Paryžius Saugos patarimai: Patarimai ir Įspėjimai turistui

Posted on

Kaip išvengti nemalonių incidentas Per savo kelionę

Paryžius Saugos patarimai: Patarimai ir Įspėjimai turistui

Paryžius yra statistiškai vienas iš saugiausių didmiesčiais Europoje. Smurtinių nusikaltimų lygis yra gana žemas čia, nors kai kurių nusikaltimų, įskaitant kišenvagystei, yra gana paplitę. Šiuos pagrindinius Paryžiaus saugos patarimai gali pereiti ilgą kelią užtikrinant jums išvengti pavojų ir hassles apie savo kelionę į Paryžių.

Kišenė vagystė yra labiausiai paplitęs nusikalstamumo

Kišenė vagystė yra labiausiai paplitusi forma nusikaltimo nukreipti turistus į Prancūzijos sostinę.

Kaip pasekmė, jūs visada turėtų būti budrūs su savo asmens reikalus, ypač perkrautas srityse, pavyzdžiui, traukinių, metro stotyse, ir bet populiarus turizmo srityse. Pinigai diržai ir kelionės čekiai yra puikus būdų, kaip apsaugoti save. Be to, išvengti daugiau nei $ 100 grynaisiais pinigais su jumis vienu metu. Jei jūsų viešbutis kambariuose yra saugus, apsvarstyti galimybę naudoti ją saugoti vertingus daiktus ar pinigus.

Niekada nepalikite savo maišus ar vertybių neprižiūrimų į metro, autobusu ar kitose viešose vietose. Ne tik jūs rizikuojate vagystės tokiu būdu, tačiau be priežiūros krepšiai gali būti laikoma saugumo grėsmės ir gali būti nedelsiant sunaikinta saugumo pareigūnai.

Kelionių draudimas yra labai svarbus . Jūs paprastai galite įsigyti kelionių draudimą kartu su savo lėktuvo bilietą. Tarptautinis sveikatos draudimas taip pat yra protingas pasirinkimas. Dauguma kelionių draudimo paketai siūlome papildomą sveikatos draudimą.

Ar turėčiau vengti tam tikrose srityse?

Norėtume pasakyti, kad visi miesto plotai yra 100% saugus.

Tačiau atsargumas kai, ypač naktį arba kai keliaujate vienas, kaip moteris.

Ypač tada, kai keliaujate vienas, venkite veiklos zonas aplink metro Les Halles, Chatelet, Gare du Nord, Stalingrado ir Jaures vėlai naktį arba kai gatvėse pasirodo mažiau nei perkrautas. Nors paprastai saugūs, šie plotai kartais buvo žinoma, kad uosto gaujos veiklą arba būti neapykantos nusikaltimus svetainė.

Be to, venkite keliauti į Šiaurės Paryžiaus priemiestyje Saint-Denis, Aubervilliers, Saint-Ouen, ir tt sutemus . Lankytojai minėtų sričių, taip pat gali imtis atsargumo priemonių, išlaikant žemas profilis ir susilaikyti nuo dėvėti labai matomas papuošalai arba drabužius, kurie nustatyti jų nariais religijos ar politinis judėjimas. Kaip tai vyksta paspausti, antisemitiniai ir kitų neapykantos nusikaltimų buvo ant Paryžiaus regione auga, bet iš esmės buvo įvykdyti už miesto sienų.

Yra keletas Keliautojai labiau pažeidžiami nei kiti?

Žodžiu, ir, deja, taip.

Moterys turėtų būti ypač budrūs vaikštant vien naktį ir turėtų likti gerai apšviestose vietose. Be to, nors Paryžius yra statistiškai saugi vieta moterims, tai yra gera idėja, kad būtų išvengta šypsokis arba priėmimo ilgai akis su vyrais jūs nežinote: Prancūzijoje, tai (deja), dažnai interpretuojama kaip kvietimą padaryti pažangą.

LGBT lankytojus ir tos pačios lyties poros Lankymūsi Paryžius  apskritai yra sveikintina mieste, ir turėtų jaustis saugiai ir patogiai daugelyje vietų ir situacijų. Tačiau, yra keletas pasiūlė atsargumo priemonių imtis tam tikrų sąlygų ir teritorijų.

Per pastaruosius mėnesius ir metus, ten deja buvo antisemitinių išpuolių kilimas žydų maldos ir verslo Paryžiuje.

