Phuket Vegetariškas festivalis

Posted on

Vadovas devynių Emperor Gods festivalyje Tailande

Phuket Vegetariškas festivalis
Taip pat žinomas kaip devynių Imperatoriaus Dievų festivalyje ar Kin Jay festivalio Puketas Vegetariškas festivalis yra kasmetinis Daoizmas renginys šventė pirmiausia Kinijos bendruomenės Tailande ir visame Pietryčių Azijoje.

Veikia devynių dienų, vegetariškas festivalis Phuket yra laikoma daug būti labiausiai kraštutinėmis ir keistai festivalių Tailande. Bhaktai ne tik mesti mėsos, kad šventė, pasirinkite keletas dalyvių iš tikrųjų praktiškai savęs žalojimu auskarų savo skruostus su kalavijais, vaikščioti ant žarijų, laipioti kopėčiomis, pagaminti iš peilių geležtės forma!

Septynios žvaigždės, sudarantys mūsų Didieji Grįžulo Ratai žvaigždyną plius du nematytų žvaigždės laikomos devynios Emperor dievai švenčiama.

Ko tikėtis tuo Phuket Vegetarian festivalis

Negalima tikėtis susiraukę šventyklos patirtį! Vegetarišką festivalis gyvas, chaotiškas, ir garsiai. Žmonių minia sudaro aplink procesija, o giedojimas ir mesti gaisro krekerių; liūtas Šokių audžia per minią. Dalyviai dėvėti baltas o mah daina – su pakerėjo bhaktų, kurie prašo dievus įvesti savo kūną – dėvėti įmantrius kostiumus ir perverti jų kūnus.

Pasirinktas RTT daina – visada nevedę vyrai ir moterys – Pierce jų veidus viską iš kabliukai dideli Spears su paramos komandai pagalba; kai pėsčiomis nuo karštų anglių ar gulėti ant lovos peiliais. Visi RTT daina teigia, kad jaučiasi šiek tiek skausmo ir tik nedaugelis turi likutinę baidyti!

Pjesės apelsinų popieriaus ir audinio yra platinami visame minios yra geros kloties.

Taisyklės festivalis

Bhaktai turėtų dėvėti baltos ir išlaikyti grynas mintis; jie mesti mėsos, seksas, alkoholis, stimuliatorių bei stiprius maisto produktų, tokių kaip česnakų. Turistai kviečiami dalyvauti procesijoje ir fotografuoti. Nors Vegetariškas festivalis gali atrodyti keistas karnavalas, ji vis dar yra giliai tikintys įvykis; rodo pagarbą ir likti iš kelio!

Žmonės gedi ir nėščioms ar menstruacijos moterų nesugriauna dalyvauti ceremonijose.

Vegetariškas maistas

Nors daugelis turistų tiesiog lankyti pamatyti ekstremalių auskarų, puikus vegetariškas maistas gali būti visiems labai patiko. Dalyvaujančios restoranų ir maisto prekystalių skristi geltona vėliava su raudonu kinų rašmenimis.  Versijos žinomų Tailando makaronų patiekalai yra pasirengę be mėsos ar žuvies padažu.

Vegetarišką maistą rasti festivalio atrodo identiškas mėsos produktų, tokių kaip kiauliena ir vištiena Tačiau būkite tikri, kad yra veganas – net kiaušiniai ir pieno produktai nenaudojami festivalio metu. Speciali priežiūra yra priimtas neduokite maisto tą pačią tekstūrą ir pasirodymai su mėsos jie imituoja.

Istorija iš devynių Imperatoriaus Dievų festivalis

Kaip ir daugelyje senovės festivaliuose, žmonės nesutaria dėl devynių Emperor Gods festivalio kilmę. Viena teorija teigia, kad festivalis buvo atvežta į Phuket iš Kinijos pagal dalyvių visame 1825 trupės.

Devyniaragis Emperor Dievai festivalis pastebėtas Kinijoje, tačiau Auskarai ir savarankiškai žalojimas yra unikalus Tailande. Kai rodo, kad Auskarai įtakos turėjo panašių aktų, kurie atliekami metinio Indijos Thaipusam festivalio metu.

Kur Patirkite Puketas Vegetarišką festivalis

Vegetarišką festivalis švenčiama šiek esantys Bankokas, Chiang Mai, ir net Kvala Lumpūras kiek; Tačiau Puketas – kuris turi Kinijos gyventojų maždaug 35% – tai vieta, kur pamatyti pakerėjo bhaktai pradurti jų kūnus ir atlikti žygdarbių savęs žalojimą.

Tik keletas iš pagrindinių šventovių Phuket už liudininkai ceremonijos yra: JUI Tui, Bang Niew, sužlugti žandikaulio Cherng Talay ir Kathu.

Šventiniai renginiai judėti tarp įvairių šventyklų visoje šventėje; įlaipinami renginių tvarkaraštį svarbu už tai, kad reikiamoje vietoje reikiamu laiku.

Aplankykite oficialų Puketas Vegetariškas festivalis svetainėje įvykių tvarkaraštis.

Kada Žr festivalis

Phuket Vegetariškas festivalis prasideda pirmą dieną devintą mėnesį Kinijos Mėnulio kalendorių, todėl datos kasmet keistis. Paprastai festivalis vyks rudenį, netoli rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje.

Per devynis Emperor Gods festivalyje viršūnė yra devintą – ar paskutinės – dieną, kai ceremonija tampa atsisveikinimo Frenzy siuntimo dievus gyvena danguje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *