Pigalle Place Red Light District v Paríži

Posted on

Pigalle Place Red Light District v Paríži

Place Pigalle bol vždy synonymom pre pohlavie, vo všetkých jej formách viac lacné. Kedysi sa epicentrum sexshopov, peep show, strip klubov a kabaretov a len pre dospelých, X-ohodnotené dobrodružstvo a bol súčasťou vykričali štvrti v Paríži, Francúzsko.

To ešte má notoricky známu povesť populárny hotspot pre viac nemorálne davu. Je známy ako miesto, kde sa strip klubov vám v malých poplatkov za prijímacie konanie, potom vás žihadlo veľmi drahé nápoje pre vás i pre dievčatá, alebo chlapcov, ktorí sa náhle objaví u vášho stola nezvaným.

Mnoho z výkladných skríň sú stále plná modelov na sebe skoro nič, sporé odevy, ktoré môžu byť super drahé alebo lacné ako čipy, ktoré však vyslať rovnakú správu – Som k dispozícii na sex.

histórie

Pigalle začínal ako umelca oblasti, ďaleko od sedatíva, klavírov a šľachtických stavieb v 1. okrsku nastavenej v celej svojej kráse okolo Louvru a Tuileries záhrady. Pigalle sa nachádza v Montmartru, v nadržané časti Paríža korunovaný pri kostole Sacré Coeur. V neskorej 19 th storočia, kabarety otvorili na Boulevard de Clichy, medzi nimi Moulin Rouge, a to buď slávny alebo neslávny, podľa vašej chuti. Prišiel Toulouse-Lautrec tu zo svojho rodného mesta Albi a začala vyrábať tie nádherné plagáty a obrazy prostitútok, bary otvorenie neskoro do noci, absinthe pijanov a tanečníkov, ktorí sa vždy fungoval ako prostitútky.

Pigalle dostal seedier na začiatku 20 -tého storočia, a to nebolo niekam na návštevu, ak ste presne vedeli, čo ste robili a kde ste išli – a mal istý nedbajúca pruh pre vás.

Tam sú niektoré prekvapivé ľudia, ktorí robili vedia, kam idú; zdá sa, že britský princ z Walesu, ktorý je známy svojím sexuálnym apetítu, Charlie Chaplin, a Cary Grant boli všetci zákazníci. Nevyhnutné, kriminálnymi živlami pohybuje; inovať pohybuje v; drogovej gangy tu vykonáva; nevestincov urobila revúci obchodu.

V roku 1970 sa sexshopov objavil so svojimi krikľavými, lákavé obrazov a ich prísľub sexu, ale aj kedykoľvek budete chcieť.

Dnešné Pigalle

Pigalle sa rýchlo mení a je to stále šik a trendy, aj keď sa ešte odvážnu hrane a stále získať špinavé a nepredvídateľný v mixe. Trochu zvláštne, ale zreteľne odlišný múzeum erotiky, pôvodne 72 Boulevard de Clichy zavrel svoje brány v novembri 2016. Ale to predsa má efektné predaj likes Topless Mona Lisa a, lesa phalluses ‘, z ktorých všetky urobil poriadok pol milióna eur.

Kde zostať

20-roomed Hotel Amour naštartovala oživenie tejto oblasti. To nie je pre slabé srdce; každé umelecké dielo má nejakú nahotu v ňom a niektoré izby sú celkom dusno. Je vo vlastníctve Thierry Costes a Švédsko-narodený, Paris-vyvýšené graffiti umelec, a nočný klub podnikateľ André Saraiva. Je to 8 Rue de Navarino.

Čo jesť

Nové miesta vyrastajú po celú dobu. Jeden je potrebné uviesť, Buvette, francúzska sestra Manhattan francúzskej reštaurácie. Je to v 28 Rue Henry Monnier.

Ale stará rada stále platí: dávať pozor, tu aj keď je to bledé imitáciu svojho bývalého nadržané seba.

zábava

  • Moulin Rouge 85 Boulevard de Clichy má veľa polonahých tanečníc v rôznych aktoch. Môžete získať vstupenky samostatne alebo sa pripojiť prehliadka, ktorá berie do večeru a kabarete. Zostáva tak slávny, ako to vždy robil.
  • La Cigale na 120 Boulevard de Rochechouart je historické divadlo bol prvýkrát otvorený v roku 1887 a teraz žije rôznymi hudobných čísel od rapu sa one-man show. To predstavovalo v Woodyho Allena Polnoc v Paríži a hostil velikánmi, ako sú David Bowie, Red Hot Chili Peppers, a Charlotte Gainsbourg.
  • Le Trianon je krásny over-the-top Art Deco koncertná sála a ešte jeden, ktorý hostil velikánmi z Mistinguett a Jacques Brel na Macy Gray. Café-bar Le Petit Trianon je dobré pre francúzske klasiky.
  •  Au Lapin Agile pri 80 Boulevard de Rochechouart, je ďalší historické miesta, ktorá bola firma obľúbený s umelcami ako Picasso. Je to príjemné a je zariadený starším nábytkom.