Pilnīga ceļvedis Le Havre, Francija

Posted on

 Pilnīga ceļvedis Le Havre, Francija

Normandy pilsēta Havras ir pārsteidzoši aizraujoša, un galamērķis labi vērts īstermiņa uzturēšanās. Otra lielākā osta Francijā, tas stāv pie mutes Sēnas estuārā. Lai gan ir dažas vecās ēkas un satriecošu muzeju ar otro svarīgāko kolekcija Impresionisma gleznu Francijā pēc Musée d’Orsay Parīzē, viss iepriekš minētais ir pilsēta faniem mūsdienu arhitektūru.

Vēsture Aiz modernitātes

Le Havre ( “ostas”) tika izveidots 1517. karalis Fransuā I paredzēta kā gan komerciālu un militāro ostu, tā kļuva sirds koloniālās un starptautiskās tirdzniecības kafijas, kokvilnas un koka. Jo vidus 19.gadsimta pirmās okeāna laineri kreisi uz Jauno pasauli ar Le Havre lielu sākumpunktu, palīdzēja ar dzelzceļa līnijas būvētas no Paris Gare Saint-Lazare un ostu. Le Havre bija arī nozīmīga pilsēta impresionistu kuri skatīja gaismu grīvas, kur Sēnas iztukšo uz okeānu, kā vienu no lielo iedvesmas.

Kā galveno ostu Francijas ziemeļos, Le Havre bombardēja gandrīz no pastāvēšanu 1944. Pilsēta tika pārbūvēta no 1946. līdz 1964. gadam no plāniem vienu arhitekta, Auguste Perret septembrī, lai gan viņš nebija dzīvot, lai redzētu visas ēkas viņš bija paredzēti.

100 starptautiskie arhitekti strādāja pie projekta pēc kara.

Aptuveni 150 betona dzīvojamo kvartālu tika uzcelta pilsētas iznīcināti dokiem uz ierādīt jaunu dzīvokli pilsētas bezpajumtnieki. Ar pāris vecās ēkas joprojām stāv, jaunas sabiedriskās ēkas celtas, un viņi dara briesmīgs kolekciju kopā ar dažiem vēlāk ēkas Oscar Niemeyer un Le Volcan (vulkānu) teātrī un bibliotēkā.

2005. gadā Le Havre kļuva par UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kas atzīta par ārkārtas dzīvojamajam kompleksam.

Getting Le Havre ar prāmi no AK

Brittany Prāmji un DFDS Seaways darbojas biežus reisu no Portsmouth.

Getting Le Havre ar prāmi no AK

SNCF stacija atrodas 10 minūšu gājiena attālumā no centra un netālu no prāmju ostas. Ir bieži vilcieni uz Parīzi un Ruānas, kā arī citiem galamērķiem.

Ko redzēt Le Havre

Konservatīvs arhitektūras faniem vajadzētu rezervēt staigāt ar tūrisma biroja ekspertu skatījumā. Bet, ja jums ir ierobežots laiks, vai vēlaties gan veco un jauno, šeit ir ko redzēt.

Pēckara arhitektūra

Hôtel de Ville (rātsnams) stāv, kur pārbūvēta pilsēta un vecpilsēta satiekas un bija centrālais punkts Ogista Perret, rekonstrukcijai. Rātsnams pati par sevi ir garš zema ēka ar 17-stāvu betona tornis stāv priekšā par pievilcīgu lielu kvadrātu ar lapenes celiņiem, strūklakām un puķu dobes. Visa rezumē arhitekta vēlmi, ka mums būtu ieskauj miera, gaisu, sauli un telpā.

St-Joseph baznīca bija pēdējais lielais dizainu ar Perret. No ārpuses tas izskatās iespaidīgi: ēkas raibs betona ar 107.m zvanu torni planējošs uz debesīm, nodrošinot bāku no sauszemes un jūrā.

Tas būtu mājās Ņujorkā. Inside altāris stāv centrā ar tornis paceļas virs, ko atbalsta balsti un kolonnas.

Viss ir izgaismots ar 12,768 rūtīm krāsaina stikla, kas atšķiras par katru no četrām pusēm: uz austrumiem un ziemeļiem krāsas ir forši, bet zelta nokrāsas un spilgti krāsu aizpildīt rietumu un dienvidu logiem. Baznīca, kas veltīta atmiņu, kuri miruši ar sprādzieniem, bija paredzēta kā simbolu atjaunošanu Eiropā un tagad uzskata par vienu no 20 th gadsimta lielu arhitektūras sasniegumiem. Veikt laiks ielūkoties Perret Show Flat dienvidu pusē Place. Tā parāda, kas mūsdienīgums izskatījās 1940.

