Parīze Drošības padomi: Ieteikumi un brīdinājumi tūristiem

Posted on

Kā izvairīties no nepatīkamiem starpgadījumiem brauciena laikā

Parīze Drošības padomi: Ieteikumi un brīdinājumi tūristiem

Parīze ir statistiski viens no drošākajiem galvenajiem metropoles rajoniem Eiropā. Vardarbīgi noziedzības līmenis ir diezgan zems šeit, lai gan dažiem noziegumiem, tostarp kabatzagļu, ir diezgan izplatīta. Pēc šīm pamata Parīzes drošības padomi var iet garu ceļu, lai nodrošinātu jums izvairīties no briesmām un hassles par savu braucienu uz Parīzi.

Kabatzagļu ir visizplatītākā Noziedzība

Kabatzagļu ir visvairāk izplatīta forma noziedzības mērķauditorijas tūristus Francijas galvaspilsētā.

Tā rezultātā, jums vienmēr vajadzētu būt piesardzīgiem ar savu personīgo lietu, jo īpaši pieblīvēts jomās, piemēram, vilcienu, metro stacijās, un jebkuru populārs tūrisma jomās. Naudas jostas un ceļotāju čeki ir lielisks veids, kā aizsargāt sevi. Arī izvairīties no vairāk nekā $ 100 skaidrā naudā ar jums laikā. Ja jūsu viesnīcas numurā ir seifs, apsveriet iespēju izmantot to, lai saglabātu vērtslietas vai skaidrā naudā.

Nekad atstāt savu maisiņu vai vērtslietas bez uzraudzības ar metro, autobusu vai citās sabiedriskās vietās. Ne tikai jūs riskējat zādzību, to darot, bet bez uzraudzības maisi, var uzskatīt par draudu drošībai, un to var uzreiz iznīcina drošības amatpersonas.

Ceļojumu apdrošināšana ir būtiska . Jūs parasti var iegādāties ceļojumu apdrošināšanu kopā ar savu lidmašīnu biļetes. Starptautiskā veselības apdrošināšana ir arī gudra izvēle. Lielākā daļa ceļojumu apdrošināšanas paketes piedāvāt papildu veselības segumu.

Vai man Izvairieties dažos apgabalos?

Mēs gribētu teikt, ka visas jomas pilsētā ir 100% drošs.

Bet piesardzība dažās, it īpaši naktīs, vai ceļojot vienatnē kā sieviete.

Jo īpaši, ja ceļo vienatnē, izvairās no vietām ap metro Les Halles, Šatlē, Gare du Nord, Staļingrada un Jaures vēlu naktī vai tad, kad ielās parādās mazāk nekā pārpildīts. Kaut arī parasti ir droši, šīs jomas ir reizēm zināms, ostu banda darbību vai būt vietā naida noziegumiem.

Turklāt, lai izvairītos dodas uz Ziemeļu Parīzes priekšpilsētā Saint-Denis, Aubervilliers, Saint-Ouen, utt tumsā . Apmeklētāji iepriekš minētajās jomās var veikt piesardzības pasākumus, saglabājot zemu profilu un atturoties no valkājot ļoti redzamu rotaslietas vai apģērbu, kas identificētu kā locekļiem reliģiju vai politisko kustību. Tā kā tas iet nospiest, antisemītiski un citi naida noziegumi ir par pieaugumu Parīzes reģionā, bet lielā mērā ir pastrādāti ārpus pilsētas mūriem.

Vai daži Ceļotāji skar vairāk nekā citus?

Ar vārdu, un diemžēl, jā.

Sievietēm vajadzētu būt īpaši piesardzīgiem , ejot vienatnē naktī un vajadzētu palikt labi apgaismotās telpās. Tāpat, lai gan Parīze ir statistiski droša vieta sievietēm, tā ir laba ideja, lai izvairītos no smaidošā vai padarīt ilgstoša acu kontakts ar vīriešiem, jūs nezināt: Francijā, tas ir (diemžēl), bieži interpretē kā uzaicinājumu veikt avansa.

LGBT apmeklētāji un viendzimuma pāriem apmeklē Parīzi  parasti tiek laipni pilsētā, un vajadzētu justies droši un komfortabli vairumā vietās un situācijās. Tomēr ir daži ieteica drošības pasākumus, noteiktos apstākļos un vietās.

Pēdējos mēnešos un gados, tur ir diemžēl bijis pieaugums antisemītisko uzbrukumu par ebreju lūgšanu vietās un biznesa Parīzē.

