Skip to main content

Paryžius Kelionių pasiūlymai ir paketai: skrydžiai, traukiniai, ir specialūs leidimai

 Paryžius Kelionių pasiūlymai ir paketai: skrydžiai, traukiniai, ir specialūs leidimai

Vienas iš Europos svarbiausia šakotuvai

Planuojate kelionę į Paryžių gali būti slegiančios, bet ne parinkčių trūkumo. Paryžius yra geriausių pasaulio turistų ir pagrindinis Europos oro ir geležinkelio mazgas, todėl keliautojai yra beveik užtvindytas su pasiūlymais skrydžiai, kelionės paketų ir geležinkelių variantų pasirinkti per. Spauskite per mūsų patarimais, kurie turėtų padėti jums padaryti gerai informuotas ir biudžeto suderinamą sprendimą dėl nuvykti į Paryžių ir atgal.

Skraidymas į Paryžių: Pagrindiniai uostai

Paryžius turi du pagrindinius tarptautinius oro uostus: Roissy-Charles de Gaulle ir Orly.

 • Roissy-Charles de Gaulle oro uostas yra antras judriausių oro uostas Europoje po Londono Heathrow, su kai 200.000 keleiviai juda per parą. Įsikūręs apie 15 mylių į šiaurės rytus nuo Paryžiaus centro, Šarlio de Golio oro uostas siūlo greitas ir patikimas antžeminiu transportu į Paris.Charles de Golio oro uostas turi tris terminalus arba “aerogares” :
  • Terminalas 1: dauguma ne “Air France” tarptautiniai skrydžiai, įskaitant “United Airlines”, “US Airways, Lufthansa, ir Virgin Atlantic.
  • 2 terminalas yra didžiausias ir yra suskirstytas į 6 mažesnių terminalų (AF). Dauguma Air France skrydžiai, taip pat “American Airlines”, “British Airways”, “Delta Air” ir šiaurės vakarų Airlines, skristi į terminalo 2.
  • Terminalas, T-3 yra skirtas biudžeto ir užsakomaisiais skrydžiais, įskaitant Ryanair ir Easyjet.

Orly Airport yra mažesni ir keli laipsniai mažiau pašėlęs kaip Charles de Gaulle oro uostas. Hostingas apie 30 tvarkaraščius, Orly rankenos daugiausia vidaus ir Europos skrydžių paiešką. Įsikūręs vos už 10 mylių į pietus nuo Paryžiaus, oro uostas turi du terminalus:

Abu Paryžiaus oro uostų siūlome aukščiau vidutinės paslaugų bei patogumų , įskaitant pasaulinės klasės muito ir prabangos parduotuvių, teikiamos nemokamos pervežimo paslaugas tarp terminalų, didelį pasirinkimą restoranų, poilsio kambariai, ir žaidimų aikštelės vaikams. Be to, kai kurie terminalai, įskaitant terminalo 2 Charles de Gaulle yra nemokamas bevielis internetas Hotspots.

Aplankykite Paryžiaus oro uostų svetainė

Informacija telefonu:

 • Orly Ouest rankenos daugiausia vidaus skrydžius, įskaitant “Air France”.
 • Orly Sud rankenos tarptautinius ir užsakomųjų skrydžių.
 • Balso serverio (skrydžių laikai realiu laiku)
  0 892 681 515 (0,34 eurų per minutę)
 • Airport informacija karštosios linijos:
  Paryžius Orly: 01 49 75 15 15 (6:00-11:45)
  Paryžiaus-CDG: 01 48 62 22 80 (24 val)

Paryžius oru: Vežėjų ir bilietai

Skraidymas į Paryžių gali įrodyti, brangus, bet jei jūs planuojate gerokai lenkia galite užkliūti gerą sandorį. Kaip bendra taisyklė, rezervuoti bilietus ne mažiau kaip 3 mėnesius į priekį savo kelionių datos ir mano skraidina į Paryžių už piko laikotarpiu (gegužės vidurio iki rugsėjo). Be to, jungiantis į Paryžių iš Londono dažnai pigesnis būdas patekti į šviesos mieste. Skrendant iš Europoje, renkantis nebrangų vežėjas yra protingas tiek, kiek esate pasiruošęs atsisakyti maivymasis.

Vežėjai: kokia kompanija skristi?