André Malraux Modernās mākslas muzejs – Muma

Stāvot skatu uz ostas ieejas, un ļoti tuvu kur Monet krāsotas pilsētu, tad Modernās mākslas muzejā ir pārpludināts ar dabisko gaismu, padarot to perfektu iestatījumu 19 th un 20. gadsimta gleznas muzejs ir slavena.

Pastaiga garām Impresionisma darbiem Kurbē, Monē, Pissarro, Sisley un vairāk, kā arī vairāk nekā 200 audekliem Eugene Boudin. Vēlāk mākslinieki ietver patīk Difī, Van Dongena un Derain.

Solis atpakaļ pagātnē

Gar Piestātņu par Bassin de la Manche iepretim ostas, Maison de L’Armateur ir viena no retajām vēsturiskajām ēkām, kas izdzīvoja bombardēšanu. Uzcelta 1790. gadā pēc arhitekta atbildīgā būvējot nocietinājumus no pilsētas, Paul-Michel Thibault (1735-1799), pēc tam tika nopirka turīgas kuģa īpašnieks.

Tu solis pagātnē, kā jūs staigāt pa istabām. Ir lasītava un bibliotēka, 18.gadsimta kabinets curiosities kurā katrs džentlmenis nācās dižoties dārgumus iegūtās gadiem, vecais modelis kuģi un vairāk, lieliski ilustrē vēsturi Le Havre.

Iet caur Le Havre

Pilsētas centrā tika uzcelta uz režģa modeli, lai tā ir viegli orientēties savu ceļu pa ielām. Pick up kartes un informāciju no Tourist Office, tad pastaiga pa kvartāla Saint François, viena no vecākajām daļām, Le Havre, kur pagātne iegulst blakus rekonstrukcijas. Rosīgais zivju tirgus ir atvērts katru dienu no 9 rītā līdz 7:30

Tur ir vairāk, lai redzētu gar Avenue Foch, kas iet no Place de l’Hôtel de Ville okeānam, kur dzīvojamās ēkas ir tādā pašā augstumā un jēdziens, bet ir dažādas krāsas, logi, pīlāri, un slēģi. Tas viss padara ļoti dzīvīgu un simpātisks stilā.

Iepirkšanās Le Havre

Jūsu labākais bet ir Vauban doki, celta vēlā 19 th un agrās 20 th gadsimta sākumā, lai saglabātu precious kravām kafiju un kokvilnas. Šie milzīgs industriālās ēkas tagad nams veikali, kafejnīcas un restorāni.

Kur palikt

Best Western Art Hotel saskaras vulkāna kultūras centrs, kas ir viens no kulta ēkas Brazīlijas arhitekts Oscar Niemeyer. Ar modernajiem numuriem un sabiedriskās vietās un dramatiska fotogrāfisku mākslas uz sienām, tas ir labs bet. Dažiem numuriem ir balkons ar lielisku skatu uz ostu.

Hôtel Oscar ir lieliska vieta, lai mazliet ekscentrisku. Tās quirky 1950 stilu un minimālu apdare piestāvēs daži; tās labas tirgus cenas būs piemērots ikvienam.

Hotel Vent D’Ouest ir apburošs viesnīca tieši pie jūras. Stilīgs un ērts jūras tematiku numuri ir labs izmērs; ir 3 ilgtermiņa uzturēšanās dzīvokļi un spa izmantojot franču NUXE tualetes piederumi.

Kur ēst

La Taverne paillette ir liels Bavārijas krodziņš ar visiem klasikas piedāvājumā, kas specializējas jūras velšu ēdieniem un kāpostiem, kā arī laba alus izvēle. Tas ir atvērts pusdienlaika līdz pusnaktij. 22 rue Georges Braque, 00 33 (0) 2 35 41 31 50.

Café Restaurant Des Grands Bassins ir cita Le Havre institūcija, netālu no doki Vauban iepirkšanās centrs. Liels dekors, tradicionālā Normandy gatavošanas, kā arī jūras veltes un labu servisu. 23 Bvd Amiral Mouchez, 00 33 (0) 2 35 55 55 10.