Parīzes Disnejlenda Park and Resort Guide – Magic Kingdom ar tiešu piekļuvi Parīzes centrā

Posted on

Parīzes Disnejlenda Park and Resort Guide - Magic Kingdom ar tiešu piekļuvi Parīzes centrā
Kad Parīzes Disnejlenda pirmais atvēra savas vārtiem Parīzes priekšpilsētā Marne-la-Vallée atrodas 1992– sauca Eurodisney- daudzi paredzēja, ka būtu kritiens, sagaidot eiropiešus neizrāda entuziasmu par amerikāņu koncepciju. Bet atrakciju parks un kūrorts kopš tā laika kļuvusi par vienu no Eiropas populārākajiem galamērķiem, piesaistot miljoniem apmeklētāju katru gadu. Mazāk nekā stundas attālumā no Parīzes ar vienu piepilsētas vilcienu un piedāvā divas pilnas atrakciju parki, viesnīcas un iepirkšanās un izklaides sloksnes, populārais parks padara perfektu Parīzes dienu ceļojums un ģimenes pievilcību jebkurā atvaļinājumā pilsētas gaismas.

Atrašanās vieta un piekļuve

Parīzes Disnejlenda atrodas apmēram 20 jūdzes uz austrumiem no Parīzes centra, kas Marne-la-Vallée, un to var viegli piekļūt ar piepilsētas vilcienu (RER) vai ātrgaitas vilcienu (TGV), pie Marne-la-Vallée-Chessy pieturas.

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu: Ir vairāki veidi, kā iegūt uz parku no pilsētas centra vai no lidostām. Jūs varat iegādāties Parīzes Visite metro / atrakcijas caurlaide, kas ļaus jums, lai saņemtu un no Disnejlendas un Parīzē nemaksājot par papildu ceļa zonās.

Nopirkt Parīzes Visite iet tieši (caur Rail Europe )

  • No Parīzes centrā: Veikt RER A piepilsētas vilcienu no Châtelet-les-Halles vai Nation stacijām Parīzes centrā, dodoties virzienā “Marne-la-Vallee”. Vilciens būs piliens jums off pie galvenās ieejas parkā.
  • No Parīzes lidostām: no Charles de Gaulle-Roissy lidostā, veic Roissybus shuttlebus pie Operas stacijā Parīzē, tad pārlej ar RER izveidojuši lielisku virzienā Marne la Vallee-Chessy pie Havre-Caumartin stacijas tuvumā Opera. Jūs varat veikt arī ātrgaitas TGV vilcienu tieši no Terminal B pie Roissy, bet tas ir costlier iespēja. No Orlī lidostā, veic Orlybus turp un atpakaļ uz Denfert-Rochereau stacijas. Saņem uz RER B un veikt to Châtelet-les-Halles; Pēc tam izveidot savienojumu ar RER A, kas aizvedīs tieši uz Disnejlendu.

Express Tours parkos: nokļūt tur ar Shuttle  

Daži uzņēmumi piedāvā “ekspress” transporta pakalpojumus uz Disnejlenda parku no Parīzes centra, un cena ietver arī dienas garumā biļeti galvenajā parkā.

Darba laiks

Disneyland Park: no pirmdienas līdz piektdienai, 10:00 līdz 7 vakarā; Sestdienās 10 am līdz 10 vakarā; Svētdienās 10:00 līdz 9 vakarā.
Walt Disney Studios Park: no pirmdienas līdz piektdienai, 10:00 līdz 6 pm; Sestdienās 10:00 līdz 7 vakarā, svētdienās 10:00 līdz 7 vakarā.

Piezīme: Pārbaudiet oficiālo mājas atvēršanas laiku , kas var svārstīties visu gadu.

Biļetes un paketes

Biļetes uz atrakciju parku: Konsultējieties ar šo lapu oficiālā mājas lapa , lai atjauninātu informāciju par biļešu cenām un paketes, vai rezervēt parku biļetes tieši.
Brīvdienu paketes: Jūs varat pasūtīt pilnu pilnu brīvdienu paketes pie Resort, ieskaitot naktsmītnes, biļetes uz abām parkiem, un vairāk, šajā lapā .

tematiskie parki

Runājot par galvenajiem objektiem, Kūrorts lepojas divi galvenie tematiskie parki un iepirkšanās un izklaides komplekss pazīstams kā Disney Village.

Disneyland Park

Klasiskais Magic Kingdom parks ir ļoti atgādina oriģinālu Anaheimā, Kalifornijā, bet daži no zirgiem šeit ar tādu pašu nosaukumu, tostarp Space Mountain, ir varbūt mazāk piemērotas bērniem un pusaudžiem un pieaugušajiem. Tomēr, ir daudz atrakcijas un braucieni ideāli pat jaunākajiem entuziasti, tostarp klasiku, piemēram, mad cepurnieks ir tase Ride. Tāpat tā ASV kolēģiem, parks ir sadalīts vairākos “zemes”: Main Street ASV, Fantasyland, Adventureland, FRONTIERLAND un Discoveryland. Skatiet plašāku informāciju par Disneyland Park

Walt Disney Studios Park

Par kino un televīzijas pasaulē ir tēma Walt Disney Studios Park. Pašlaik Šis parks visvairāk kāroto atrakcija ir Twilight Zone Tower of Terror, kas Plunges apmeklētājus ar brīvo kritienu par 13 stāviem. Tur ir arī tramvajs tūre studijas un vairākas atrakcijas uzņēmīgas ieinteresēt jauniešus apmeklētājiem. Vairāk informācijas par Walt Disney Studios

Disney Village

Mājokļu IMAX teātris, desmitiem restorānu, bāru un kinoteātriem, spēle Arcade, un pastāvīga vieta Buffalo Bill Wild West liecina, Disney Village piedāvā gandrīz apaļas diennakti izklaides.
Vairāk informācijas par Disney Village

Viesnīcas un naktsmītnes

Kūrorts piedāvā vairākas viesnīcas un citas iesniegšanas iespējas uz vai atrodas tiešā attālumā no kūrorta.

Kā padarīt Lielākā daļa no jūsu apmeklējumu? 

Tāpat kā ar jebkuru ļoti populārs piesaisti, daži rūpīga plānošana ir kārtībā, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no annoyances, piemēram, pārmērīgu pūļiem un pārmērīgi garās rindās. Galu galā, kurš grib tērēt nelielu laimi par atrakciju parku, un tad tikai iegūt trīs zirgiem?

Es iesaku iet rudenī vai agrā pavasarī, ja vispār iespējams. Vasaras un vēlā pavasarī Parīzē ir ļoti aizņemts, un līnijas, un pūļus pie Disneyland varētu būt milzīgs, īpaši nicer dienas. Ja vēlaties, lai tēma novietot lielu daļu no savas Parīzes brīvdienas, tas varētu būt vērts plānot ceļojumu martā, septembra beigās vai sākumā līdz oktobra vidum, kad lietas varētu būt nedaudz mierīgāka. Pat ziemas ceļojums ne vienmēr unpleasant– tas var būt daudz jautrības apmeklēt parku Ziemassvētkos, piemēram.