Pirkiniai Ubud ir aplink Centrinės Bali

Posted on

 Pirkiniai Ubud ir aplink Centrinės Bali
Prekybos scena Centrinėje Balis, įskaitant jos pagrindinis turizmo centru Ubud, yra blyškiai šešėlis Pietų Balis kiek iš prekybos centrų ir sandėliavimo vietų skaičius yra susiję. Bet Centrinė Balis mažiau imtasi iki modernumo pagundų, turi gyvą mažmeninė sceną savo.

Pradėti pirkinių klesti Pasar Ubud ne Ubud miesto centro, tada ištirti gatves spinduliuojančius nuo jos – Jalan Monkey Forest, ypač, išklotas parduotuvių, parduodančių Geriausios muilas, papuošalai, ir saugo.

Vairuoti iš Ubud ir jūs netrukus pasieks amatininkų kaimuose, kur kartos kaimiečių padarė tvarkinga gyvenimo gaminanti papuošalus, skulptūra, ir tekstilė Balis kilnus ir kunigo klasės numerį. Šių dienų, jie pasuko savo įgūdžius, kad galėtų tiekti tourism- ir eksporto varoma paklausą. Jų gaminiai yra prieinami bet kuriuo prekybos centro Pietų Balis, bet jei norite gauti aukso papuošalai ar išskirtinį medžio raižiniai didmeninės kainos, apsilankyti jų dirbtuvėse kelios minutės kelio automobiliu nuo Ubud pasigauti sandorį.

Pirkinių Ubud turgus (Pasar Ubud)

Kartos Ubud anketa bajorų ėjo lankytojams Bali menininkus ir amatininkus, savo vaidmenį jie ir toliau iki šios dienos. Nuo pat pradžių, amatininkų sukurtų savo rankų darbą savo kaimų, tada pareikšti gatavus produktus parduoti Pasar Ubud, šalia Ubud karališkųjų rūmų.

Kainos yra gana žemas Pasar Ubud, dėl trumpo atstumo nuo seminaro rinką ir tarpininkų nebuvimas. Turistai gali nueiti į Pasar Ubud iš įėjimų palei Jalan Raya Ubud ir naršyti tarp dviejų lygių parduotuvėse drabužius, paveikslai, kvepalai, smilkalai, odos gaminių ir įdomių suvenyrų, pavyzdžiui, butelių atidarytuvai formos kaip varpos.

Tik dalis Pasar Ubud yra tinkamai vadinamas “ART rinkoje”, konkrečiau vakarinį skyrių, kuris dirba nuo 8 ryto iki 6 val. Rytinė skyrius numato, kad vietinių gyventojų, daro ką tradicinių rinkų daryti: Parduodu mėsos, daržovių ir kitų kasdien poreikius. Jis vis dar verta žiūrėti, jei norite pamatyti, kaip Azijos tradicinių rinkos veiktų.

Iš daiktų įvairovė gali būti itin svarūs. Meno rinkos parduoda daug meno su tradicinių ir religinių temų, iš Budos vadovus topeng kaukės statula Wisnu ir Garuda. Jūs taip pat galite pasiimti rankomis dažyti aitvarai, ryškiaspalviai Sarongs ir sudėtingai raštuotas batiks. Home decor ir namų apyvokos padaryti stiprų rodyti ne Pasar Ubud, taip pat su smilkalų, kvapiųjų medžiagų, keramika, sienų apmušalai ir raižyti nuotraukų rėmeliai pardavimui platinimu.

Antrame aukšte parduotuvių gali būti gana klaustrofobines, nes tamsoje praėjimus yra siauras ir prekės yra kraunamos į lubas. Tačiau antroje istorija rinkos parduotuvės gali būti labiau linkusios į derybas.

Derybos yra raktas.  Ginčų per pirkinius Tikimasi – patyrę Bali pirkėjai žino, už kiekvieną elementą ant pardavimo bazinį ir bandykite išlaikyti kainas tokio lygio, kaip jie derėtis geros naturedly su pardavėjais. Būsite saugus pradedant 50 proc pasiūlyta kaina, tada bandykite ją išlaikyti taip arti, kaina, kaip jūs einate kartu.

