Pattaya Sanctuary of Truth: The Complete Guide

Posted on

Pattaya Sanctuary of Truth: The Complete Guide

Pattaya on palju rohkem pakkuda kui armetu, mille eest ta on kuulus. Alates ilusad rannad, interaktiivse kunsti muuseumid, lopsakas botaanikaaiad ja isegi veinikeldreid, Pattaya on dünaamiline ja mitmekesine kohtades – ja see on ainult algus.

Üks Pattaya atraktsioon, mis on eriti intriig on nn Sanctuary of Truth, mis asub umbes 15 minutit põhja pool linna piki rannikut. Jätka lugemist rohkem teada ajaloo Pattaya Sanctuary of Truth, kõik asjad, mida saate teha on, kuidas plaan külastada ja mida teha lähedal pärast olete lõpetanud uurimist.

Ajalugu Pattya pühamu Tõe

Aastal 1981, Tai ärimees nimi Lek Viriyaphant otsustas ta tahtis ehitada midagi Pattaya. Märkimisväärne patroon kunsti (ja kurikuulus ekstsentriline), kes kahjuks suri aastal 2000, Mr. Viriyaphant rahastas ka Erawani muuseum väljaspool Bangkok, mis istub Samut Prakan provintsis mitte kaugel Suvarnabhumi Airport.

Oma praeguses seisus Sanctuary of Truth on muljetavaldav pehmelt öeldes – selle peamine kirikutorni tõuseb 300 jalga õhku, ja sait hõlmab ligi aakri. Kuid Sanctuary of Truth ei ole veel lõppenud. Nagu Barcelona Sagrada Familia, selle eeldatav lõpptähtaeg on millalgi hiljem sel sajandil-2050 on viidatud kui eesmärk, kuigi kas see eesmärk saavutatakse on teine ​​lugu hoopis.

Mida teha, Pattaya Sanctuary of Truth

Täielikult ehitatud teak puidust, Sanctuary of Truth kehastab stiili, mis saab kõige paremini kirjeldada kui “Visionäär Kunsti.” Mis tähendab, et ta kasutab visuaalse motiivid sõita koju teoloogiline seisukohast, antud juhul ühe inspireeritud suuresti Hinduism ja Tai riikliku religiooni budismi. Üks peamisi asju teha Sanctuary of Truth on näha visuaalselt ilminguid oluline Ida religioossed teemad, sealhulgas mehe suhet Universumi ja budistliku elu tsüklit.

The Sanctuary of Truth on ka uuringu paljudest stiilid, mis on eksisteerinud kogu Indohiina viimase mitu aastatuhandet. Reisijad, kes on külastanud iidse linna Ayutthaya põhja Bangkok tunnevad silmatorkav sarnasusi Sanctuary of Truth, kuid erinevad inspiratsiooni on samuti kohal. Nimelt Sanctuary on koduks neli gopura sissepääs tornid, struktuurid, mida tavaliselt leida aadressil Draviidi templid Tamil Nadu ja Karnataka riigid Lõuna-Indias.

Muidugi, sa ei pea mõtlema oma visiidi Sanctuary of Truth kui ajaloo õppetund, isegi kui mitmekeelse informatiivne plakatid annab sulle kõik vajaliku tausta ja sa pead. Visuaalne aspekt Sanctuary üksi on valdav, ja on suurepärane koht lihvida oma fotograafia, või võtta mõned selfie’t mis on kindlasti käsu sadu Instagram meeldib, kui see on rohkem oma stiili.

Kuidas Külasta Pattaya Sanctuary of Truth

Asub Na Kluea naabruses lihtsalt põhja Pattaya peamine rand, Sanctuary of Truth kestab umbes 20-30 minutit, et jõuda autoga, sõltuvalt liikluse tingimustes kesklinnas. Kuigi Pattaya puudub linna- raudteevõrgustiku, saab sõita igal põhjapoolsele väikebuss alates “Dolphin Roundabout” kesklinnas, mis maksab 10 bahti, samuti kestab umbes 30 minutit. Veenduge, et öelda juhile sa lähed prasat Sajja Tham , nagu Sanctuary on tuntud Tai keel.

Saabudes Sanctuary, peate maksma 500 bahti lubamist. See ei ole odav, kuid nagu te olete ilmselt näinud kogu see artikkel, põhjendusega on nii ulatuslik ja muljetavaldav. Plaani kulutada vähemalt paar tundi siin, et saada oma raha väärt.

Muid asju teha Pattaya

The Sanctuary of Truth istub lähedal Art Paradise, interaktiivne 3D kunsti näitus, mis ei ole häbelik umbes sisaldavad paradiislik Tai maastik arvesse selle näituse. Kui see on mugavuse sa pärast, saate maksta nende kahe vaatamisväärsuste koos hommikul või pärastlõunal, mis ületab kogemusi kõige reisijaid Pattaya on.

eyond see, Pattaya on üllatavalt mitmekesine sihtkoht, eriti kui see, mida sa tead, linna on piiratud sugestiivne olete kuulnud spouted tänavatel Bangkok. Sõita paadiga ilus Koh Laan saare skaala linna vaatenurga uhke panoraam või külastada Pattaya enda ujuva turu söömine pad Thai paadist ei ole midagi, mida saab teha ainult Bangkokis!