Pigalle koht Red Light District Pariisis

Posted on

Pigalle koht Red Light District Pariisis

Koht Pigalle on alati olnud sünonüümiks soo, kogu selle rohkem tawdry vorme. Seda, epitsenter seksipoe, Peep näitab, striptiisiklubid ja kabaree ja ainult täiskasvanutele, X-reitinguga seiklusi ja oli osa punane tuli Pariisi linnaosas, Prantsusmaa.

See on veel kurikuulus maine populaarne hotspot rohkem riskantsed rahvahulga. See on tuntud kui koht, kus striptiisiklubid sulle sisse väike sissepääsuhinnad, siis salvab teile väga kallis jooke teile ja tüdrukud või poisid, kes äkki ilmuvad teie lauas kutsumata.

Paljud vaateaknal on endiselt täis mudelid seljas kõrval midagi, napp rõivaid, mis võib olla super kallis või odav laastud, kuid mis välja saata sama sõnumit – Ma olen saadaval sex.

ajalugu

Pigalle algas kunstniku ala, eemal vaoshoitud, grand ja aristokraatlik hoonete 1. arrondissement määrata kogu oma hiilguses ümber Louvre ja Tuileries aiad. Pigalle on Montmartre on rõve ala Paris kroonis Sacré Coeur kirik. Hilistel 19 th sajandi cabarets avati Boulevard de Clichy, nende hulgas Moulin Rouge, kas kuulus või kurikuulus, vastavalt oma maitsele. Toulouse-Lautrec siia jõudis oma kodulinnas Albi ja hakkas tootma nende imeline plakatid ja maalid prostituudid, baarid avada hilisõhtuni, absint joodikud ja tantsijad, kes oli alati kahekordistunud prostituutidena.

Pigalle sai seedier alguses 20 th sajandil ja see ei olnud kusagil külastada, kui sa teadsid täpselt, mida sa teed ja kus sa läksid – ja oli teatud hoolimatu vööt teile.

Leidub üllatav inimesed, kes tegid tea, kuhu nad lähevad; ilmselt Briti Walesi prints, tuntud oma seksuaalset söögiisu, Charlie Chaplin ja Cary Grant olid kõik kliendid. Paratamatu, kuriteo tunnustega liikunud; Rime liikunud; narkootikumide jõukude siin tegutsenud; bordellid tegid edukalt kauplema.

1970, sex poed ilmus nende õudne, köitev Pilte ja nende lubadus sugu, aga ja kui sa tahtsid seda.

Tänane Pigalle

Pigalle muutub kiiresti ja see muutub šikk ja trendikas, ehkki endiselt tuum serva ja sa ikka räpane ja Pentsik segatakse. Üsna veider, kuid selgelt erinevad muuseum Erootika algselt 72 Boulevard de Clichy sulges oma uksed novembris 2016. Aga see ei ole tähelepanuväärne müük meeldib topless Mona Lisa ja “metsa phalluses”, mis kõik tehtud korralik pool miljonit eurot.

Kus ööbida

20-toalisi Hotel Amour stardilöök taaselustamist valdkonnas. See ei ole nõrganärvilistele; iga kunstiteos on mõned alastust seda ja mõned toad on päris lämbe. See fail kuulub Thierry Costes ja Rootsi sündinud, Paris-tõstatatud graffiti kunstnik ja ööklubi ettevõtja André Saraiva. See on 8 Rue de Navarin.

Mida süüa

Uusi kohti on springing kuni kogu aeg. Üks tähelepanek on Buvette Prantsuse õde Manhattani Prantsuse restoran. See on 28 Rue Henry Monnier.

Aga vana nõu ikka kehtib: siin olla ettevaatlik kuigi see on kahvatu imitatsioon oma endise rõve ise.

meelelahutus

  • Moulin Rouge juures 85 Boulevard de Clichy on palju poolalasti tantsijad eri õigusaktides. Saad piletid eraldi või liituda tour, mis võtab õhtusöök ja kabaree. See on ja jääb kuulus nagu alati on teinud.
  • La Cigale 120 Boulevard de Rochechouarti on ajalooline teater alustas 1887. aastal ja nüüd kodus erinevaid muusikaliste tegude alates rap ühe-mehe näitab. See motiiv Woody Alleni Midnight Pariisis ja on majutatud vägevad nagu David Bowie, Red Hot Chilli Peppers ja Charlotte Gainsbourg.
  • Le Trianon on ilus üle-top Art Deco kontserdisaali ja teine, mis on majutatud vägevad alates Mistinguett ja Jacques Brel Macy Gray. Kohvik-baar Le Petit Trianon on hea prantsuse klassikat.
  •  Au Lapin Agile 80 Boulevard de Rochechouarti, on teine ​​ajalooline koht, mis oli kindel lemmik kunstnike nagu Picasso. See on hubane ja kaunistatud vana mööblit.