Lai gan tas ir nopietna problēma, un policija ir ievērojami stiprinājusi aizsardzību sinagogas, ebreju skolu un pilsētas rajonos skaitīšanas lielas ebreju kopienas (piemēram, Rue des Rosiers Marais), es gribu pārliecināt apmeklētājus, ka nav uzbrukumi tūristiem ebreju ticības ir ziņots. Es ļoti iesakām ebreju apmeklētājiem justies droši nāk uz Parīzi. Tas ir viens no Eiropas lielākajiem un dinamiskākajām ebreju vēsturi un kopienām, un jums vajadzētu, kopumā jūtas droši pilsētā ka daudzos ceturkšņos un gadījumos svin ebreju kultūru. Modrība vienmēr ir ieteicams, jo vēlu naktī.

Pēc nesenajiem terora Parīzē un Eiropā, apmeklē Safe?

Pēc traģiskajiem un biedējošas teroristu uzbrukumus pēdējos gados, daudzi cilvēki ir saprotams, sakrata un sajūta nobažījušies par apmeklējot.

Lasīt vairāk informāciju par uzbrukumiem, ieskaitot manu padomu par to, vai atlikt vai atcelt savu ceļojumu.

Uzturas Safe uz ceļa un nodarbojas ar satiksmes

Gājējiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, šķērsojot ielas un aizņemts krustojumiem. Autovadītāji var būt ļoti agresīvi Parīzē un satiksmes likumi bieži sadalīti. Pat tad, kad gaisma ir zaļa, veikt papildu piesardzību, šķērsojot ielu. Arī skatīties, kas paredzēti automašīnu dažos apgabalos, kas Jūs gājēju tikai (un, iespējams, ir, teorētiski).

Braukšanas Parīzē nav ieteicama, un var būt gan bīstami un atbildību pastiprinošiem. Stāvvietas ir ierobežots, satiksme ir blīva, un neparastus braukšana ir kopīgs. Ja jums ir vadīt, pārliecinieties, ka jums ir up-to-date starptautisko apdrošināšanu.

Ceļojot ar taksometru , pārliecinieties, lai pārbaudītu minimālo cenu taksometru pirms kļūst par taksometru. Tas nav nekas neparasts Paris taksometru vadītājiem pārmaksu nenojauš tūristiem, tāpēc pārliecinieties, lai noskatītos šo skaitītāju, un uzdot jautājumus, ja jums ir. Arī sniedzot vadītājam ieteikto maršruts pirms laika ar palīdzību kartes ir laba ideja.

Avārijas skaits ievērības Parīzē

Šādi skaitļi visus var izsaukto bezmaksas no jebkura tālruņa Francijā (tostarp no taksofoniem ja tie ir pieejami):

  • Neatliekama medicīniska palīdzība: Dial “15”
  • Ugunsdzēsības brigāde: Dial “18”
  • Policija: Dial “17”
  • Narkotiku Info Service: 0 800 23 13 13
  • AIDS / HIV Info Serviss: 0 800 840 800
  • Indes ārstēšanas centrs: 01 40 05 48 48
  • Seksuāli transmisīvās slimības: 01 40 78 26 00
  • SOS Ārsti (ārsti): 01 47 07 77 77
  • SOS Dentaire (zobārsti): 01 43 37 51 00
  • SOS apdegumu (Hôpital Cochin): 01 58 41 41 41

Aptiekas galvaspilsētā

Lielākā daļa Parīzes rajonos ir vairākas aptiekas, ko var viegli atpazīt pēc mirgojošu zaļo krustus. Daudzi Parīzes farmaceiti runā angliski un var nodrošināt jūs ar pār-ārpusbiržas zāles, piemēram, pretsāpju vai klepus sīrupu. Parīze nav Ziemeļamerikas stila aptiekām, tāpēc jums būs nepieciešams doties uz aptieku vairumam pār-the-counter zāles.

Embassy Skaitļi un kontaktinformācija:

Ceļojot uz ārzemēm, tostarp Francijā, tas vienmēr ir laba ideja ir sava valsts vēstniecību kontaktinformāciju uz rokas, ja jums rodas kādas problēmas, ir nepieciešams, lai aizstātu zaudēto vai nozagta pase vai rasties citas ārkārtas situācijas. Konsultējieties ar mūsu pilnīgu ceļvedis vēstniecības Parīzē, lai atrastu šo informāciju.