Perkant bilietus už Romos Koliziejus

Posted on

 Perkant bilietus už Romos Koliziejus
Koliziejus (Colosseo) išlieka didžiausia amfiteatras kada nors pastatyta, ir yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir iconic simbolių Romą. 5-istorija, elipsės formos struktūra matuoja 617 pėdų ilgio, 512-pėdų pločio ir 187 pėdų aukščio ir yra pagamintas iš travertino ir plytų. Savo klestėjimo, jis nusprendė minias daugiau nei 65.000 kraujo lusting žiūrovų. Laikomas architektūros stebuklas senovės pasaulyje, tai nenuostabu, kad Koliziejus viršūnių sąrašą turi pamatyti atrakcionai Senovės Romoje.

Bet kai jis ateina pirkti bilietus į populiariausių Romos atrakcija, linijos gali būti gana ilgą ypač piko turistinio sezono. Jei nenorite praleisti atostogas laukia eilėje, čia yra keletas naudingų patarimų, kaip išvengti ilgų eilutes Romos Koliziejus anketa bilietų biure.

Pirkti Sėjamieji bilietus iš anksto

Rekomenduojame pirkti derinys bilietą arba netoliese įėjimo į Palatino kalva – bilietas langas retai turi liniją – arba iš oficialios svetainės . Derinys bilietą įeina įėjimas į Koliziejų, Romos forumo ir Palatino kalva ir muziejus. Kitas Pirkdami šią Combo bilietą privalumas yra tai, kad tai gerai, 2 dienas, todėl nereikia skubėti pamatyti visas tris vietas per vieną dieną. Tai paprasčiausias bilietas galimybė – jūs negalite gauti bilietą tik už Koliziejus.

Jei perkate bilietą internetu ar ne Colosseum bilietų kasa, jūs neturite laukti ilgą bilietų eilėje prie amfiteatro. Tačiau jūs vis tiek reikės eiti per saugumo linijos (nėra būdų išspręsti šią), kuris gali judėti gana lėtai.

Pereiti linija

Norite praleisti liniją? Užsiregistruoti imtis ekskursija! Iš kelionių bendrovių skaičius siūlome praleisti linijų ekskursijos su gidu, kur kiekviena kelionė narys tikros ausines ir klausosi gido pasakojimo. Kai ekskursijos apimti Romėnų forumas ir Palatino kalva, ar požeminių rūmų Koliziejus paprastai uždarytas visuomenei.

Su bet ekskursija, tuo daugiau pinigų jūs ketinate išleisti, tuo daugiau išskirtinumo gausite. Mes atlikome keletą ekskursijos, kur kelionė grupė buvo gana didelis ir jautėmės suvaryti aplink, ir kita (brangesni) ekskursijos su mažesnių grupių, kurios buvo įdomiau ir švietimo.

Kaip iš anksto įsigyti bilietus, jūs vis dar turėsite eiti per saugumo įvesti, nors jūsų vadovas galėtų gauti savo grupę per daug greičiau.

Paimkite Audiogidas

Kitas būdas išvengti bilietų linija eiti Ekskursijos Audiogidas langą ir pirkti Audiogidas. Jums reikės atnešti originalią ID, kuris bus surengtas kaip užstatą, kol grįšite į įrenginį pabaigoje. Savarankiškai ekskursija trunka 1 valandą ir 10 minučių ir yra prieinama keliomis kalbomis. Audiogidu kainuoja 5,50 €, plius priėmimo į Koliziejus išlaidas.

Pirkimo turisto kortelė ir nuolaidų kortelės

Jei jūs planuojate aplankyti keletą kitų svetainių Senovės Romoje, galbūt norėsite pirkti pass ar nuolaidų kortelę, pavyzdžiui, romų Pass ar Vatikano ir Romos kortele. Ne tik jie visi sutaupyti laiko, bet jie taip pat yra ekonomiškai efektyvus sprendimas, ypač jei jūs planuojate aplankyti keletą daugiau romėnų vietų. Pastaba: Jums reikia planuoti iš anksto, nes eina ir kortelės turi būti įsigyta prieš jums Koliziejus.

  • 48-Valanda Roma Pass “ . Tai 2-jų dienų perdavimas siūlo nemokamą įėjimą į 1 muziejuje ar archeologinės vietovės (rekomenduojame priėmimo Koliziejus savo pirmąjį stop), neribotą ir nemokamą prieigą prie Romos viešojo transporto, lengvatinius tarifus visų kitų įžymybių vėliau (per 48 valandas), ir nuolaidos iki renginių, parodų ir turizmo paslaugas. Kaina: 28 €. 72 valandų perdavimas (€ 38.50) prideda nemokamą įėjimą į pirmąsias 2 vietas.
  • Vatikano ir Romos kortelė. Tai kartu kortelės apima romų Pass ir visus jos privalumus, plius 3 dienas laisvai patekti į Vatikano vietų ir atrakcionų, įskaitant Vatikano muziejų, Siksto koplyčia ir Šv Petro bazilika. Ji taip pat ateina su nemokama Romos kelionė autobusu ir greitai takelio ar prioriteto įėjimo. Kaina: € 113 suaugusieji. 80 € vaikus.

Vieta, bilietai, ir valandos

  • Vieta: “Piazza del Colosseo, 1, 00184 Roma
  • Darbo laikas: kasdien 8:30 iki 1 valanda iki saulėlydžio. Uždarymo sausio 1, gegužės 1 ir gruodžio 25. Bilieto biuro užsidaro likus 1 valandai iki svetainės užsidaro.
  • Kaip ten patekti: metro linija B – Colosseo STOP – ar autobusu 75, 81, 673, 175, ar 204, ar tramvajais 3.
  • Bilieto kaina: Bilieto kaina yra € 12. Garso Ekskursijos kaina 17.50 € (įskaitant Audioguide nuoma ir stojamąjį). Yra 2 € paslaugos mokestis už bilietus įsigyti internetu. Atkreipkite dėmesį, kad šios kainos buvo srovė 2018 spalio mėnesį.
  • Nemokamas įėjimas: vaikams iki 18 metų nemokamai, nes yra kas nors apsilankymą ant 1 kiekvieno mėnesio sekmadienį (nors įėjimas į šiuos sekmadieniais negali būti saugomos, todėl pasirengti minios ir ilgosiomis ūdomis). Neįgalieji ir vienas draugas yra nemokamai su galiojanti medicinos dokumentus, tačiau jokių išlygų yra privalomi.
  • Sumažinta kaina bilietai : Europos Sąjungos piliečiai, jaunimas nuo 18 iki 25 metų amžiaus, ir mokyklos grupės yra tinkamos diskontuota priėmimo 7.50 €.
  • Apsilankymas Patarimas: Aukščiau patarimai gali sumažinti arba panaikinti laukti kartus, tačiau dėl to, kad Koliziejus yra saugomi ir jautriai struktūra, tai taikomos saugumo kontrolės įėjimo. Informuojame, kad laukia eilėje prie metalo detektorių gali prireikti dėl saugos priežasčių. Pastaba: Kuprinės, dideli piniginės, ir bagažo neleidžiama viduje Koliziejus.