisiklet güvenliği kuralları uygulayın ve daha yoğun sokaklarda dikkatli olun.