Pilnīga rokasgrāmata ar lidostas Parīzē

Posted on

 Pilnīga rokasgrāmata ar lidostas Parīzē
Vai jūs būtu ielido vai no Parīzes par savu nākamo atvaļinājumu? Ja tā, tas ir iespējams, ir laba ideja, lai iepazītos ar pilsētas galvenajām lidostām. Apstrādes miljoniem apmeklētāju un tūkstošiem lidojumu gadā, tie ir pasaules transporta mezgli, kas var būt stresa, lai pārvietotos, ja jūs neesat pazīstams ar tiem.

Nav jāuztraucas: mēs esam veikuši daudz minējumus par to, lai jums. Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu, kas jums ir jāzina, lai netraucētu, bezrūpīgai ceļošanai uz vai no trim galvenajām lidostām Parīzē.

Vispirms jums Kura lidosta izvēlēties?

Ja jūs ceļojat no ziemeļiem un Dienvidamerikā, Āzijā, vai Austrālijā, iespējams, ka jūsu lidojums darbosies no Šarla de Golla lidosta (CDG), kas ir lielākā lielākajā Parīzes rajonā un viena no lielākajām Eiropas mezgls tālajiem pārvadātājiem . Orly International Airport (ORY) arī apstrādā dažus lielus starptautiskus lidojumus, tostarp Air France.

Tomēr, lai šie ceļotāji nāk no, vai dodaties uz citiem galamērķiem Francijā un Eiropā, lai jūsu bēgšana labi nolaisties vai pacelties no Orlī vai daudz mazāku Bovē International Airport (BVA). Pēdējais ir reģionāla mezgls vairākas zemo izmaksu Eiropas aviosabiedrību, tai skaitā Ryanair.

Parīzes Šarla de Golla lidostas: Masīvs Global Hub

Paralēli Hītrovas un Vācijas Frankfurtes lidosta, Parīzes Šarla de Golla lidosta ir viena no Eiropas lielākajām mezgli gaisa satiksmes un Francijas visvairāk augošajām ar garu shot. Vairāk nekā 50 miljoni ceļotāju lidot uz un no šīs vienmēr rosīgās lidostas katru gadu, un ir pavisam trīs masveida termināliem izplatīties visā vairāk nekā jūdzi, kas saistīti ar bezmaksas autobusus un automatizēto vilcieniem.

Mēs iesakām pirms nolaisties vai pacelties no CDG, jūs iepazīties ar izkārtojumu un plānot savu tranzīta tur iepriekš. Tas jo īpaši, ja jums ir nepieciešams mainīt lidmašīnas un slēdzi termināliem. Nedaudz plānošana pirms apmeklējuma tur nodrošinās daudz vienmērīgāku pieredzi.

Galvenā Airlines & maršruti pie CDG

CDG ir mezgls lielākajai daļai pasaules lielākajām aviokompānijām, un galvenais mājas Francijas nacionālā lidsabiedrība Air France . Starptautiskie nesēji, piemēram, KLM, Lufthansa, Delta, American Airlines, British Airways, Air China, Air India, Singapore Airlines, un desmitiem citu piedāvā ikdienas starptautisko un iekšzemes pakalpojumus uz un no šīs lidostas.

Turklāt, zemo izmaksu aviokompānijas, piemēram, Easyjet un Iberia Express piedāvā ērtas un budžeta draudzīgu lidojumus uz un no galamērķiem Eiropā.

Pilnu sarakstu ar starptautisko un reģionālo aviosabiedrībām CDG, skatiet šo lapu oficiālā mājas lapa. Lai apskatītu pašreizējo lidojumiem, galamērķiem un grafikus, apmeklējiet šo lapu .

Terminals & Getting no viena uz otru

Lai gan ir tikai trīs termināli CDG, tie ir milzīgi, neticami aizņemts vietas, kas var būt milzīgs, lai pirmo reizi apmeklētājiem. Skatīt šo karti pie oficiālajā Parīzes Aéroports mājas iegūtu pārskatu par to, kā tās savienot. Jūs varat arī lejupielādēt detalizētas kartes par katru termināla pašā lapā.

Pārliecinieties, lai izmantotu bezmaksas transportu un metro vilcienu, kas pārvadā pasažierus starp katru terminālu. Vienkārši sekojiet zīmēm uz bezmaksas “CDGVal” metro vilcienu vai autobusus rezervēta ārpus aiziešana atpūtas telpas.

1 Terminal ir vecākā no termināliem, milzīgs, apaļa telpa ar “astoņkāji līdzīgu” ieroču izplatību visā piecos stāvos. Lielākā daļa reģistrēšanos teritorijas atrodas trešajā stāvā, savukārt beznodokļu veikali, restorāni un citas ērtības lielākoties atrodas ceturtajā stāvā. Pasažierus un bagāžas prasības tiek koncentrēta uz galīgo grīdas.

CDGVal metro vilcienu un 3. termināļiem 2 atrodas otrajā stāvā, līdzās vairākiem veikaliem un restorāniem.

