Pasinerkite į geriausių paplūdimių Hua Hin, Tailandas

Posted on

 Pasinerkite į geriausių paplūdimių Hua Hin, Tailandas
Hua Hin, pajūrio miestas yra vos už kelių valandų kelio automobiliu, traukiniu ar autobusu iš Bankoko, gyvena kai kurie iš populiariausių paplūdimių Tailandas, kurie nestled ant Tailando įlankos pietinėje Tailando provincijoje Pračuapkhirikhanas. Čia galite tikėtis ilgas, plokščias ruožas smėlio, kad šlaitų švelniai į vandenyną, apsupta mažame miestelyje praplauti upscale viešbučių, kurortų ir svečių namų, taip pat gerti ir valgyti šviežias jūros gėrybes vietose.

Savo buvusio gyvenimo, Hua Hin buvo vietos žvejų kaimas, bet cukraus minkštas smėlis ir kristalinės vandenys greitai atkreipė Bankokas gyventojų dėmesį ir pakeitė kaimą į kurorto. 1920, Tailando karališkoji šeima net pastatė savo vasara “kotedžai” (daugiau kaip dvarų) čia. Šiandien, plotas yra žinomas dėl savo pasaulinio lygio paplūdimių ir jėgos aitvarų naršymas dėmės.

Kelionė ten ir keliauja po

Hua Hin yra labai lengvai ir nebrangiai gauti iš Bankoko. Yra kasdien traukiniai iš Bankoko Hua Lumpong stoties, kad užtruks apie tris valandas, ir taip pat yra kelių vyriausybės autobusai (mažas, mini autobusai), kad palieka kasdien nuo pietų autobusų terminalo Bankoko ir nuo Victory Monument.

Kai jūs gaunate ten, Hua Hin tinkamas yra pakankamai mažas, kad jums nereikia nieko daugiau, nei jūsų pačių kojas gauti maždaug. Jei norite žengti tolesnių paplūdimiuose arba aplinkinių vietų, nors, mano išsinuomoti automobilį ar motociklą. Tačiau, prieš jums už vairo, įsitikinkite, kad jums suprasti kelių eismo taisyklių, nes vairavimo Tailande yra ne taip organizuojamas, kaip kai kurių Vakarų šalių.

Paplūdimiai ir Vietos netoliese

Nors populiariausia atrakcija Hua Hin yra jo paplūdimys to paties pavadinimo, yra daug kitų turistų lankomas vietas ir paplūdimiai šalia šio pajūrio kurorto skaičius. Nesvarbu, ar norite praleisti šiek tiek su laukiniais beždžionių laiką šventyklos lazdelės Hill arba norite ištirti Khaosamrojoto nacionalinis parkas takai, yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti netoli Hua Hin.

  • Hau Hin paplūdimys: Su pamušalu kurortų, restoranų, barų ir klubų, tai cityside paplūdimys gali būti šiek tiek perkrautas dienos metu, bet jis puikiai tinka vakare datos.
  • Lazdelės kalva: vaizdu Hua Hin paplūdimys, tai kalnas yra namo į Khao Takiab šventykloje ir laukiniai beždžionių žinomas dėl vagystės iš žmonių maišelių ir kišenių pakuotė. Jūs galite gauti čia naudojant tuk-tuk ar songthaew ir turėtų planuoti likti apie valandą ar dvi.
  • Suan Son Pradipat Paplūdimys: Įsikūręs maždaug aštuonių kilometrų į pietus nuo Huan Hin, jūros Pine Tree Garden Beach (kaip jos žinomos anglų kalba) yra žymiai mažiau žmonių. Nors gali būti ne bet kokius paplūdimio pardavėjai čia yra daug puikių restoranų šiaurinio galo paplūdimio skaičius.
  • Khaosamrojoto nacionalinis parkas: Pagrindinis su Praja Nakhon Cave, kelių paplūdimiai, pėsčiųjų takai, ir neprilygstamą vaizdu regione.
  • Pranburi: Tik 30 km į pietus nuo Hua Hin. Pranburi yra namo nom Sao ir Pranburi paplūdimiai, kurie abu yra puikiai tinka atsipalaiduoti, pusiau privačiame dieną ant smėlio.

Kada eiti, ko tikėtis ir ką daryti

Kovo iki gegužės laikomas karšto sezono metu, temperatūra kartais kopti į trivietis skaitmenys, o nuo birželio iki spalio laikomas lietingu sezoną, kuris gali įdėti amortizatorius ant paplūdimio planus. Kaip rezultatas, geriausias laikas aplankyti yra sezono metu nuo lapkričio iki vasario, kai oras yra šiltas ir sausas, puikiai tinka dieną paplūdimyje.

Hua Hin pritraukia daug vietos turistų ir daug europiečių ištisus metus, o sezono metu, restoranai, paplūdimiai, o lankytini vietovės objektai gali gauti gana perkrautas. Tačiau dėl šio bendrų turistų mišinio, tikėtis rasti tiek daug vokiečių ir italų restoranai nes yra Tailando tie.

Jei ne ilsėdamiesi paplūdimyje ar jūsų kurorto baseinas, apsvarstyti jodinėjimas. Hua Hin, visada yra arkliai galima išsinuomoti ir vadovus, kurie padės jums, jei nesate patyręs motociklininkas. Taip pat galite žygis iki netoliese esančių kalnų arba keliauti šiek tiek toliau į vieną iš šalies gražiausių nacionalinių parkų, Khao Sam Roi Yot.

Kur apsistoti

Iš penkių žvaigždučių tarptautinių grandinėmis prie nebrangūs svečių namai, Hua Hin yra pilnas nuostabių apgyvendinimo. Sezono metu-tarp lapkričio ir vasario-įsitikinkite, kad rezervuoti iš anksto, todėl jūs galite turėti geresnį pasirinkimą vietų apsistoti.

Hua Hin Marriott Resort & Spa viešbutis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško užsakyti Starwood kiekis, o V Vilos Hua Hin MGallery Sofitel pasiūla klesti apartamentai ir vilos, iš kurių kai kurie savo privatūs baseinai. Evason Hua Hin A Six Senses Resort, yra ekologiškas prabanga pabėgimas nustatyti 20 paplūdimio akrų tropinių sodų.

Be to, su tarptautinio turizmo augimas, daug mažesnių įstaigų atvėrė savo duris lankytojams. Būtinai peržiūrėti visus geriausius variantus apsistojus Hua Hin svetainėse kaip “TripAdvisor” ar “Agoda” Prieš užsisakyti išlygų.