Pildid: Tipphetked alates Louvre Pariisis

Posted on

 Pildid: Tipphetked alates Louvre Pariisis

Üks suurimaid probleeme inimesed kipuvad kokku puutuda külastate Hiiglaslikku ja tohutult rikas Musée du Louvre Pariisis? Seal on lihtsalt liiga palju näha. Meelt ei saa kuidagi võtta seda kõike, nii et me oleme teinud mõned raske töö teile, valides mõned aarded kogumise ja annab teile võimaluse tutvuda nende ees oma visiidil. Sirvi meie galerii inspiratsiooni, ja pidage meeles, kui seal ei tohi proovida teha ja näha kõike!

Pildil:

See arvestades dramaatilist, pühkimine Plaza, mil Louvre’i fassaad seisab näitab tugevat kõrvutamine vahel klassikalise ja kaasaegse arhitektuuri. Olemasolev Renaissance-ajastu palee, valmis 17. sajandi Louis XV, oli istme Prantsuse autoritasu kuni Louis XVI ehitatud Versailles.

Klaasi püramiidi et nüüd toimib Louvre sissepääsu kujundasid hiina arhitekt Ieoh Ming Pei ja avati 1989. 22 meetri / 72 ft klaasistruktuuri koosneb 800 eraldi klaasikilde, kokkupandud üle alumiiniumkonstruktsioonil kaaluga 95 tonni.

Lähemal Klaas Pyramid

See detail klaasist püramiid Louvre’i näitab keerulise katvas üksikute kolmnurgad klaasist üle raske alumiiniumkonstruktsioonil. Püramiid võib olla palju vastastele, kuid te ei saa eitada, et see raamid 17. sajandi endine palee üllataval moel.

Da Vinci La Gioconda (Mona Lisa)

In 15. sajandi alguses, Itaalia maalikunstnik Leonardo da Vinci pöörde kunst Muotokuvat ja aitas sisse juhatada Itaalia renessanss “La Gioconda”, töö palju parem tänapäeval tuntakse “Mona Lisa” ja nüüd üks Louvre kõige kadedus põllumajandusettevõtet. Lugematud turistid tulevad suur muuseum lihtsalt pidu oma silmad ta.

Kuid maali, mis on tegelikult üsna väike ja kaitstud taga raske klaasist, võib olla raske saada lähedal arvel suured rahvahulgad. Proovi saada Louvre’i argipäevale või varahommikul jaoks parem võimalus saada lähemalt daam salapärane poole naeratus.

Venus de Milo (Aphrodite)

1820. aastal skulptuur Greciani jumalanna Aphrodite oli kaevatud saarel Milo Kreekas. Tutvumisleht umbes 100 eKr ja rohkem tuntud kui Venus de Milo (viidates Roman nimi armastuse jumalanna), skulptuuri on nüüd hoolikalt säilitada juures Pariisis Louvre’i muuseumis, kus miljonid külastajad kari, et näha selle harmoonilise vorme.

Tiibadega Võit Samothráki (Vana-Kreeka)

Tutvumisleht umbes 190-220 eKr, Samothrake Nike näitab emane figure– Kreeka jumalanna Victory (Nike) – paigutatud alusele meenutav laeva. Massiivne skulptuur, näidatakse püsivalt Louvre Pariisis, seisab üle 18 jalga kõrge. See on valmistatud raske plokk Parian marmori ja kaevandati 1863. Huvitaval kombel pea kunagi leitud.

Liberty Leading Inimesed Eugene Delacroix

Üks peamisi teoseid prantsuse romantismi maal on Eugene Delacroix on La Liberté guidant le Peuple (Liberty Leading Inimesed), mis oli maalitud Prantsuse Revolutsiooni ajal 1830 poliitilise plakati. Majutatud Louvre Pariisis, see hiljem nimetatakse esimest suurt poliitilist kunsti ajastul. Delacroix, kes oli ise osa sõjalisi jõupingutusi, kujutamise ennast üleval vasakul (kergesti määratletav mees top-hat).

Apollo Galerii: värskelt renoveeritud Treasure Louvre

Pärast toimumas suured taastamine, uhke Apollo Galerii taasavati Louvre 2004. pühendatud Päikese King (Louis XVI), galerii funktsioonid rikkalikult värvitud laed ja aarded sealhulgas Prantsuse Kruununkalleudet. Sarnaselt galerii Peeglid Chateau de Versailles, Apollo Galerii võttis aastat täielik ja on töö üle 20 kunstnikku, sealhulgas Eugene Delacroix ja Charles Le Brun.

Hammurapi koodeksi Room Louvre

Hammurapi koodeksi on rida tabletid pärinedes 12. sajandil eKr ja kirjutatud seaduste alusel asutatud valitsemisaeg Babüloonia kuningas Hammurapi. Proloog koodidele, mis on kantud savi tablett, paikneb Louvre ja annab põnev pilguheit igapäevaelu iidse Babüloonia kuningriiki. See tiib Louvre on üldiselt tähelepanuväärne oma muljetavaldav kogumise iidse teoseid ja esemeid Lähis-Idas.