Šie oro reguliariai teikti paslaugą iš pagrindinių JAV ir Kanados miestų Paryžius:

Oro kelionės į Paryžius nuo per kontinentinėje Europoje ir Jungtinėje Karalystėje, daugumos pirmiau išvardytų pasiūlyti paslaugas į Paryžių iš kitų didžiųjų Europos miestų įmonės. Be to, šių įmonių skristi į Paryžių kasdien:

Kelionių paketai

Kai planuojate savo Paryžiaus gyventų kaip ateivis, užsisakyti kelionės paketą, kuris apima abi puses oro susisiekimo kainą, viešbučio viešnagę, o gal ir kitų funkcijų, pavyzdžiui, ekskursijos ar restoranų čekiais gali būti puikus pinigų taupymo. Bet prieš jums išeiti savo kredito kortelę, įsitikinkite, kad skaityti baudos spausdinti ir apibėgti vartotojų nuomones apie pakuotės jūs svarstote buying– tai apriboti gauti scammed riziką, arba tiesiog nusivylęs.

 • Kelionės patarėjas yra labai naudinga svetainė siūlo vartotojų atsiliepimus Paryžiaus atostogų paketai. Taip pat galite užsisakyti tiesioginio tuo daugelį savybių svetainėje.
 • Epinions taip pat yra puikus šaltinis priimant sprendimą dėl kelionių paketą į Paryžių.
 • “Air France” nuolat siūlo ypatingus pasiūlymus apie skrydžius ir kelionių paketus į Paryžių, ypač per šventes.

Traukiniai į Paryžių: stotys, bilietų kainas ir perkant bilietus

Jei keliaujate į Paryžių iš vidaus kontinentinėje Europoje ar Didžiojoje Britanijoje, vis ten traukiniu gali būti puiki alternatyva plaukioja. Viena vertus, Europa skaičiuoja vis daugiau ir daugiau kulka traukiniai (vadinamą TGV už “greitųjų traukinių” Prancūzijoje), kurios gali sumažinti geležinkelių kelionės laiką žemyn perpus.

“Eurostar” traukinys jungia Londoną į Paryžių per kanalo tunelio, arba “Chunnel”, todėl už išties nepamirštamą patirtį. Taip pat yra apie tai, kas išdėstyta begalinis oro uosto privalumas lines– nekalbant vis arčiau žvilgsnis Prancūzijos arba Europos kaimo. Paskutinis, bet ne mažiau, jums bus pasirinkti daug daugiau ekologiškas būdas keliauti, ir sumažinti savo anglies footprint– kažkas jums tikrai gali jaustis gerai apie net jei jūs galų gale išleisti šiek tiek daugiau pinigų. Jei turite daugiau laiko ir jūs keliaujate į Paryžių iš kitur Europoje, geležinkelių kelionės gali būti teisingas pasirinkimas už jus.

Pagrindiniai Paryžius traukinių stotys

Paryžius turi šešis pagrindinius geležinkelio stočių, kur patiekiama tiek vidaus, tiek tarptautiniais maršrutais.

 • Gare du Nord yra už traukiniuose, vykstančiuose iš Didžiosios Britanijos, Šiaurės Prancūzijoje ir Šiaurės Europoje centru. “Eurostar” traukinys atvyksta į Gare du Nord iš Londono.
 • Liono yra vieta traukinių iš Lyon, Aix en Provence, Marselis, prancūzų Riviera, Ženeva, ir Italijoje. Daugelis traukinių, atvykstančių į Gare de Lyon yra kulka traukiniai. Pavyzdžiui, galite gauti iš Lionas į Paryžių 2 valandas ir iš Marselio į Paryžių per 3 valandas.
 • Austerlico tarnauja miestai pietvakarių Prancūzijoje (ty Tulūzos ir Bordo), Luaros slėnyje, ir Ispanijoje.
 • Gare Saint-Lazare tarnauja Normandijos regioną (centrinis Šiaurės Prancūzija) ir Anglijoje (ne “Eurostar”).
 • Gare de l’Est yra traukiniams iš Rytų Prancūzijoje (Strasbūre, Alsace), dalių Vokietija, Liuksemburgas, ir centrinėje Rytų Europoje centru.
 • Gare Montparnasse yra daugiausia skirta kulka traukinių aptarnaujančių Nantas Bordeaux.