2 Terminal ir, kur lielākā daļa Air France un partneru aviosabiedrības atkāpties no. Tā ir lielākā no termināliem un ir sadalīts vairākās nodaļās, 2A, izmantojot 2G. Jūs varat saņemt no 2.a līdz 2.f izmantojot savstarpēji termināļa celiņiem, bet 2G ir satelīta terminālis, kas ir sasniegts ar autobusu vai bezmaksas metro vilcienu.

Katrs no 2 termināla sadaļa piedāvā ērtības, tostarp restorāni, iepirkšanās, WiFi un lūgšanu telpas. No šī terminālā, jūs varat noķert CDGVAL savstarpēji termināļa metro vilcienu, kā arī RER un TGV vilcienus Parīzes centrā un citiem galamērķiem Francijā. TGV stacija atrodas starp spailēm 2C un 2E.

3 Terminal CDG ir mazākais no termināliem, kas sastāv no vienas ēkas, un nav iekāpšanas vārtiem. Pasažieriem, kuri pamet no vai lidlauku 3 Terminal automātiski tiek transportēti ar autobusu uz izlidošanas vai ielidošanas vārtiem citur lidostā.

CDGVal metro vilciens ir bezmaksas un efektīvs veids, kā iegūt no 3. termināļa un citiem pie Charles de Gaulle.

Plašāku informāciju par pārbaudi, kas, ierašanos un pakalpojumus katrā no termināliem, jūs varat apmeklēt oficiālo vietni vai lejupielādējot to Paris Aérports lietotni savā viedtālrunī (ko mēs ļoti iesakām, lai iegūtu ap bez stresa).

Saimniecība pie Parīzes Šarla de Golla

Home sprawling un iespaidīgu komplekss restorāni, beznodokļu un augstas klases veikali, CDG piedāvā izsmalcinātas ērtības, kas ļaus jums palikt aizņemts vairākas stundas. No fast food uz augstu virtuvi un no budžeta iepirkšanās līdz dizaineru veikaliņi, tur ir kaut ikvienam šajā masveida iepirkšanās un izklaides komplekss.

Pilnu sarakstu ar restorāniem, bāriem un kafejnīcām ar termināli, skatiet šo lapu . Par beznodokļu veikalos un boutiques, kas atrodas katrā terminālu, apmeklējiet šo lapu.

Citi galvenie pakalpojumi un ērtības CDG ietver bezmaksas wifi, tālruņa uzlādes stacijas, skaistumu un labsajūtu pakalpojumi un lūgšanu telpas.

Plašāku informāciju par citiem pakalpojumiem, kas pieejami pie CDG, ieskaitot izlidošanas un ielidošanas palīdzību nepavadītiem nepilngadīgajiem un ceļotājiem ar invaliditāti, skatiet šo lapu.

Orly Airport: Vietējie un starptautiskie lidojumi

Atrodas tikai astoņas jūdzes uz dienvidiem no Parīzes un viegli pieejama ar piepilsētas vilcienu (RER) Line B, Orly International Airport ir, daudziem pasažieriem, kas ir zemāks stresa iespēja saņemt uz Parīzi ar lidmašīnu. Tā apstrādā miljoniem ceļotāju gadā, bet kaut kā jūtas mazāk izmisīgs vidēji dienā nekā CDG dara. Un tas aizņem daudz mazāk laika, lai saņemtu uz un no Parīzes centra, no Orlī-padarot to pievilcīgu iespēju tiem, kas uzskata, sauszemes transporta, lai būtu sarežģīta un milzīgs.

Galvenie Airlines un maršruti

Orly ir sekundārs mezgls Air France, kas darbojas daudzas no tās iekšzemes un Eiropas lidojumus no šīs lidostas, kā arī starptautisko lidojumu no Ņujorkas JFK lidostā uz un no Parīzes.

Pārējās aviosabiedrības darbojas no Orlī ietver British Airways, Iberia, Icelandair, Alitalia, un Transavia, un Royal Air Maroc (lidojumi uz un no Marokas). Citas aviokompānijas piedāvās lidojumus uz Austrumeiropas, Krievijas un Skandināvijas.

Zemu izmaksu aviokompānijas, kas piedāvā lidojumus uz un no citām Eiropas galamērķiem ietver Vueling un easyJet.

Par pilnu sarakstu lidojumu un aviosabiedrībām, Orly, skatiet šo lapu . Lai iegūtu pilnu grafiku un pašreizējiem lidojumiem, apmeklējiet šo lapu, oficiālajā tīmekļa vietnē.

Termināli Orlī (Un Getting Around)

Ir divi termināli Orlī, dienvidiem un rietumiem. Air France lido no abiem; lai pārbaudītu, kādu terminālu jums nepieciešams, lai jūsu lidojums, pārbauda ar savu aviosabiedrību un / vai  oficiālā mājas lapa.

Par viegli un brīvi, transportēšanu starp termināļiem un RER dzelzceļa stacijas Antony (kas ved uz Parīzes centrā, izmantojot B līnija), izmantojiet Orlyval automātisko vilcienu. Sekojiet zīmēm uz Orlyval nu terminālā. Jūs varat izmantot arī bezmaksas autostāvvieta transportu, kas atrodas ārpus gan Orlī Austrumiem un Orlī Rietumiem.

