Patarimai, kaip pirmasis apsilankymas Luvro muziejaus

Posted on

Patarimai, kaip pirmasis apsilankymas Luvro muziejaus

Apsilankymas Luvro muziejus Paryžiuje gali būti itin svarūs ir išprovokuoti sensorinių ir intelektinės perkrovos natūra, jei jūs bandote imtis per daug.

Ypač dėl pirmojo vizito, turistai galų gale padaryti keletą labai paplitusių klaidų ir galų gale jaučiasi sausas arba klaustrofobines. Štai kodėl, mano knyga, tai taip svarbu išmokti ne kreiptis ekskursiją į visame pasaulyje garsaus muziejaus. Atlikite šiuos pagrindinius patarimus, kaip imtis šio muziejaus mamuto, o mes visi galime, bet garantija, kad jūs išėję su daug daugiau praturtinti ir pasitenkinimo.

Tai labai lengva kenčia nuo staigaus bijau perdegimo lankantis Luvras. Tai gali atrodyti neišvengiama suteikta muziejaus kolekcija 35.000 meno kūrinių ir aštuonių masyvių kuratorystei departamentų.

Nors tai pagunda pabandyti užkariauti kolekcijos per vieną dieną, ir taip uždirbti skelbimo teises, kada grįši namo, tai tikėtina, kad blogiausia strategija galima imtis. Vietoj to, pradėti  naršyti kolekcijas internete  prieš jūsų apsilankymo (arba nuoroda į brošiūras galite pasiimti prie įėjimo į kolekcijos) ir sprendžiant iš vienos arba abiejų sparnų per juos dėmesio. Taip pat galite  pasirinkti teminę takas  , jei norite sutelkti dėmesį į tam tikrus laikotarpius, istorijos ar meno mokyklose. Jums gali rasti patirtis daug maloniau ir praturtinanti imantis šio požiūrio.

Luvras metu gali pasigirti daugiau nei aštuoni milijonai lankytojų per metus vidutiniškai – todėl gana aišku, kodėl išvengti piko metu yra absoliučiai būtina, jei norite patirti kolekcijas daugiau nei paviršutiniškai. Venkite darbo dienomis ir pirmą mėnesio sekmadienį, kai įėjimas nemokamas visiems lankytojams. Laisvas-priėmimo galimybė gali skambėti kaip viliojanti teiginiu, bet jei labiau domina tapybos ir skulptūros, nei pečių, alkūnių ir vadovų, siūlome jums išvengti.

Luvro kolekcijos yra galvos spinningly turtingas ir sudėtingas. Užuot rūpintis savimi, užsisakyti ekskursiją gali būti geras pasirinkimas, ypač dėl pirmojo vizito. Luvras siūlo ekskursijos asortimentą, galinčių patenkinti dauguma lankytojų poreikius ir centrus interesų, įskaitant turai vaikams ir šeimoms, neįgaliems asmenims ar grupėms, ir teminių galerija derybose daugiausia dėmesio skiriama konkrečių meninių judėjimų ar kolekcija highlights– pavyzdžiui, olandų tapybos meistrų kaip Vermeer.

Dėl pirmojo vizito į Luvrą, daugelis, jeigu ne dauguma, žmonės Beeline už Mona Lisa ir Milo Venera. Tai puikiai suprantama, tačiau įsitikinkite, kad nėra pamiršti kai kurių ne taip gerai išreklamuota lobių laikomų muziejuje.

Keletas iš jų apima tyrinėti Luvro anketa viduramžių pamatus , šedevrų Islamo meno , neseniai renovuotas “Apollo Galerija  ir babiloniečių tabletė žinomas kaip Hamurabio kodekse.

Kaip minėta anksčiau, traipsing per Luvrą už visą ryte arba po pietų, gali lengvai sukelti sensorinių ir psichinės perkrovos jausmą. Vienas iš būdų išvengti jausmas perdegimo per savo vizitą yra imtis virtualų turą kolekcijų ir skaityti apie muziejaus istoriją ir akcentuoja anksto. Jūs būsite labiau tikėtina, kad būtų galima įdėti daiktus į prasmingą kontekstą ir mėgautis dėmesio savo koncentraciją nuo pačių darbų.