Phuket Vegetarian Festival

Posted on

Ceļvedis Nine Emperor Gods festivāls Taizemē

Phuket Vegetarian Festival
Pazīstams arī kā Nine Emperor Gods Festival vai Kin Jay Festival Phuket Vegetarian Festival ir ikgadējs Daoists notikums svinēja galvenokārt ķīniešu kopiena Taizemē un ap Dienvidaustrumu Āzijā.

Darbojas uz deviņām dienām, veģetārie festivāls Puketā tiek uzskatīts daudzi ir visekstrēmākais un savāda festivālu Taizemē. Bhaktas ne tikai atmest gaļu par brīvdienu, izredzētajiem dalībnieki faktiski praksē pašsakropļošanu formā pīrsings viņu vaigiem ar zobeniem, staigājot pa karstām oglēm, un kāpšanas kāpnes, kas izgatavoti no asmeņus!

Septiņas zvaigznes, kas veido mūsu Lielais Lācis zvaigznājs plus divas neredzētas zvaigznes tiek uzskatīti deviņi Imperatorpingvīnu dievi tiek atzīmēta.

Ko gaidīt pie Puketas Vegetarian Festival

Nelietojiet sagaidīt drūms tempļa pieredzi! Vegetarian Festival ir dzīva, haotiska, un skaļi. Drūzmēties cilvēki veido ap procesija, bet dziesmām un throwing ugunsgrēka krekeri; lauva deja vijas cauri pūlim. Dalībnieki valkā baltu bet mah dziesmu – par Entranced bhaktas kas lūdz dievus, lai ievadītu savus ķermeņus – valkāt izstrādāt tērpus un sāpināt savu ķermeni.

Izvēlētā mah Dziesma – vienmēr neprecētiem vīriešiem un sievietēm – caurdurtu seju ar visu, sākot no āķiem līdz lielām šķēpus ar palīdzību no atbalsta komandas; daži pastaiga pa karstām oglēm vai meliem par gultas naži. Visas mah dziesma prasība justies mazliet sāpes, un maz ir atlikušo scaring!

Gabali apelsīnu papīra un auduma, tiek izplatīti visā pūļa ir par labu veiksmi.

Noteikumi par festivālā

Bhaktas ir paredzēts valkāt baltas un uzturēt tīru domas; viņi atmest gaļu, sekss, alkohols, stimulanti, un spēcīgu pārtikas produktiem, piemēram, ķiploku. Tūristi tiek aicināti apmeklēt gājienu un fotografēt. Kaut Veģetāriešu festivāls var šķist dīvaina karnevāls, tas joprojām ir dziļi reliģiozs notikums; parādīt cieņu un palikt no tā!

Cilvēki sērām un grūtniecēm vai menstruating sievietēm nav paredzēts apmeklēt ceremonijas.

Veģetāriešu ēdiens

Kaut arī daudzi tūristi vienkārši ierasties redzēt ekstrēmos pīrsingu, lielisks veģetārs ēdiens var baudīt visi. Iesaistītās restorāni un pārtikas stendiem lidot dzelteno karogu ar sarkanu ķīniešu burtiem.  Versijas slavenu taju nūdeļu ēdieni ir gatavi bez gaļas vai zivju mērci.

Veģetāro pārtiku atrodama festivāla izskatās identiski gaļas produktiem, piemēram, cūkas un vistas, tomēr, drošs, tas ir vegāns – pat olas un piena produkti netiek izmantoti festivāla laikā. Īpaša uzmanība tiek veikti, lai sniegtu pārtiku tādu pašu tekstūru un uzstāšanās par gaļas viņi atdarina.

Vēsture Nine Emperor Gods festivālā

Tāpat kā ar daudzām senām festivāliem, cilvēki nav vienisprātis par izcelsmi Nine Emperor Gods festivālā. Viena teorija apgalvo, ka festivāls bija vērsta uz Phuket no Ķīnas ar trupas dalībniekiem ap 1825.

Deviņiem Emperor Gods festivāls ir vērojama Ķīnā, tomēr pīrsingi un pašsakropļošanu ir unikāls Taizemi. Daži liecina, ka pīrsingi ietekmēja līdzīgas darbības, kas tiek veiktas ikgadējā Indijas Thaipusam festivāla laikā.

Kur Pieredze Phuket Vegetarian Festival

Vegetarian Festival tiek svinēta zināmā mērā Bangkokā, Chiang Mai, un pat Kuala Lumpur; Tomēr, Phuket – kas ir Ķīnas iedzīvotāju skaits ir aptuveni 35% – ir vieta, kur redzēt Entranced bhaktas izurbt savus ķermeņus un veikt varoņdarbiem pašsakropļošanu.

Tikai daži no galvenajiem svētnīcām Puketā par liecinieki ceremonijas ir: Jui Tui, Bang Niew, Phut Jaw, Cherng Talay un Kathu.

Svētku pārvietotos starp dažādiem tempļiem visā svinībām; pacelt grafiku pasākumu, ir būtiska to īstajā vietā īstajā laikā.

Apmeklējiet oficiālo Puketa veģetāriešu festivāla mājas lapā par pasākumu plānā.

Kad Skatīt festivāls

Phuket Vegetarian Festival sākas pirmajā dienā, devītajā mēnesī ķīniešu Mēness kalendāra, tāpēc datumi mainās katru gadu. Parasti festivāls notiek rudenī, netālu no septembra beigām un oktobra sākumā.

No Nine Emperor Gods festivāls virsotne ir uz devīto – vai pēdējo – dienā, kad ceremonija kļūst atvadu neprāts nosūtīšanai dievus mājvieta debesīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *