Parīzes vīna cienītājiem: degustācijas, Touring un mācīšanās

Posted on

Parīzes vīna cienītājiem: degustācijas, Touring un mācīšanās

Līdz salīdzinoši nesen, Parīze ieskāva maz ciematu, kas apstādīta ar vīnogulājiem, un Vintners ražo vietējie (ja pārsvarā neievērojamas) Sarkanās un baltās par galvaspilsētas ikdienas baudu. Kaut Parīze nav daudz vīnogu audzēšanas centru tie days– ietaupīt pāris atlikušajiem vīnogulāju, kas galvenokārt kalpo dekoratīvu un nostalģisku purposes- tas joprojām ir ideāla vieta, lai nobaudīt un nogaršot daži brīnišķīgi labuma vīnu no visas valsts. Vai jūs esat vīna cienītājs, kautrīgs amatieru, vai kaut kur pa vidu, šeit ir daži no labākajām vietām, lai garša, mācīties, kā arī vienkārši baudīt vīnus visā galvaspilsētā. Un tas nav svarīgi, vai tas ir tradicionāls “vīns sezona”, vai nu: Parīzē, jūs varat atrast lielu degustācijas, izstādes un kursus gada garumā. Turpini lasīt.

Stūra bārs VIN jau sen ir bijusi vieta Parīzes kultūrā, bet pēdējos gados tā ir aizgājuši no pazemīgs sesijas uz Hipster patvērumu, vēlamo formātu buržuāzisko-bohēmas un gardēžiem pilsētā. Ja tas jau izklausās nepatīkams, nevis worry– daudzām vietām uz mūsu sarakstu ar labākajiem vīna bāriem Parīzē ir diezgan rāms vietas, kur var baudīt ne tikai fantastisku vintage vai sarkans ar stiklu, bet arī izlases garšīgi tradicionālie siera un CHARCUTERIE plāksnes vai citas mazas, tapas stila ēdieni.

Šī aizmirst maz kolekcija piedāvā patiesi aizraujošu ieskatu vēsturē vīna darīšanas procesā. Daži 200 artefakti pastāstīt stāstu par vintnering, un jūs varat baudīt degustācijas dažādu šķirņu vīna pagrabā, nestled muzeja kaļķakmens telpās, no kuriem datums daži viduslaiku periodā.

Vendanges de Montmartre: pilsētas Jautrs Wine Harvest

Vai jūs bieži sapņojis apmeklēt vecmodīgs Orģijas? Oktobrī, kalnainā sasniedz no Monmartras rajonā, ir vietā ikgadējā vintnering notikumu, kas pazīstama kā “Vendanges” (ražas), kas ne tikai ļauj jums nobaudīt kādu no šīm iepriekš minētajām pēdējām vietējos vīnus, bet arī izdevība bez maksas koncerti, uguņošana un citas kultūras goings-on. Ja tu apmeklē Parīzi šajā rudenī , es ļoti ieteiktu mēģināt piedalīties šajā svētku, budžeta draudzīgu notikumu.

Ir daudzas kompānijas, kas piedāvā jautru un izglītības vīna degustācijas tūristiem un apmeklētājiem, un daži ir labāk (un par saprātīgu cenu), nekā citi. Es esmu pa kreisi, to ekspertiem nekā Parīzē ar muti to spriedumu par labāko starp tiem, bet mūsu pašu bezbailīgs Contributor Colette Davidson nesen apmeklēja degustāciju pie jaunatvērtajā uzņēmums, un sniedz ziņojumus (skatīt zemāk). Kāpēc tērēt pēcpusdienā atdzesēšanas vienā no šiem mājīgajiem alas  un mācoties par atšķirību starp minerālu vai oaky piezīmes?

Izlasiet mūsu pārskata Vīna degustācija Parīzē, iesācēji draudzīga apģērbs

Beaujolais Nouveau Vīna degustācijas sezona

Kopā ar gada Vendanges de Montmartre gadījumā, rudens ir laiks nobaudīt jauno, svaigu, naivs sarkans pazīstams kā Beaujolais Nouveau. Daudzi bāri un restorāni ap pilsētu kalpot pašreizējā gada versiju, dažreiz tieši no mucas kopā ar sieru un citus ēdienus, padarot svētku nakts. Puse jautri? Degustācija jaunāko inkarnāciju Beaujolais un panākt spriedumu: tas ir labi, šogad, vai draņķīgs? Tas ir kāds ir minējums. Vārds brīdinājums, taču “tas var būt viegls vīns, bet tā var nokļūt jūsu galvas ātrāk, nekā jūs varat teikt ! Encore UN Verre, s’il vous pīne ” (! Vēl stikla, lūdzu)

Ir daudz fantastisku vīna veikalos visā Paris– viens no maniem favorītiem esot Le Verre žurka tuvu Gare de l’Est un Canal St Martin (arī doti mūsu mīļākie vīna bāri sarakstā iepriekš). Bez tam, “Nicolas”, ķēde ir universāla un krājumi labus vīnus, tāpat kā lielākā daļa lielveikalu, piemēram Monoprix, ap pilsētu. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai uzņemt dažas pudeles, lai mājās jūsu ceļasomu iepērkoties citās gardēdis labumi, es ieteiktu mēģināt pmarket pārtikas veikaliem, piemēram, The Grande Epicerie pie Bon Marché, vai labajā krastā, Lafayette Gourmet. Lielākā daļa no šīm vietām, ir noderīgi un pieredzējušam darbinieki uz rokām, kas varēs konsultēt jūs par vīnu, lai atbilstu jūsu budžetu un aukslējas.