Pavasaris Itālijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

Pavasaris Itālijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Pavasaris (kopā ar rudens) ir viens no labākajiem sezonas apmeklēt Itāliju. Lielākajā daļā no valsts, temperatūra iesildīties, ziedi ir Bloom, un tur ir mazāk tūristu nekā vasarā. Izņemot dienas apkārtējo Lieldienas, jums vajadzētu atrast lētākus naktsmītnes, vairāk elkoņiem Itālijā ir lielbudžeta muzejiem un objektiem, kā arī lētākas biļešu cenas.

Par apmeklējot Itāliju pavasarī ēnas, ir maz, bet ietver iespēju aukstā, lietainā laikā vai pat vēlā pavasara sniegputenis (it sevišķi Ziemeļitālijā). Kaut arī ceļojot uz Itāliju pavasarī mēs esam saskārušies ar vairāk patīkamu dienu kā šķebinošs tiem, pārliecinieties, lai pārbaudītu laika ziņojumus, pirms jūs ceļojat, un iepakojums slāņus, lai jūs būtu gatavi chillier dienas.

Pavasara Laika un klimata Itālijā

Pavasaris parasti ir patīkami lielākajā daļā Itālijas, lai gan lietus un pat sniega agrā pavasarī ir iespējama. Lielākā daļa no Itālijas saņem mazāk nokrišņu pavasarī nekā rudenī. Tuvojoties pavasara beigām, temperatūra var iegūt diezgan silts, un jūs varat baudīt maltītes ārā un peldēties jūrā vai viesnīcas baseina. Atrast vēsturisko laika un klimata informāciju lielākajās Itālijas pilsētās Itālijā Travel Laiks .

Vasaras laiks Itālijā sākas pagājušajā nedēļas nogalē martā, kas nozīmē papildu stundu vakara dienasgaismas, kas, protams, uzaicina dining al fresco un ielaistu kā nakts iekrīt. Itālijas pilsētas un mazpilsētas uzņemties sapņains mirdzumu kā saule iet uz leju, un ielu ieslēgt, tāpēc pārliecinieties, lai liecinieks šo vismaz dažas reizes, kad jūs ceļojat šeit pavasarī.

Ja jūs plānojat pavasaris brīvdienas uz Itālijas pludmalēs vai salu, zinu, ka jūras ūdens temperatūra nav sāk iesildīties peldvieta līdz jūnijam, vai arī tā. Pat uz siltā, saulainā pavasara dienā, tikai drosmīgs peldēties salīgs Vidusjūras!

Ko Pack

Par centrālais Itālijas dienvidos, jūs droši plānot par vieglu mētelis, vēlams ūdensnecaurlaidīgs. Smagāks mētelis, kā arī cepuri, šalli, un pārējo virsdrēbju ir ieteicams, lai ziemeļu galamērķiem, teiksim, no Emīlijas-Romanjas reģionā un uz ziemeļiem. Izturīgi, ērti brīvā laika apavi ir nepieciešami, lai kur jūs dotos. Attiecībā uz visiem reģioniem, pack slāņos, lai būtu gatavi mainīt laika.

Pavasara festivāli Itālijā

Nozīmīgākās pavasarī ir pavasara un ziedu festivāli, Svētā nedēļa, un brīvdabas koncerti, sākot maijā vai jūnijā. Nacionālie svētki ir Lieldienas (Pasquetta), 25. aprīlī (Atbrīvošanas diena), 1. maijs (Darba svētki), un 2. jūnijs (Festa della Repubblica). Šajās dienās, lielākā daļa veikalu un pakalpojumi būs slēgts, bet daudzi tūrisma objektiem parasti ir atvērtas. Festivāli, koncerti un gājieni ir kopīgas, too.

Apmeklējot Itālijas pilsētām Spring

Pavasaris ir labs laiks, lai apmeklētu lielāko Itālijas pilsētās. Siltuma un tūristu pūļiem vasaras nav ieradušies vairāk dienasgaismas stundas dotu vairāk laika touring un apmeklē brīvdabas vietnes, kas dažkārt tuvu pie krēsla. Lai gan jūs joprojām atrast viesnīcu un izmitināšanas darījumus, pavasarī, Svētā nedēļa un 1. maija, var tikt uzskatīts par sezonas daudzās pilsētās.

Pavasara Ārpus tūrisma jomās

Ja jūs esat prom no tūrisma jomām, jūs atradīsiet muzeji un apskates vietas ir īsāks laiks, nekā vasarā. Dažas lietas var būt atvērts tikai nedēļas nogalēs. Piejūras kūrortiem un kempinga vietas ir tikai atvērt un viesnīcu baseini, joprojām var tikt slēgta agrā pavasarī. Pludmales būs mazāk pārpildīts un peldēties jūrā , var būt iespējama vēlā pavasarī, lai gan lielākā daļa beachgoers izvēlas strādāt par viņu tans nevis viņu uz muguras, kad jūra vēl joprojām ir tik auksts. Pavasaris ir labs laiks, pārgājienu un apskatei wildflowers.

Jūs atradīsiet daudz mazu gadatirgos un festivālos, jo īpaši pārtikas festivāli vai sagre, un āra izrādes sākt vēlā pavasarī.

Italian Food pavasarī

Top pavasara pārtika ietver artišoki (carciofi), sparģeļi (asparagi) un atsperu jēra (Agnello). Meklējiet plakātiem paziņojot Sagra par carciofi, asparagi vai PESCE (zivju) pavasarī.