Październik w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć

Posted on

Październik w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć
Tak samo jak w pozostałej części roku, pogoda w Londynie w październiku wydaje się być chłodny, pochmurny, a czasami mokry. Temperatury popołudniowe oscylować wokół 60 F, i tak, to będzie padać.

Ale podróżujący do Londynu nie odwiedzają do wygrzewania się na słońcu, a tam jest mnóstwo, aby utrzymać je rozrywki. Tak zapakować kilka warstw i deszcz narzędzi jak zbadać wszystko co jest do zrobienia i zobaczenia w Londynie w październiku.

Londyn Pogoda w październiku

Nie ma dużej różnicy w średnich dziennych maksimów i niskich temperatur w Londynie w październiku. Popołudnia góry na około 60 F, a temperatura spada do około 50 F w nocy. Na początku tego miesiąca, wzloty może sięgać do połowy lat 60-F, ale oczekiwać wzloty tylko w połowie lat 50. F do końca miesiąca.

Pada średnio 10 dni w październiku, więc szanse na trafienia z niektórych mokre rzeczy są stosunkowo wysokie. Kiedy nie pada, spodziewać dużo chmur; to pochmurny lub przeważnie pochmurno trochę więcej niż połowę czasu.

Ponieważ jest to spadek, słońce oddala się z półkuli północnej, a wraz z postępem października, dni stają się krótsze w Londynie, z ostatnim dniem miesiąca, mając zaledwie dziewięć godzin i 43 minut światła dziennego. Brytyjski Summer Time (BST) kończy się w ostatnią niedzielę października, a zegary wrócić jedną godzinę, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych.

Co do pakowania

Nie trzeba będzie położyć ciężki płaszcz, rękawiczki, lub ciepłe czapki i szaliki w walizce w Londynie w październiku. Ale w październiku, podobnie jak w każdym miesiącu roku w Londynie, będziesz potrzebować parasola, plus płaszcz lub trenchcoat. Przynieść ubrania, które można warstwie, jak długim rękawem szczyty lub koszule; bawełna lub wełna światło swetry; oraz cylinder średniej wagi, jak marynarki wełny lub skórzanych. Jeśli robi się chłodno, można góry to wszystko z trenchcoat.

Doprowadzić dżinsy lub spodnie średniogrube za dnia. Kobiety mogą chcieć przynieść spódnica strój lub dwa na kolację lub nocy w teatrze, i mężczyźni powinni mieć sportowa kurtka, spodnie, krawat czy garnitur i krawat dla wieczorów.

Będziesz robić dużo chodzenia w Londynie, czy odsetki są zakupy, historia, architektura, czy muzea, więc przynieść dobrze złamane w, buty zamknięte-toe. Botki są doskonałym wyborem dla tych temperaturach, a oni utrzymać stopy suche, jeśli pada deszcz. Podjąć odpowiednie buty dla dressier odzieży, ale należy pamiętać o tym, jak wygodne są od wieczorów może również obejmować znaczną walking.

Październik Wydarzenia w Londynie

festiwale filmowe, Poetry Day, czekolada tygodniu, dożynki i patriotyczne parada zaznaczyć kalendarz wydarzeń specjalnych października w Londynie.

 • Brytyjski Instytut Filmowy London Film Festival : Held corocznie w połowie października od 1953 Ten masywny festiwalu pokazuje setki filmów, dokumentalnych i krótkich filmów z więcej niż czterech kilkunastu krajach.
 • Pearly Kings & Queens Dożynki : Festiwal odbywa się  pod koniec września lub na początku października. Ten festiwal obchodzi tradycję londyńskich rodzin perłowych, charytatywnej organizacji, która rozpoczęła się w 19 wieku, kiedy ludzie zdobione stroje z perłowymi guzikami, aby przyciągnąć uwagę podczas podnoszenia pieniędzy.
 • Raindance Film Festival : Występuje pod koniec września lub na początku października. To wydarzenie obchodzi niezależnego filmu w różnych miejscach na terenie Londynu.
 • Londyn Restauracja Festival : Przygotuj się na kilka świetnych posiłki na to miasto w całej celebracji jedzenia, że idzie na całego miesiąca października. Kilkaset restauracji uczestniczyć w restauracji hopping wycieczki, imprezy Chef-gospodarzem i weekendy gastronomicznych.
 • Mnóstwo października na Bankside : Ten festiwal jesień żniwa łączy dawne zwyczaje, teatru i mnóstwo współczesnych wydarzeń.
 • Narodowy Dzień Poezji : Odbywa się w całym Zjednoczonym Królestwie każdy października. To obchodzi poezję i jej moc do pokonania różnic i sprawić, że ludzie czują się związani.
 • Czekolada Tydzień : Tygodniowy wydarzeniem w połowie października w pełnym wymiarze na dekadencji. Jest to największa impreza czekolada w Wielkiej Brytanii i oferuje degustacje, pokazy i warsztaty. To kulminuje w The Chocolate Show w Londynie Olimpii.
 • Frieze Art Fair : Współczesne utwory z ponad 160 czołowych galeriach na całym świecie, są prezentowane na tej dorocznej targach sztuki w Parku Regenta.
 • Trafalgar Day Parade : Held w niedzielę najbliżej do 21 października, to wydarzenie na Trafalgar Square w rocznicę bitwy pod Trafalgarem w 1805 roku Oferuje on szereg imprez i niedzielny pochód, który widzi więcej niż 400 Sea Kadetów od poprzek UK marsz w imieniu Royal Navy.

Październik porady

Podróż do Londynu w październiku oznacza natkniesz mniejsze tłumy niż w wysokim sezonie letnim podróży. Możesz być w stanie szkopułem pokój w hotelu w nieco wolniejszym tempie i lepszych taryf lotniczych. Ale nie pozwól swoją eskortę dotyczące konieczności zastrzeżeń.

 • Teatr sezon jest w wysokim biegu w październiku, a od londyńskiej dzielnicy West End jest znany na całym świecie i na wielu turystów i mieszkańców lista trzeba zrobić, bilety do teatru, jak książka z dużym wyprzedzeniem, jak to możliwe.
 • Rezerwacja pokoi hotelowych jak najszybciej znać dat podróży, dzięki czemu można przybić gwoździami żadnych stawek sezonami zanim zaczną się zapełniać, co powoduje, że stopy pójdą w górę.
 • Jeśli chcesz zjeść w specjalnej restauracji, które jest duże zapotrzebowanie od mieszkańców lub w dzielnicy teatralnej, na początku książki.
 • Zaplanuj swoje priorytety z myślą o pogodzie; oczekiwać, że będzie musiał spędzić kilka dni lub części dni w pomieszczeniu w muzeach historycznych być osłonięte od deszczu.