Pattaya Sanctuary of Truth: Kompletný sprievodca

Posted on

Pattaya Sanctuary of Truth: Kompletný sprievodca

Pattaya má oveľa viac čo ponúknuť, než seediness pre ktoré je to slávny. Od krásne pláže, na interaktívnych múzeí umenia, so sviežou botanickej záhrady a dokonca aj vinice, Pattaya je dynamický a rôznorodý objekt – a to je ešte len začínajú.

One Pattaya príťažlivosť, ktorá je zvlášť intríg je takzvaný Svätyňa pravdy, ktorá sa nachádza asi 15 minút severne od mesta pozdĺž pobrežia. Pokračovať v čítaní sa dozvedieť viac o histórii Pattaya Svätyňa pravdy, všetky veci, ktoré tam môžete urobiť, ako plánovať návštevu a čo robiť v okolí po dokončení prieskumu.

História Pattya je Svätyňa pravdy

V roku 1981 thajský podnikateľ menom Lek Viriyaphant rozhodol, že chce vybudovať niečo v Pattaya. Významným mecenášom (a notoricky známy excentrický), ktorý žiaľ zomrel v roku 2000, Mr. Viriyaphant tiež financovala Erawan múzeum mimo Bangkok, ktorý sedí v provincii Samut Prakan nie je ďaleko od letiska Suvarnabhumi.

Vo svojom súčasnom stave, Svätyňa pravdy je pôsobivé prinajmenšom – jej hlavná veža zdvihne 300 stôp do vzduchu, a miesto zaujíma takmer aker. Avšak, Svätyňa pravdy ešte nie je dokončená. Rovnako ako barcelonské katedrály Sagrada Familia, jeho predpokladaný termín dokončenia je niekedy v priebehu tohto storočia 2050 bol spomenie ako cieľ, hoci či tento cieľ bude splnený, je úplne iný príbeh.

Čo robiť v Pattaya je Svätyňa pravdy

Konštruovaný výhradne z teakového dreva, Svätyňa pravdy stelesňuje štýl, ktorý sa dá najlepšie opísať ako “Visionary Art.” Čo znamená, že používa vizuálne motívy ísť domov teologický názor, v tomto prípade, že jeden inšpiroval prevažne hinduizmu a Thajska národného náboženstva budhizmu. Jedným z hlavných vecí, ktoré sa v Svätyňa pravdy je vidieť vizuálne prejavy významných východných náboženských konceptov, vrátane vzťahu človeka k vesmíru, a budhistické kolobehu života.

Svätyňa pravdy je tiež prieskum z mnohých architektonických štýlov, ktoré existujú v celej Indočíne v priebehu posledných niekoľkých tisícročí. Cestovatelia, ktorí už navštívili starobylé mesto Ayutthaya severne od Bangkoku spozná nápadné podobnosti v Svätyňa pravdy, ale skôr rozdielne inšpirácie sú prítomné tiež. Pozoruhodne, Sanctuary je domovom štyroch gopura vstupnej veže, stavby, ktoré zvyčajne nájdete na drávidských chrámy v Tamil Nadu a Karnataka štátmi južnej Indii.

Samozrejme, že nemusíte myslieť na vašu návštevu do Svätyne pravdy ako dejepisu, a to aj v prípade, viacjazyčné informačné štítky vám poskytne všetky súvislosti a pozadie, ktoré potrebujete. Vizuálna stránka samotnej svätyne je ohromujúci, a je to skvelé miesto, aby zdokonaľovať svoje fotografiu, alebo prijať určité nalíčenie, ktoré sú istí, že velenie stovky z Instagram páči, či je to viac váš štýl.

Ako k návšteve mesta Pattaya Svätyňa pravdy

Nachádza sa v susedstve Na Kluea len severne od hlavnej pláže Pattaya, Svätyňa pravdy trvá asi 20-30 minút dostať autom, v závislosti na dopravnej situácii v centre mesta. Hoci Pattaya postráda mestskú železničnú sieť, môžete ísť akúkoľvek Northbound mikrobus od “Dolphin kruhový objazd” v centre mesta, ktoré stoja 10 bahtov, a tiež trvá asi 30 minút. Uistite sa, že povedať vodiči hodláte Ošípaných Sajja Tham , pretože Sanctuary je v thajčine známe.

Akonáhle sa dostanete na Sanctuary, budete musieť zaplatiť 500 bahtov za vstupné. To nie je lacná, ale ako ste pravdepodobne videli v celom tomto článku, dôvody sú obaja expanzívna a pôsobivé. Plán na výdavky aspoň na pár hodín sem s cieľom dostať svoje peniaze to stojí.

Ostatné Čo robiť v Pattaya

Svätyňa pravdy sedí pri umenia v raji, interaktívne 3D umelecké výstavy, ktorá je nehanbí sa začlenením rajskú thajskej scenériu do svojej výstavy. Ak je to výhoda, že ste po, môžete ľahko zaplatil tieto dve atrakcie spolu dopoludnia alebo popoludní, ktorá presahuje skúsenosť väčšina cestujúcich na Pattaya mať.

eyond to, Pattaya je prekvapivo rozmanitý destinácií, a to najmä v prípade, čo viete mesta je obmedzená na narážky ste počuli chrlil na uliciach Bangkoku. Jazda loďou na prekrásnom ostrove Koh Laan, mierka mestský názor na nádherné panorámu, alebo navštíviť mestá Pattaya vlastné plávajúci trh jedení Pad Thai z lode nie je niečo, čo môžete urobiť len v Bangkoku!