Pataijas Sanctuary of Truth: The Complete Guide

Posted on

Pataijas Sanctuary of Truth: The Complete Guide

Pattaya ir daudz vairāk, lai piedāvātu nekā paģiras, par kuru tas ir slavens. No skaistas pludmales, interaktīvām mākslas muzeju, lai sulīgs botāniskie dārzi un pat vīna darītavas, Pattaya ir dinamiska un daudzveidīga galamērķi – un tas ir tikai iesākumam.

Viens Pattaya piesaiste, kas ir īpaši intriga ir tā saucamā Sanctuary Patiesības, kas atrodas apmēram 15 minūtes uz ziemeļiem no pilsētas gar krastu. Turpināt lasījumā, lai uzzinātu vairāk par vēsturi Pataijas Sanctuary patiesības, visas lietas jūs varat darīt tur, kā plānot apmeklējumu un ko darīt tuvumā, kad esat pabeidzis pētīt.

Vēsture Pattya s svētnīca Patiesības

1981. gadā, taizemiešu uzņēmējs ar nosaukumu Lek Viriyaphant nolēma, ka viņš vēlējās, lai izveidotu kaut ko Pattaya. Nozīmīgs mecenāts (un bēdīgi ekscentrisku), kurš diemžēl nomira 2000. gadā, Mr Viriyaphant finansējusi arī Erawan muzejs ārpus Bangkokas, kas sēž Samutprakana provincē netālu no Suvarnabhumi lidostas.

Tā pašreizējā stāvoklī, tad svētnīca Patiesības ir iespaidīgs, lai neteiktu – tās galvenais tornis paceļas 300 pēdas gaisā, un portāls ietver gandrīz akru. Tomēr svētnīca Patiesības vēl nav pabeigta. Tāpat Barselonas Sagrada Familia, tās paredzamais pabeigšanas datums ir dažkārt vēlāk šajā gadsimtā-2050 ir minēta kā mērķis, lai gan, vai šis mērķis tiks sasniegts, ir cits stāsts pavisam.

Ko darīt Patajas Sanctuary Patiesības

Izgatavoti vienīgi no tīkkoka koksnes, Sanctuary Patiesības iemieso stilu, kas vislabāk var raksturot kā “Visionary Art.” Kas ir teikt, tas izmanto vizuālas motīviem braukt mājās teoloģisko viedokli, šajā gadījumā vienā iedvesmoja lielā mērā hinduisms un Taizemes nacionālo reliģiju budismā. Viena no galvenajām lietām, ko darīt ar svētnīcu Patiesības ir redzēt vizuālās izpausmes svarīgu austrumu reliģisko jēdzieniem, ieskaitot cilvēka attiecības ar Visumu, un budistu dzīves cikla.

Patiesības svētnīca ir arī aptauja par daudzajiem arhitektūras stili, kas pastāv visā Indoķīnas pēdējos vairākus gadu tūkstošus. Ceļotāji, kuri esam apmeklēja seno pilsētu Ayutthaya ziemeļiem no Bangkokas atpazīs redzamā līdzības pie svētnīcu Patiesības, bet vairāk atšķirīgā iedvesmai ir klāt, kā arī. Jāatzīmē, ka Sanctuary ir mājvieta četriem gopuras ieejas torņi, konstrukcijas jūs parasti atrast pie Dravīdu tempļi Tamil Nadu un Karnatakas štatos South India.

Protams, jums nav jādomā par savu vizīti svētnīcu Patiesības kā vēstures stunda, pat tad, ja daudzvalodu informatīvās afišas sniegs Jums visu kontekstu un fona jums ir nepieciešams. Vizuālais aspekts vien Sanctuary ir milzīgs, un tā ir lieliska vieta, lai uzlabotu savas fotogrāfijas vai veikt kādu Pašbildes, kas ir pārliecināts, ka komanda simtiem Instagram patīk, ja tas ir vairāk jūsu stilu.

Kā apmeklēt Pataijas svētnīca Patiesības

Atrodas Na Kluea apkārtnē uz ziemeļiem no Pataijas galvenās pludmales, Sanctuary Patiesības aizņem apmēram 20-30 minūtes, lai sasniegtu ar automašīnu, atkarībā no satiksmes apstākļiem pilsētas centrā. Kaut Pattaya trūkst pilsētas dzelzceļa tīklā, jūs varat braukt jebkuru ziemeļu, mikroautobuss no “Dolphin Roundabout” pilsētas centrā, kas maksā 10 bats, kā arī aizņem apmēram 30 minūtes. Pārliecinieties, lai pastāstītu vadītājam jūs gatavojas Prasat Sajja Tham , jo Sanctuary ir pazīstama Taizemes valodā.

Kad jūs ieradīsieties pie svētnīcas, jums vajadzēs maksāt 500 bats uzņemšanai. Tas nav lēts, bet, kā jūs droši vien esat redzējuši visā šajā rakstā, ka pamatojums ir gan plaši un iespaidīgi. Plāns par izdevumiem vismaz pāris stundas šeit, lai saņemtu savu naudu ir vērts.

Citas lietas, kas darīt Pattaya

Patiesības Sanctuary atrodas netālu no mākslas paradīzē, interaktīvu 3D mākslas izstādē, kas ir ne kautrīgam par iekļaujot paradīzes taizemiešu ainavu savā izstādē. Ja tas ir ērtāk jūs pēc tam, jūs varat viegli maksā šos divus objektus kopā rīta vai pēcpusdienā, kas pārsniedz pieredzes lielākā daļa ceļotāju Pattaya ir.

eyond tas, Pattaya ir pārsteidzoši daudzveidīga galamērķis, īpaši, ja tas, ko jūs zināt, no pilsētas ir tikai mājiens esat dzirdējuši spouted uz Bangkokas ielās. Braukt ar laivu skaisto Koh Laan salas, mērogu pilsētas viedokli krāšņs panorāmas vai apmeklējiet Pattaya paša peldošais tirgus ēšana spilventiņu taju no laivas nav kaut kas jūs varat darīt tikai Bangkokā!