Patarimai tvarkymas Money Prancūzijoje

Posted on

Patarimai tvarkymas Money Prancūzijoje

Prieš jums lėktuve ar traukinyje Paryžiui, jūs norite įsitikinti, kad jūs turite gerą suvokti, kaip elgtis pinigus, o jūs esate užsienyje. Daug lankytojų į šviesos mieste yra susinervinęs rasti, kad jų prielaidas apie tai, kaip atsiimti pinigus, mokėti kredito ar debeto kortelėmis, ar net išpylimo turėtų dirbti tiesiog ne visada taikomi Prancūzijoje. Jūs išvengti streso, jei jūs išmoksite iš anksto, ko tikėtis.

Skaitykite atsakymus į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie tvarkymo pinigus, o Paryžiuje ir užtikrinti, kad pinigų klausimai nedėkite mėšlungis savo kelionę.

Grynieji pinigai, kreditinės kortelės, arba kelionės čekiai?

Planuoja mokėti su pinigais, kredito arba debeto korteles, ir kelionės čekių kartu gali būti geriausia strategija lankantis Prancūzijos sostinę. Štai kodėl: ATM mašinos ne visada lengvai prieinama kai kuriose ir aplink Paryžių vietose, todėl remtis vien tik grynaisiais pinigais gali sukelti problemų. Dar daugiau, dauguma bankomatų imti vidutinio sunkumo stačių mokesčius už tai pinigus, be to, asmenų, kaltinamų namuose savo banką.

Be to, nešioti didelius kiekius pinigų nėra saugiausias metodas: kišenvagystei yra labiausiai paplitusi Paryžiaus nusikaltimas.

Dabar galite daryti prielaidą, kad moka tik su kredito arba debeto kortelės bus jūsų Geriausia, tačiau Jūsų planai greičiausiai bus sužlugdyti. Paryžiuje, keletas parduotuvių, restoranų, ar rinkos priims mokėjimus sumomis žemiau 15 ar 20 eurų kredito kortelės.

Be to, kai kredito kortelės, ypač “American Express” ir “Discover”, nepriimami daugelyje Paryžiaus prekybos vietose. Visa “yra plačiai priimta kredito kortelė Paryžiaus parduotuvių ir restoranų, MasterCard mažėja glaudžiai atsilieka. Jei turite Visa kortelę, planuojate naudoti, kad kortelės dažnai.

Kaip kelionės čekius, žinau, kad jie dabar retai priimami kaip mokėjimo pardavėjai Paryžiuje-nors “American Express” yra Paryžiaus centre biurą!

Kai kuriais atvejais dauguma, jūs turite pinigų juos pirmiausia.

Patarimas: venkite branginantys kelionės patikrinimus valiutos biurų oro uoste arba kelionių sunkiųjų sričių Paryžiuje, ar jums patirti didelius mokesčius už paslaugas. Eikite tiesiai į “American Express” agentūros apie 11 Rue Scribe (Metro: Opera, ar RER A linija Auber). Jums nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai čia ir linijos dažnai ilgai tos tikslios priežasties.

Pasiruošimas savo kelionę: 3 svarbiausių priemonių imtis

Nepriklausomai mokėjimo formos jums galiausiai pasirenka savo kitą Paryžiaus atostogų, įsitikinkite, kad imtis šių 3 pagrindinių žingsnių, kurie padės jums finansiškai pasirengę savo kelionę.

  1. Pasikonsultuokite su savo banku ir kredito kortelių bendroves ir leiskite jiems žinoti, kad jūs keliaujate užsienyje ir reikia patikrinti savo abstinencijos ir kredito limitai. Įsitikinkite, kad bet kokie apribojimai, kurie trukdo jums galėtų gauti pinigų ar atlikti mokėjimus Paryžiuje būtų panaikintos prieš išvykdami: Daug pasiekia savo paskirties vietą tik surasti, kad jie negali naudotis savo korteles dėl apribojimų tarptautiniams mokėjimams. Be to, įsitikinkite, kad jums suprasti savo banko aptarnavimo mokesčiais schemą: Nepavykus to padaryti sukels nemalonių siurprizų jūsų kitą banko ataskaitoje.
  2. Atlikti mokėjimus ir atsiimti pinigus Paryžiuje, jums reikia naudoti savo PIN kodą, daugeliu atvejų . Paryžius ATM ir kredito kortelė mašinos paprastai įrengtas PIN kodai sudaryti tik skaičiai. Jei PIN kodas yra raidės, įsitikinkite, kad pakeisti savo kodą prieš išvykdami. Bando tai padaryti, kai į užsienį gali būti neįmanoma, priklausomai nuo jūsų banko politiką. Taip pat įsitikinkite, įsiminti savo PIN kodą į priekį savo kelionę. Įvedimas netinkamą kodą tris kartus iš eilės ne bankomato bus sukelti jūsų kortelė yra “valgyti” pagal aparato kaip saugumo priemonę.
  3. Jei vis dar nori remtis daugiausia pinigų, pirkti pinigų diržą . Pinigai diržai yra vienas iš geriausių būdų, kaip apsisaugoti nuo kišenvagystei.

