Pirkinių Pasar Seni – Kvala Lumpūras, Malaizija centrinės rinkos

Posted on

1888, kai Kinijos Kapitan Japas Ak Loy pirmas, pažymėtą ne į svetainę, kur Malaizija ‘ai Centrinis turgus yra šiandien, planas buvo sukurti “drėgnų rinką” (rinkoje mėsos ir kitų žemės ūkio produkcijos) prisitaikyti prie alavo kalnakasiai, kuris kartą apgyvendintos Kuala Lumpur .

Šiandien Kapitan Japas gali vos pripažinti rinkos pastatą stovintį svetainėje šiandien, bet tikrai ne pastato turinį.

Dabartinė Centrinis turgus pastate juostas ant juostų prekystalių pardavimo tikrą Aladdin urvas turizmo draugiškas prekių: antikvariniai daiktai, apgailėtinas pop produktų, kosmetikos, meno kūrinius, tradicinių audinių, rankinės, ir drabužių, among others.

Atsižvelgiant į pastarojo centrinis Chinatown vietoje, keliautojai į Kvala Lumpūras neturi pasiteisinimas praleisti ant Centrinė rinkos apsipirkimas. (Svetainė: centralmarket.com.my ; vieta Central Market “Google Maps .)

Prekybos Gatvės sklidina kultūros

Vieta visada buvo vadinama centrinėje rinkoje, tačiau jos Malajų vardas naujesnis – “Pasar Seni” reiškia “Amatų rinką” ir pastato dėmesys meno ir amatų datuojamas tik 1980, kai jis vengti griovimo iki save perpardavinėjimas tokia pat energija meniškai linkę Haven.

Šiandien centrinėje rinkoje anketa 70.000 kvadratinių pėdų apsipirkti kosmoso liniją aplink temomis Lorong ar juostas, kurie atspindi aspektus Malaizijos kultūrą.

Pirmame aukšte, centriniai Promenade šakos į vakarus į Lorong Indijoje , Lorong Melayu, Lorong cina , Lorong Kolonial ir Lorong Kelapa .

Pirmieji trys juostos yra pavadintas po trijų pagrindinių Malaizijos tautybių – Indijos, malajiečių, ir kinų atitinkamai – ir daugelyje parduotuvių kiekvienoje juostų parduoti produktus ir paslaugas ypač į asignuotųjų tautybę. Lorong Indija , pavyzdžiui, pasiūlymai sariu, chna, Indijos papuošalai, ir importuojamų iš taip toli, kaip Kašmyro amatų turtus.

Lorong Kelapa specializuojasi parduotuvėse tradicinius malajų užkandžiai, iš keropok į kueh.

Dviejų aukštų apsipirkti Centrinėje rinkoje

Lygiagrečiai Lane rytinėje pastato pusėje skyla į Jonker Street ir Rumah Melayu . Abi juostos yra liniuotas su reprodukcijų tradicinių Malaizijos namų ir parduotuvių Hawking batikos prekes ir Malaizijos antikvarinius daiktus.

Pusaukštyje, į Rytus koridorius yra batika Emporium pardavimo Malaizijos rankdarbiai, gautų iš šio tradicinio raštuotas skudurėliu, o vakarus koridorius yra padalintas į drabužių parduotuvių ir restoranų.

Maisto teismas alsuoja Malaizijos, indoneziečių ir Kinijos nuolaidų galima rasti čia, įterpto tarp Tailando restorano ir tradicinių Straits Coffeeshop. (Skaityti apie Geriausiai Must-Pabandykite Malaizija Street Maisto produktai .)

Kasturi Walk Street įspūdžius

Ilgio Jalan Hang Kasturi rytinėje pusėje centrinėje rinkoje pastatas buvo paverstas dengta lauko prekybos centro 2012 m prekybos gatvė yra išklotos penkiasdešimt plius kioskuose pardavinėti pigius smulkmenų, drabužių ir tradicinių užkandžių.

Permatomas stogas virš galvos suteikia prieglobstį nuo lietaus, o leidžia šviesą per; stogo nutraukiama dėl pietinio galu Petaling Street milžinišką replika malajiečių aitvaras.

Prisidėti prie eismo netoliese garsu, gatvės muzikantai kursuoti jų prekybą Jalan Kasturi kaip pirkėjai malūnas apie. Daugiau reguliariai pagal tvarkaraštį pramogų atsitinka esant įvykių etape netoliese; Malaizijos šokių ir kovos menų šou surengė vakarą centrinėje rinkoje per 9 val.

Priestate Galerijos dailės patirtis

Priedas šiaurę nuo pagrindinio pastato, kad naudojamas surengti kino dabar visagalis meno galerijose serija, įskaitant didelio prieduose galerijoje. Priede interjeras taip pat alsuoja veiklos erdvių ir meno parduotuvėse. Priede taip pat naudojamas kaip meno susijusios paskaitos, vieno žmogaus šou, ir meno eksponatų vieta.

Jei turite laiko, galite pavesti save portretas viename iš vidinių galerijoje arba parduotuvėse meno Lane , tarp pagrindinio pastato ir priedas takas.

Jūs taip pat rasti muziejaus Etninės menų per priede, mini muziejaus etninės meno iš viso Pietryčių Azijoje ir Kinijoje. ( Aplankykite savo Facebook puslapį .)

Ką pirkti centrinio turgaus

Ką jūs gaunate iš pirkinių Kvala Lumpūras ‘ai centrinio turgaus priklauso nuo jūsų biudžeto. (Skaityti daugiau: Pinigai Malaizija .) Su kelių šimtų dolerių, galite ateiti ne su garantuotu autentiškas antikvariniai iš Afganistano; šiek tiek mažiau galite nusipirkti jums autentiškų gėlavandenių perlų ar gražus batikos suknelę.