Dėl geležinkelio bilietų kainas, tvarkaraščius, bilietų ir išlygų, apsilankykite SNCF nacionalinė geležinkelių bendrovė svetainėje.

Paryžius traukiniu: Eurostar

Kelionė į Paryžių Eurostar gali būti gera idėja dėl daugelio priežasčių, ypač jei jūs išvykstantiems iš Londono.

 • Tarptautiniai skrydžiai į Londoną gali būti pigiau, nei skrydžių į Paryžių. Kai kuriais atvejais, jūs galite sumažinti išlaidas, susijusios su kelionių plaukioja į Londoną ir tada pozicijoje į Paryžių Eurostar. Tai taip pat suteikia jums galimybę praleisti dieną ar dvi Londone kaip preliudija į savo Paryžiaus atostogų variantą.
 • “Eurostar” traukinys kulka jungia Londonas St Pancras stoties iki Paryžiaus Gare du Nord tik 2 valandas ir 15 minučių.
 • Kanalas tunelis yra inžinerijos žygdarbis ir smagu patirtį. Nebent esate klaustrofobines keliaujate tuneliu, kuris buvo kruopščiai iškasti pagal kanalų vandenyse turėtų būti patyręs kiekvienas bent kartą.
 • Jei keliaujate į Paryžių iš kitur Europoje ar Prancūzijoje , įskaitant Briuselyje, Lille, Avinjonas, ar Prancūzijos Alpės slidinėjimo kurortuose, pavyzdžiui, Aime La Plagne ar Bourg St Maurice, atsižvelgiant Eurostar bus pagreitinti jūsų į Paryžių ne kartą. “Eurostar” taip pat siūlo jungtis į daugiau nei 100 kitas vietas visoje Europoje.

Nuolaidų kortelės ir specialius pasiūlymus už Kelionė į Paryžių

Studentai ir senjorams keliauja į Paryžių gali būti labai naudingi perkant nuolaidų kortelę. Net jei jūs neturite nukristi į “teisingą” amžiaus grupėje, kelionių kompanijos nuolat reklamuoti specialius pasiūlymus nuolaida kelionėms į Paryžių.

nuolaidų kortelės

 • “Rail Europe” siūlo nuolaidų korteles neribotą keliauti Prancūzijoje studentams, senjorams, poroms, ir dažnai keliaujantiems. Per kelis kartus yra prieinami:
 • Ieškoti “Rail Europe kalbama apie traukinius ir eina: pirkti tiesiogiai
 • Geležinkelių Europos jaunimas eina (Keliaujantiems asmenims iki 26): pirkti tiesiogiai
 • Geležinkelių Europa Vyresnysis Pass: pirkti tiesiogiai
 • Prancūzijos geležinkelių bendrovė SNCF siūlo daug nuolaidų kortelių įvairovė studentams, senjorams ir dažnai keliaujantiems. Šios kortelės, kurios leidžia nuolaidų iki 50% nuolaida traukinių bilieto, yra geras pasirinkimas, jei jūs planuojate keliauti į keletą priemiesčiuose Prancūzijos teritorijoje, arba jei jūs keliaujate į Prancūziją daugiau nei vieną kartą per metus. Be to, SNCF nuolaidų kortelės gali būti naudojamos mažinti Eurostar traukinių bilietus ir net lėktuvų.
 • Eurail Pass “yra geras pasirinkimas, jei jūs keliaujate į Paryžių kaip dalis didesnės turo po Europą. Turimas keliautojams visose amžiaus grupėse. (Pirkti savo Eurail Pass nukreipti ne Rail Europe)

Specialūs pasiūlymai:

Yra daug pasiūlymai ten keliones traukiniu, tačiau reikia šiek tiek anksti tiriamąjį darbą. Naršyti kai kurie iš šių parinkčių:

 • Rasti naujausius pasiūlymus Eurostar bilietų kainas prie geležinkelio Europoje
 • “Air France” siūlo nuolatinį specialų skrydį ir atostogų paketai Paryžius nuo didžiųjų miestų JAV. (Knyga tiesioginio)
 • SNCF rezervavimas puslapis leidžia jums atlikti pasirinktinį paiešką paskutinės minutės pasiūlymų. Jūs galite sutaupyti iki 50% perkant paskutinės minutės bilietus, arba “Prems”. Atminkite, kad šie bilietai yra negrąžinami ir ne keičiami, nors.

You may also like