Ar man reikia žinoti Prancūzų pasinaudoti bankomatais?

Ne Dauguma bankomatų Paryžiuje turėti anglų kalbos variantas. Be to, daugelis elektroninės mokėjimo terminalai, įskaitant bilietų terminalus Paryžiaus metro, leidžia jums pasirinkti prieš priimant savo pasirinkimą ir mokėjimo kalbą.

Kaip man bendrauti su mano banko grįžti namo?

Paklauskite savo banką suteikti jums tarptautinį nemokamu numeriu, kad jūs galės skambinti tuo atveju, jei kiltų kokių nors problemų. Taip pat patikrinkite su savo banką norėdami pamatyti, jei jie turi “seserį” banką ar filialą Prancūzijoje. Jums gali būti suteikta galimybė dirbti bet nepaprastąją finansinę situacijas sesuo agentūra Paryžiuje.

Kaip man sužinoti, kokia šiuo metu kursas?

Ypač stiprus euras pastaraisiais metais padarė pinigų ir biudžeto gerklės tašką Šiaurės Amerikos keliautojų, kurie dažnai stebėjosi pamatyti, kiek daug jų Paryžiaus atostogos kainuos juos Amerikos ar Kanados doleriais.

Norėdami išvengti nemalonių netikėtumų, galite pasikonsultuoti interneto išteklius kaip sužinoti, kiek jūsų valiuta yra verta eurais.

savo sąskaitų patikrinimo internetu arba telefonu kelis kartus per savo kelionę sekti savo išlaidas ir kursas taip pat gali padėti jums valdyti savo biudžetą per savo kelionę.

Ką apie Tipping etiketas?

Virsmo Paryžiuje nėra įsipareigojimas gali būti Šiaurės Amerikoje. Taikomas 15 proc paslaugos mokestis yra automatiškai pridedamas prie jūsų sąskaitos kavinėse ir restoranuose. Tačiau waitstaff Paryžiuje ne paprastai gauti šią aptarnavimo mokesčiais kaip papildomas darbo užmokestis, todėl, jei paslauga yra gera, pridedant papildomą 5-10% viso kiekio rekomenduojama.

Kaip išvengti Nesąžiningi?

Deja, nedidelė mažuma pardavėjai Paryžiuje gali bandyti pasinaudoti lankytojų, kurie nekalba prancūziškai, žygiai mažmeninės kainos prekes ar paslaugas. Tai gali būti ypač aktualu mažoms įmonėms, blusų rinkose, ir kiti ne grandinės pardavimo vietose. Įsitikinkite, kad patikrinti kainas sau, prieš išmokėdama, ir paprašyti pardavėjų parodyti jums viso į registrą arba ant popieriaus, jei jie nesugeba padaryti. Su kuo išskyrus blusų rinkose, nereikia, tačiau bando mainų. Prancūzija nėra Marokas, ir bando derėtis kainą gali sukelti jam rūgštų atsakymą. Jei pastebėjote, kad jums yra kaltinamas daugiau nei kaina pažymėta, nors mandagiai atkreipti jį.

ATM mašinos gali būti mėgstamiausia dėmės potencialių sukčiai ir kišenvagiai Paryžiuje. Viešnagės itin budrūs, kai išsiimant grynuosius pinigus ir nesiūlo pagalbą visiems, kurie nori “išmokti naudotis mašina” arba kuri jums pokalbį, o jūs įveskite savo PIN kodą. Įveskite kodą į bendrą privatumą.