Nors tai yra rimta problema ir policijos gerokai sustiprino apsaugą sinagogas, žydų mokyklų ir miesto rajonuose didelius žydų bendruomenes (pvz Rue des Rosiers Marais) skaičiavimo, noriu nuraminti lankytojų, kurie nėra išpuoliai turistų žydų tikėjimo buvo pranešta. Aš primygtinai rekomenduojame žydų lankytojų jaustis saugiai atvyksta į Paryžių. Ji viena iš didžiausių ir gyviausių Europos žydų istorijos ir bendruomenių, ir jūs turėtumėte, apskritai, jaustis saugiai mieste, kad daugelyje ketvirčius ir atvejų švenčia žydų kultūrą. Budrumas visada rekomenduojama, ypač vėlai naktį.

Po neseniai įvykusių teroristų išpuolių Paryžiuje ir Europoje, lankysis saugus?

Po tragiškų ir bauginantis teroristų išpuolių pastaraisiais metais, daugelis žmonių yra suprantama sukrėtė ir jausmas susirūpinę apsilankymą.

Skaitykite daugiau apie išpuolių, įskaitant mano patarimas dėl to, ar atidėti arba atšaukti savo kelionę.

Saugaus kelyje ir sprendžiant su eismo

Pėstieji turėtų būti ypač atsargūs, o kertant gatves ir užimtas sankryžų. Vairuotojai gali būti labai agresyvi Paryžiuje ir eismo įstatymai dažnai neveikia. Net tada, kai šviesa yra žalia, imtis papildomų atsargumo priemonių, o kertant gatvę. Taip pat stebėkite automobilius tam tikrose srityse, kad, atrodo, pėsčiųjų-tik (o gal ir yra, teoriškai).

Vairavimo Paryžiuje nepatartina ir gali būti tiek pavojingas ir sunkinanti. Parkavimo vietos yra ribotos, eismas yra tankus ir nepastovus Vairavimo yra bendra. Jei jūs turite vairuoti, įsitikinkite, kad turite up-to-data tarptautinį draudimą.

Keliaudami taksi , įsitikinkite, kad patikrinti minimali kaina taksi prieš gaunant į taksi. Tai nėra neįprasta, kad Paryžius taksi vairuotojai antkainį neįtaria turistų, todėl įsitikinkite, kad žiūrėti matuoklį, ir užduoti klausimus, jei turite. Be to, suteikiant vairuotojui pasiūlė maršrutas iš anksto su žemėlapyje pagalba yra gera idėja.

Avarinės Skaičiai Pastaba Paryžiuje

Šie numeriai visa tai gali būti renkamas nemokamu iš bet kurio telefono Prancūzijoje (įskaitant taksofonų jei yra):

  • Medicininės pagalbos: Dial “15”
  • Ugniagesių: Dial “18”
  • Policija: Dial “17”
  • Narkotikų Informacija Paslaugos: 0 800 23 13 13
  • AIDS / ŽIV Informacija Paslaugos: 0 800 840 800
  • Į apsinuodijimų gydymo centrą: 01 40 05 48 48
  • Lytiniu keliu plintančių ligų: 01 40 78 26 00
  • “SOS” Gydytojai (gydytojai): 01 47 07 77 77
  • “SOS DENTAIRE (stomatologai): 01 43 37 51 00
  • SOS nudegimai (Hôpital Cochin): 01 58 41 41 41

Vaistinės sostinėje

Dauguma Paryžius rajonai turi daug vaistinių, kurios gali būti lengvai atpažįstamas pagal jų mirksi žalia kryžių. Daugelis Paryžiaus vaistininkai kalbėti angliškai ir gali suteikti jums su over-the-counter vaistus, pavyzdžiui, skausmo sumažinimui arba kosulys sirupas. Paryžius neturi Šiaurės Amerikos stiliaus vaistinėse, todėl jums reikia galva į vaistinę daugumai over-the-counter vaistus.

Embassy Skaičiai ir kontaktiniai duomenys:

Keliaudami užsienyje, įskaitant Prancūziją, ji visada gera idėja turėti savo šalies ambasados ​​kontaktinę informaciją vertus, turėtų paleisti į jokių problemų, reikia pakeisti pamestą ar pavogtą pasą arba susidurti kitas avarines situacijas. Pasikonsultuokite su mūsų Pilnas vadovas ambasadose Paryžiuje rasti tuos duomenis.