Paryż jest bezpieczny dla turystów? Porady i informacje dla zwiedzających

Posted on

Paryż jest bezpieczny dla turystów?  Porady i informacje dla zwiedzających

W następstwie niszczycielskich ataków terrorystycznych w Paryżu, Brukseli, Nicei i Berlinie, wielu potencjalnych odwiedzających do stolicy Francji zastanawiasz się, czy to naprawdę jest bezpieczne, aby odwiedzić Paryż.

Odwiedzający miasto trzeba zachować informowany o aktualnych biuletynów bezpieczeństwa i poznać szczegóły dotyczące transportu, usług i jakichkolwiek zamknięć w mieście.

Oficjalne Ostrzeżenia zabezpieczeń w efekcie

Po gruntownych 2017 2015 ataków terrorystycznych w Europie, w wielu krajach anglojęzycznych wydane poradników podróży pyta swoich obywateli, aby zachować szczególną ostrożność i czujność.

Nie są one jednak odradza podróży do Francji.

Amerykańskiej ambasady  w Paryżu wydał  Level 2 Travel Advisory  w maju 2018. Kraje doradcze, w części,

„Ćwiczenia zwiększona ostrożność we Francji z powodu  terroryzmu . Grupy terrorystyczne kontynuuj kreślenia możliwych ataków we Francji. Terroryści mogą zaatakować z małym lub żadnym ostrzeżeniem, kierowania lokalizacje turystyczne, węzłów komunikacyjnych, rynków / centra handlowe, Infrastruktura rządowe, hotele, kluby, restauracje, miejsc kultu, parków, imprez sportowych i kulturalnych, instytucji edukacyjnych, na lotniskach i innych miejscach publicznych.”

Ambasada Kanady wydał  zalecenie,  po atakach w Paryżu, który jest wciąż obecny w 2018 roku, wzywając do ich obywateli do „wywierać dużą ostrożnością ze względu na obecną podwyższonym zagrożeniu terroryzmem.” Ambasada Australii wydał podobnych poradników , jak  ma brytyjska ambasada .

Zrozumienie biuletynów zabezpieczeń

Stany Zjednoczone emituje dwa rodzaje alertów „Travel Alert” the „ostrzeżenie podróży” oraz Choć sformułowanie może być trochę mylące, „ostrzeżenie podróży” jest rzeczywiście bardziej poważne od dwóch i dąży do wprowadzenia w miejsce, gdy dany kraj jest tak niestabilna, że ​​podróż może być aktywnie niebezpieczne.

W danym momencie, kilkadziesiąt ciągły kraje niestabilne lub niebezpieczne mogą być na liście. Istnieje ogólna  „Worldwide Uwaga”  obowiązuje od lipca 2018 r.

Kiedy cały świat jest ostrożność umieścić w miejscu, rada z Departamentu Stanu, że „obywatele USA są zachęcani, aby utrzymać wysoki poziom czujności i dobrej praktyki świadomości sytuacyjnej”.

Mniej-poważny „Travel Alert” jest zazwyczaj wydawane w odpowiedzi na szczególne wydarzenie lub stan taki jak burza, planowanych protestach potencjalnie spornych wyborach, nawet sportowych wydarzeń z historii generowania gwałtowne wybuchy wśród fanów.

Zazwyczaj istnieje pięć lub sześć wymienione kraje z różnych powodów. Jeśli nie jest oczekiwanym problemem w każdym kraju, to najprawdopodobniej wygenerować „Travel Alert”, zwykle przez stosunkowo krótki okres czasu.

Zrozumienie poradników jest bardziej skomplikowana, ponieważ niektóre usługi informacyjne, blogi, lub media społeczne mogą usłyszeć o „Travel Alert” lub „Travel Advisory” i przeformułowanie go jako „ostrzeżenie podróży”, kiedy wspominają go. Więc nie ponoszą podróż jest zagrożony, dopóki nie sprawdzić szczegóły bezpośrednio z Departamentu Stanu.

Czy to jest bezpieczne, aby odwiedzić Paryż w tym roku?

Żaden z tych biuletynów jest na poziomie, zachęcając mieszkańców, aby uniknąć podróży do Francji. Są to rozważania dla podróżnych i sposobów, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas podróży.

Amerykański Departament Stanu wzywa obywateli, aby zapisać się do  podróżników rejestrowania programu Smart  (STEP), do którego przyczynia się ambasada ostrzegać w trudnych chwilach. STEP to darmowa usługa pozwala nam obywatelom i obywatelom podróżowanie i życie za granicą, aby zapisać swoją podróż z najbliższego amerykańskiej ambasadzie lub konsulacie.

Program pomaga również członków rodziny w kontaktowania się podczas podróży powinien tam być nagły wypadek.

Paris Convention and Visitors Bureau dostarcza przydatnych  informacji dotyczących bezpieczeństwa  dla użytkowników. Jeśli jesteś w Paryżu, śledzić ostrzeżenia zabezpieczeń może zostać wydane przez organy do tego pisma, a pobyt świadomi i czujni. Francuski strona turystyki oferuje aktualizacje i wyjaśnienia dotyczące środków bezpieczeństwa.

Francja znacząco wzmocnił zabezpieczenia od ataków, mobilizując ponad 115.000 policji i personelu wojskowego do ochrony Paryż i resztę terytorium Francji. Jednak to do odwiedzającego, aby być na bieżąco z aktualnościami i odczytu informacji dostarczonych przez Departament Stanu USA, a także francuskich i paryskich miejsc turystycznych. I, jeśli wiedząc, że trzeba zachować świadomość podczas podróży sprawia, że ​​jesteś niespokojny i nerwowy o podróżowaniu, być może nie jest to najlepszy czas, aby odwiedzić miasta w Europie jak Paryż.