Pavasaris Italijoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

Pavasaris Italijoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti
Pavasaris (kartu su rudens) yra vienas iš geriausių sezonų aplankyti Italiją. Daugumoje šalies, temperatūra sušilti, gėlės žydi, ir yra mažiau turistų nei vasarą. Išskyrus dienų aplinkinių Velykos, jums reikia rasti pigesnės būstus, daugiau alkūnė kambarį Italijos Blockbuster muziejų ir atrakcionų ir pigesnių lėktuvų.

Lankymūsi Italija pavasarį praradimas yra keletas, bet apima šalčio, lietingą orą galimybę ar net vėlyvą pavasarį pūga (ypač Šiaurės Italijoje). Nors mes susidūrėme maloniau dienų nei bjaurus tie keliaujant į Italiją pavasarį, būtinai patikrinkite orų prognozės prieš išvykdami į kelionę, ir pakuotės sluoksnius taip, kad jūs būsite pasirengę chillier dienų.

Pavasario Orų ir klimato Italijoje

Pavasario paprastai yra malonus daugelyje Italijos nors lietus, ir net sniegas ankstyvą pavasarį yra įmanoma. Dauguma dalių Italijoje gauti mažiau kritulių pavasarį nei rudenį. Link pavasario pabaigoje temperatūra gali gauti gana šilta ir jūs galite mėgautis lauko valgomasis ir plaukti į jūrą arba viešbučio baseine. Ieškoti istorinę oras ir klimato informaciją pagrindinių Italijos miestų Italija Kelionės Orai .

Vasaros laikas Italijoje prasideda paskutinį savaitgalį kovo, o tai reiškia papildomą valandą vakaro šviesoje, kuri, žinoma, kviečia valgomasis al fresco ir išlikęs kaip sutemsta. Italijos miestai ir miesteliai imtis svajingai švyti kaip saulė krinta ir gatvių įjunkite, todėl įsitikinkite, kad liudytojas bent kelis kartus, kai keliaujate čia pavasarį.

Jei jūs planuojate pavasario atostogas Italijoje paplūdimių arba salų, žinau, kad jūros vandens temperatūros nepradėkite sušilti plaukimo iki birželio arba tiek. Net šiltą, saulėtą pavasario dieną, tik drąsus išsimaudyti vėsioje Viduržemio jūros!

Ką Pack

Dėl pagrindinis pietų Italijos, esate saugūs planuojate lengvas kailio, pageidautina vandeniui. Sunkesni kailis, plius kepurė, šalikas ir kiti viršutiniai drabužiai yra patartina šiauriniuose priemiesčiuose, tarkim, iš Emilijos-Romanijos regione ir šiaurės link. Tvirtas, patogus pėsčiųjų batai yra reikalingas visur, kur jums eiti. Visiems regionams, supakuoti sluoksniais, kad būtų parengta keičiasi oras.

Pavasario Festivaliai Italijoje

Svarbiausi pavasarį yra pavasarį ir gėlių festivaliai, Šventoji savaitė ir lauko koncertai Nuo gegužės arba birželio. Nacionalinės šventės yra Velykų pirmadienį (Pasquetta), balandžio 25 (išlaisvinimo diena), gegužės 1 (darbo diena); 2 metų (Festa della Repubblica). Šiomis dienomis, dauguma parduotuvių ir paslaugos bus uždaryta, tačiau daugelis pagrindinių lankytinų vietų paprastai dirba. Festivaliai, koncertai, ir procesijos yra bendri, taip pat.

Apsilankymas Italija miestų pavasarį

Pavasaris geras laikas aplankyti labiausiai Italijos miestų. Šilumos ir turizmo minios vasarą neatvyko ir daugiau šviesiu paros duoti daugiau laiko Touring ir kuris kartais arti apsilankymą lauko svetainių temstant. Nors jūs vis dar rasite viešbučių ir apgyvendinimo sandėrių pavasarį, Šventoji savaitė ir gegužės 1 gali būti laikomas sezono daugelyje miestų.

Pavasario Už turistinėse vietovėse

Jei esate toli nuo pagrindinių turistinių vietovių, rasite muziejų ir atrakcionų turi mažiau valandų nei vasarą. Kai kurie dalykai gali būti atidarytas tik savaitgaliais. Pajūrio kurortų ir kempingų plotai yra tik atidaryti ir viešbutis baseinai vis dar gali būti uždaryta ankstyvą pavasarį. Paplūdimiai bus mažiau perkrautas ir plaukti į jūrą , gali būti įmanoma vėlyvą pavasarį, nors dauguma beachgoers nori dirbti savo įdega, o ne jų nugara, kai jūra yra dar taip šalta. Pavasaris geras laikas pėsčiųjų ir peržiūrėti Polne.

Jūs rasite daug mažų mugės ir festivaliai, ypač maisto festivaliai ar sagre ir lauko spektakliai pradėti vėlyvą pavasarį.

Italų maisto pavasarį

Geriausi pavasario maisto produktai yra artišokai (carciofi), šparagai (asparagi) ir pavasarį ėriuką (Agnello). Ieškokite plakatų Skelbdama Sagra už carciofi, asparagi arba Pesce (žuvis) pavasarį.