Saimniecība Orlī

Kaut Orlī iepirkšanās un restorānu piedāvājums ir tik nozīmīgs kā viens atrodama CDG, tas joprojām ir ievērojams. Vai jūs vēlaties ātri sviestmaizi vai oficiālu sēdēšana maltīti komplektā ar vīnu pārus, lidostas neskaitāmi bāri, restorāni un ēstuves piedāvā dažādas iespējas.

Pilnu sarakstu ar veikaliem un veikaliņiem, tostarp beznodokļu veikalos un kioskos, skatiet šo lapu .

Lai iegūtu vairāk informācijas par pakalpojumiem pasažieriem pie Orly, no wifi uz palīdzību ceļotājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām, apmeklējiet šo lapu, oficiālajā Parīzes Aéroports mājas lapā .

Viesnīcas Aptuveni Orly

Ir daudzas viesnīcas, kas atrodas atrodas nelielā attālumā no Orlī lidostas, bet ar Parīzi tikai dažu minūšu attālumā, tas ir mazāk iespējams, jums vajadzēs palikt pie lidostas viesnīcā. Neskatoties uz to, ka ir daudzas viesnīcas tuvumā, kas ir pastāvīgi augstu novērtēja kolēģiem ceļotājiem.

Beauvais Lidosta: Īsāki un Budžeta Eiropas Lidojumi

Atrodas apmēram 50 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Parīzes pilsētas Tille, Beauvais (BVA) ir mazākā no Parīzes reģionālajām lidostām, un vistālāk no pilsētas centra. Daudzi ceļotāji, kas peld no ārzemēm nekad sastapties to vispār, bet tas ir populāra izvēle budžeta iekšzemes un Eiropas lidojumus uz zemo izmaksu aviokompānijas. Tomēr tas joprojām ir aizņemts lidosta: 10. lielākais Francijā pēc lidojumu skaita, kas nokļūs un novelc.

Galvenā Airlines & maršruti

Parīzes Beauvais Airport piedāvā lidojumus no pavisam sešām Eiropas, galvenokārt zemo cenu un bez frills aviolīnijas: Ryanair, Air Moldova, Blue Air, Laudamotion, Volotea un Wizz Air. Lidojumi atkāpties no 1. termināla vai Terminal 2.

Galamērķi apkalpo šīm aviosabiedrībām ietver Lielbritāniju un Īriju, Vāciju un Austriju, Spāniju un Portugāli, un lielākā daļa valstu Austrumeiropā.

Saimniecība at Beauvais

Piedāvājot šajā lidostā ir daudz mazāk intensīva nekā pie Šarla de Golla un Orlī, bet, ja jums ir nepieciešams, lai greifers uzkost, panākt līdzi pasaules jaunumiem, veikals dāvanām vai atrast labu grāmatu savu lidojumu, tur ir daudz, lai saglabātu jums aizņemts.

Gan termināli Beauvais šādas beznodokļu veikali, starptautiskas avīžu kioski, restorāni un tirdzniecības automāti. Ir arī bezmaksas Wi-Fi.

Jūs varat redzēt sarakstu ar citiem pakalpojumu Beauvais šeit (tai skaitā tiem ceļotājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām vai invaliditāti.)

Viesnīcas ap lidostu

Tā kā šī lidosta nav īpaši tuvu Parīzes centra, iesakām palikt viesnīcā netālu tikai tad, kad jums ir nepieciešams, lai nozvejas lidojumu agri no rīta vai nakts vidū no Beauvais. Tā kā daudzi mazcenas pārvadātāji lido zemu pieprasījumu reizes, tas var būt gadījums.

Viesnīcas ar nemainīgi lielisku ceļotāju atsauksmes ap šo lidostu iekļauj  Hotel Ibis Beauvais Aeroport un Inter-City Hotel (gan 3 zvaigznes un piedāvā saprātīgu nakti likmes.)

Kā nokļūt No lidostas uz pilsētas centru

Lai iegūtu pilnīgu informāciju par nokļūšanai uz un no Parīzes pilsētas centru no Šarla de Golla un Orlī, tai skaitā, braucot ar metro un autobusu, skatiet mūsu pilnīgu ceļvedis lidostas zemes transportu. Jūs varat arī izmantot šo ērto maršruts pārbaudītājs pie Parīzes Aéroports vietā , lai atrastu ātrāko un visekonomiskākais veids, kā iegūt no pilsētas uz lidostu jums ir nepieciešams, un otrādi.

Ja jūs esat ceļojumā uz vai no Beauvais un nepieciešama informācija par sauszemes transportu ar autobusu vai vilcienu, skatiet šo lapu lidostā oficiālajā tīmekļa vietnē. Šī lidosta ir apmēram pusotru stundu no pilsētas centra ar sabiedrisko transportu; ceļojumu laiks var būt nedaudz vairāk vai mazāk, atkarībā no satiksmes apstākļiem.