Štai trumpas sąrašas daiktų, kuriuos gali smūgis jūsų išleisti pinigus per centrinio rinkos ribų.

Batikos. Indonezija galėjo išrado batikos, bet Malaizija įdėti savo nugara į šį raštuotas audinys, vietos amatininkų pirmenybę naudoti žyminius blokus ar šepetėlius, o ne į rankinį vaško rašiklis žinomas kaip kantavimas padaryti gėlių dizaino pageidaujamą klientų. Parduotuvių batikos yra visame centrinio turgaus, bet dažniausiai sutelktas į rytų koridorius palėpėje.

Lazeriniai cut-skulptūra. Niekutis parduotuvė arka ( www.archcollection.com.my ) specializuojasi lazerio cut portretų Azijos orientyrų ir peizažai, iškirpti iš medžio lukšto ir sluoksniuotos sukurti 3D efektą. Galite įsigyti šiuos meno kūrinius į įrėminti nuotraukas, pieštukų koteliai, net telefono atvejais formą.

Dėl didesnio pasirinkimo, apsilankykite pagrindinę Arch parduotuvėje į  Kvala Lumpūras miesto galerija .

Antikvariatas. Jei norite pirkti antikvarinius daiktus nesirūpindami autentiškumo klausimus, tada Kota Pinangas pirmame aukšte suteikia prekes: su sandelyje antikvarinius ateis visų formų, iš Kinijos Porcelianas į persų kilimus į malajiečių kojos papuošaluose, kad skulptūros iš Kambodžos.

Perlai. Rytų Malaizijos Valstijų Sabo ir Saravakas apie Borneo saloje gamina smulkias perlų įvairių dydžių ir spalvų. Borneo Perlai ( www.borneopearl.com ) specializuojasi rankų surinkimo šiuos perlai į papuošalų vienetų; daugelis modelių atspindi tradicinius modelius tipiškas vietinių grupių, kurie užpildyti Rytų Malaizija.

Alavas. Malaizija padarė savo likimo alavo kalnakasybos, ir nors šalies alavo rezervai šiuo metu vyksta kietas kritimą, alavo pramonė ir toliau sparčiai. Didžiausias pasaulyje alavo amatų korporacija Royal Selangor ( www.royalselangor.com ), įsikūrusi Malaizija, ir jo šaka parduotuvė Centrinės rinkos daro Pagyvėja verslą.

Kitos parduotuvės centrinėje rinkoje parduoti Alavas amato taip pat su mažesnėmis kainomis (ir atitinkamai prastesnės kokybės).

SPA produktai. SAT reikmenys parduotuvė Tanamera ( www.tanamera.com.my ) parduoda specialiai suformuluotus Vonios ir grožio produktus savo pirmame aukšte parduotuvėje.

Muilas, losjonai, ir plovikliai yra pagaminti iš vietinės kilmės ingredientų, naudojant tradicinius malajų receptus.

Keramikos. Geros kokybės rankų darbo keramikos galima įsigyti Tenmoku ( www.tenmokupottery.com.my ), Malaizijos keramikos prekės ženklą su kiosko centrinėje rinkoje pirmame aukšte. Keramikos ateina iš Tenmoku anketa krosnies gamykloje netoli Batu Caves ; dizainas yra “įkvėptas gamtos formų”, išverstų į vazos, lėkštės, dubenys ir kitų keraminių gaminių.

Kaip patekti į centrinio turgaus

Centrinis turgus galima rasti Jalan Tun Tan Cheng Lock, vos kelios minutės pėsčiomis nuo kito populiaraus prekybos gatvėje Chinatown, Petaling Street.

Ačiū centrinėje rinkoje buvimo vietos, vis čia yra gana paprasta, naudojant KL viešojo transporto sistemą – galite atvykti traukiniu ar autobusu. Traukiniu, galite imtis Kelana Jaya LRT Line ir išlaipinamas Pasar Seni Station; Centrinis turgus yra trumpas trijų minučių pėsčiomis į šiaurę nuo stoties.

Jūs taip pat gali važiuoti Kvala Lumpūras nemokamai Eiti KL miesto autobusas, kuris baigiasi pirmiau minėtą Pasar Seni Station pėsčiomis.

Jei norite likti netoliese, todėl nelieka poreikį važinėti į Chinatown ir centrinio turgaus, patikrinkite mūsų sąrašą Populiariausi Nakvynės Namai Kvala Lumpūras .

Ką jūs gaunate iš pirkinių  Kvala Lumpūras ‘ai centrinio turgaus priklauso nuo jūsų biudžeto. (Skaityti daugiau:. Pinigai Malaizija) Su kelių šimtų dolerių, galite ateiti ne su garantuotu autentiškas antikvariniai iš Afganistano; šiek tiek mažiau galite nusipirkti jums autentiškų gėlavandenių perlų ar gražus batikos suknelę. Biudžeto pirkėjai gali naršyti pigesnių batiks, rankdarbiai, ir žaislų ir dar gauti kažką pagal $ 10.

Centrinis turgus, Kvala Lumpūras Kontaktinė informacija

Jalan Hang Kasturi, Kvala Lumpūras, Malaizija ( vieta Google Maps )
Telefonas: 60 3 2031 0399
El.paštas:  info@centralmarket.com.my
svetainė:  centralmarket.com.my
valandos: 10:00-10:00