Pilnīga rokasgrāmata, lai Arashiyama Bambusa Forest Kioto

Posted on

Pilnīga rokasgrāmata, lai Arashiyama Bamboo Forest

Kioto tālākais rietumu rajons Arashiyama ir bijusi vietējās get prom simtiem gadu. Pastiprināšanu Sagano Bambusa Forest, tas ir viegli redzēt, kāpēc Japānas senie elites izvēlējos šo mierīgo ainavu saviem vasaras atkāpsies. Mežs ir džungļu biezoknī bambusa koku (16 kvadrātkilometrus kopā), ar gājēju ceļu, kas traucas cauri uz vairākiem tempļiem un svētnīcām, ka atpūta pakājē uz apkārtējiem kalniem. Dzesēšanas efekts bambusa (blīvs okeāna zaļo-krāsains kātiņiem) nodrošina zināmu atvieglojumu no briesmīgs mitruma, kas nomoka Kioto jūlijā un augustā.

Tas nav brīnums, ka Arashiyama ir izraudzīta vieta Scenic Beauty valdības Japānā. Turklāt Sagano Bambusa Forest ir iekļauts Vides s 100 skaņuvides Japānas ministrijā – novatorisku cenšoties domāts, lai apkarot trokšņa piesārņojumu visā valstī. Japānas skanējumu Izpētes grupa saņēma 738 iesniegumus vietas specifiskas skaņas, un izvēlējās 100 no tiem, lai darbotos kā skaņas simbolus vietējiem iedzīvotājiem, kā veids, lai veicinātu rūpīgi klausoties trokšņiem ikdienas.

Ja jūs cerot iegremdēt ausis delikātajā šalkas Bambusa Forest, tas ir labākais, lai apmeklētu darbadienas rītā, kad tūristi ir maz.

Svētnīcām un tempļi Bamboo Forest

Dažas minūtes pēc meža ceļu, bambusa birzs atver pakļaut mazu Sintoisms svētnīca, mazliet unremarkable struktūru ar mīklaino vēsturi. Nonomiya Džinja reiz bija svarīga loma, sagatavojot imperatora princeses kalpot kā Vestal jaunavas pie Grand Shrine of Ise, viens no Japānas svarīgākajiem reliģisko vietām. Dievi šajā svētnīca ir reputācija apmeklē vajadzībām sievietēm, un apmeklētāji var iegādāties amuletus, kas nodrošina drošu dzemdībām, veselīgu laulību, vai viegli koncepciju.

Tur ir arī nepāra formas Turtle Rock, vēlēšanās, piešķirot akmens, kas atbilst vēlmes ikvienam, kas skar to.

Dziļāk mežā, ir Tenryu-ji (atvērts katru dienu no 8:30 – 05:30 pm, 500 jenu). Pazīstams arī kā Temple Debesu Dragon, tā tika uzcelta remdēt Japānas Shogun ir vainas sajūta. Jo sākumā 1330s, Shogun Ashikaga Takauji spiesti imperators Go-Daigo pie sava troņa, un apgalvoja jaudu. Bet pēc tam, kad imperators nomira, Takauji cietuši no pastāvīgiem twinges nožēlu. Ap šo laiku, tad budistu priesteris Muso Soseki bija sapnis, kurā zelta pūķis pieauga no tuvējā upē, un viņš interpretē sapni nozīmē, ka gars Go-Daigo nebija miera.

Unnerved ar šo slimiem zīme, Takauji būvēts Tenryu-ji, tajā pašā vietā, kur miris imperators bija savu mīļāko villu.

Visbeidzot, ir vērts pēc bambusa ceļu Okochi-SANSO Villa (atvērts 9:00 – 05:00, 1000 jenu), īpašumu no slavenā aktiera Okochi Denjiro, kurš ir vislabāk pazīstams ar savu lomu šajā samuraju kino, a žanrs, kas velk paralēles ar amerikāņu westerns. Dārzi ir jauki, un jūsu ieejas maksa nāk ar bezmaksas tasi matcha un mazu japāņu salds.

Romantiska Transports

Lai nokļūtu Bambusa Forest un Arashiyama galvenās ielas, apmeklētājiem ir jāšķērso Togetsu-Kyo-Bashi, ir 155 metrus garš tilts plešas Kioto protokola Katsura upi. Tā ir populāra vieta, no kuras skatīties zvejnieki veikt grūts briļļu jūraskraukļu zveju. Dotting Togetsu-Kyo-Bashi parasti pusducis rikšas, ko darbina Kyotoite ir tieksme uz vēsturi un dažas iespaidīgs augšējo un apakšējo ķermeņa izturību. Par maksu, jūsu rikša šoferis vadīt jūs caur Sagano mežā, bet, kas attiecas uz informāciju par Kioto garo un krāsainu pagātni.

Vēl viens veids, kā piedzīvot platība ir veikt skatuvisks laivu brauciens. Pēc šķērsošanas Togetsu tiltu, jūs redzēsiet zīmēm Arashiyama laivu noma kreisajā pusē. Pusstundu, vai arī tā, eksperts airētājs pavada jūs augšteces ar mehānisko mazāk koka kuģi ar seklu korpusa kas lolls tuvu upes virsmas. Bieži laiva pārdošanas uzkodas un dzērienus uzvilkt līdzās jums; tas ir jautri iespēja iegādāties alu vai kādu Oden vidū no Katsura neskartajām ūdeņos.

Sagano Romantic Vilciens, kā tas ir oficiāli sauc, ir ekskursijas vilciens, kas ilgst no Arashiyama s Saga stacijas uz kūrortpilsētu Kameoka. Uz sliedēm novieto uz akmeņu karnīzes virs Hozukyo gravu, vilciens rāvējslēdzēji ar Kioto meži bambusa un kļavu koki, pakļaujot dažas apdullināšanas vistas zem upes.

Monkey Park

Nav apmeklējums Sagano Bamboo Forest ir pilnīga bez sānu ceļojumu uz Iwatayama Monkey Park (9:00 am- 04:00; 550 jēnas), apgrieztu zoodārzu, kur cilvēki ir tie, kas būriem, un pērtiķi ir brīvi klīst pamatojumu, jo tie, lūdzu. Parks ir stāvas kāpt kalnā, bet jūs apbalvoti ar vismaz stundu ilgai darbībai izklaides un panorāmas skatu uz Kioto.

Nokļūšana

Kioto ir Bambusa Forest ir viegli pieejama ar vilcienu vai autobusu. No Kioto stacijas, veic JR Sagano / San-rindā uz Saga-Arashiyama staciju. Vai arī autobusu # 28 un izkāpiet Arashiyama-Tenryuji Mae. No Kawaramachi vai Karasuma staciju Kioto centrā, veic Hankyu Main Line uz Katsura Station, un pārsūtīt uz Hankyu Arashiyama Līnija Arashiyama staciju.