Pigalle Vieta Raudonųjų žibintų kvartalas Paryžiuje

Posted on

Pigalle Vieta Raudonųjų žibintų kvartalas Paryžiuje

Vieta Pigalle visada buvo tapatinama su seksu, visose jo daugiau Tawdry formų. Ji naudojama būti sekso reikmenų parduotuvėse, peep šou, striptizo klubuose ir kabareto ir suaugusiems tik X-vertinta nuotykius epicentras ir buvo dalis raudonųjų žibintų rajone Paryžiuje, Prancūzijoje.

Jis vis dar turi pagarsėjęs reputaciją kaip populiariosios hotspot už daugiau Nuotykinės minios. Tai žinoma kaip vieta, kur striptizo klubuose jums su mažais priėmimo mokesčius, tada Sting jums labai brangių gėrimų jums ir mergaitės, ar berniukai, kurie staiga atsirasti jūsų stalo nekviestas.

Daugelis parduotuvių vitrinose vis dar pilna modelių dėvi beveik nieko, menkų žiniasklaidos drabužiai, kurie gali būti itin brangus ar pigus, kaip traškučiai, bet kurie siųsti tą patį pranešimą – Esu galima lyties.

Istorija

Pigalle prasidėjo kaip dailininko vietoje, atokiau nuo nuraminti, Grand ir aristokratų pastatų 1 arrondissement nustatyta visose savo šlovės aplink Luvrą ir Tuileries sodus. Pigalle yra Montmartre, vulgarus rajone Paryžiaus vainikavo Sacre Coeur bažnyčios. Vėlyvą 19 -ojo amžiaus, kabaretų atidaryta Boulevard de Clichy, tarp jų Moulin Rouge, arba garsus ar liūdnai, pagal savo skonį. Tulūza-Lautrec čia atvyko iš gimtajame Albi ir pradėjo gaminti tuos nuostabius plakatus ir tapybos prostitučių, barai atidaryti iki vėlyvos nakties, absentas girdyklas ir šokėjų, kurie visada buvo dvigubai prostitutėmis.

Pigalle gavo seedier pradžioje 20 -ojo amžiaus ir tai buvo ne kažkur apsilankyti, jei tiksliai žinojo, ką veikėte ir kur jūs ketinate – ir turėjo tam tikrą beatodairiškai serija jums.

Yra keletas stebina žmonės, kurie padarė žinoti, kur jie einasi; Matyt, britai Velso princas, žinomas dėl savo seksualinį apetitą, Čarlis Čaplinas, ir Cary Grantas buvo visi klientai. Neišvengiamas, kriminalinius elementus persikėlė; šerkšnas perkeltas į; narkotikų gaujų čia veikė; viešnamius padarė riaumojantis prekybą.

1970, sekso parduotuvių pasirodė su savo tragiškas, viliojantis vaizdų ir jų pažadą lyties, tačiau ir kada norėjo ją.

Šiandienos Pigalle

Pigalle sparčiai keičiasi, ir tai tampa prašmatnus ir madinga, nors ir su dar smėlinis krašto ir jūs vis dar gauti savanaudiškas ir į mišinį egzotiškos. Gana keista, bet ryškiai skiriasi muziejus erotika, iš pradžių 72 Boulevard de Clichy uždarytas duris 2016 lapkričio Bet ji turi įspūdingą pardavimą A topless “Mona Liza” ir “miško phalluses” mėgsta, kurie visi padarė tvarkinga pusę milijono eurų.

Kur apsistoti

20-jų kambarių Viešbutis Amour “Kick-pradėjo ploto atgimimą. Tai ne bailus; kiekvienas meno kūrinys turi nuogumas į jį ir kai kurie kambariai yra gana temperamentingas. Tai priklauso Thierry Costes ir Švedija gimęs, Paryžiuje pakelta graffiti menininko ir naktinis verslininkas André Saraiva. Tai 8 Rue de Navarin.

Ką valgyti

Nauja vietose dygsta visą laiką. Vienas pažymėti, Buvette, Prancūzijos sesuo Manheteno Prancūzijos restorane. Tai ne 28 Rue Henry Monnier.

Bet senas patarimas vis dar išlieka: būkite atsargūs čia nors tai šviesiai imitacija savo buvusios vulgarus savarankiškai.

pramoga

  • Moulin Rouge 85 Boulevard de Clichy turi daug pusiau nuogų šokėjų iš įvairių aktų. Galite gauti bilietus atskirai arba prisijungti kelionė, kuri turėjo per vakarienę ir kabareto. Belieka kaip žinomas kaip visada padarė.
  • La Cigale 120 Boulevard de Rochechouart yra istorinis teatras pirmą kartą atvėrė 1887 m ir dabar gyvena įvairių skirtingų muzikinių aktų iš repo, kad vieno žmogaus šou. Jis matomas Woody Alleno Vidurnaktis Paryžiuje ir surengė panašaus David Bowie, Red Hot Chili Peppers, ir Charlotte Gainsbourg didžiūnai.
  • Le Trianon yra gražus over-the-top “Art Deco” koncertų salė ir vienas, kuris vyko didžiūnai iš Mistinguett ir Jacques Brel, kad Macy Gray. Kavinė-baras “Le Petit Trianon yra geras prancūzų klasikos.
  •  Au Lapin Agile 80 Boulevard de Rochechouart, yra dar vienas istorinis vieta, kuri buvo tvirtai mėgstamas menininkų, tokių kaip Pikasas. Tai jaukus ir puošia senus baldus.