Pardavėjai yra linkę būti labiau priimtinas pirmiesiems pirkėjams dieną. Ten 8 val turėti apsižvalgyti ir gauti tai, ko jums reikia, prieš turistų skubėti ateina apie 10 val. Iki to laiko, jūs turėsite daug konkurencijos ir pardavėjai nebus taip švelniai.

Parduotuvių Kartu Jalan Monkey Forest

Nuo Pasar Ubud, pėsčiomis žemyn Jalan Raya Ubud į vakarus iki taško, kuriame ji kerta su Jalan Monkey Forest. Pastarieji kelių eina iš šiaurės į pietus, kalnų į Ubud Sacred Monkey Forest; abi siaurą juostą pusės prikimštas parduotuvių, parduotuvių, ir kavinių.

Orai nori, parduotuvės palei Jalan Monkey Forest yra smagu naršyti: Dauguma jų turi didele stikline rodo, kad padaryti langą pirkinių vėjas, ir meniškas, back-to-gamtos jaustis prekes pasiūla leidžia siekti Mažmeninė terapija su šiek tiek ne kaltės.

Bendras įspūdžius čia tyliau, aušintuvas, ir dar daugiau ramus nei bet mažmeninės gegužinė Kuta ar kitur Pietų Balis. Turistai tiesiog reikia proto buvimą naršyti siauros pėsčiųjų ir greičio viršijimo motociklus skuba Jalan Monkey Forest.

Kitos gatvės jungiamieji nuo Jalan Monkey Forest turėti kavinių ir parduotuvių skaičių per. Jalan Dewi Sita atsišakoja nuo Jalan Monkey Forest, kur futbolo laukas prasideda. Kaip jums vaikščioti toliau į rytus, kelias susilieja į Jalan Hanoman, kuris jungia su Jalan Jembawan ir Jalan Sugriwa pietus ir rytus.

Prekes nuo šių gatvių gali būti pigiau, ar jos pardavėjai labiau linkusios į derybas, palyginti su daugiau išskirtinių parduotuvių pagrindinio kelio.

Meno galerijos in Ubud

Ubud meno rinkos ir parduotuvės palei Jalan Monkey Forest gali suteikti daug artsy akcentai aplink namą, tačiau, jei jūs esate brangių meno rinkoje, Ubud galime susitikti, kad per daug.

Ubud jau seniai prieglauda menininkų dėka zonos gyvą kultūrą ir šiltą globoja vietos bajorų. Galite įsigyti paveikslus, reprodukcijas ir meno knygų meno galerijų apibarstyti visoje kaime.

Amatininkai kaimai, esantys Centrinė Bali

Visa Regency nuo Gianyar alsuoja meistrai mušimas kokybišką darbą Bali rinkose, parduotuvių ir parduotuvių. Galite išvengti tarpininkus apsilankę savo kaimus ir pirkti stuff tiesiai iš šaltinio.

  • Aplink Tegallalang ir gretimuose miestuose, rasite daug medinių skulptūrų didmeninės kainos – šios dalys yra žinomas dėl savo kvalifikacijos medžio drožėjų. Jų darbas taip pat galima rasti aplink Pietų Balis bet ne sunkiųjų žymėjimo.
  • Batubulan yra akmens skulptūros, paprastai tašytų iš gausaus vulkaninės uolienos išgaunamas iš viso Balis vieta. Galite užsakymą Užsisakykite skulptūrą ir turėti sunkiųjų daug išsiunčiami atgal į savo namų adresą (vulkaninės uolienos yra kalė vykdyti savo skrydžio).
  • Town Celuk daro tvarkinga pragyvenimui iš mušimas Aukso ir sidabro papuošalai. Daugelio Bali papuošalų markių seminarai yra čia, ir jų pagrindinis kelias išklotas parduotuvės Hawking savo naujausią darbą.
  • Bambukas yra pagrindinis atkreipti Belega ir Bona : zona dirbtuvės transformuoti nuolankų žolę į baldus, vėjo varpeliais, muzikos instrumentų, ir maišus.

Bent šių miestų meistrai gali sukurti savo prašymus pagal užsakymą, jei galite parodyti su idėja ir pinigų, kad sumokėti už jį.

Jums reikės išsinuomoti automobilį, kad pasiektų šiuos miestus.