Pizos bokštas: Complete Guide

Posted on

 Pizos bokštas: Complete Guide

Pizos mieste, įsikūręs šiaurinėje Toskanos maždaug 50 mylių į vakarus nuo Florencijos, yra namo į legendinio 13-ojo amžiaus pasvirusio Pizos bokštas (tariama peez-Ak, ne picos ). Garsiajame kreivas bokštas yra vienas iš Italijos populiarių lankomų vietų, piešimo milijonus lankytojų kasmet stebėtis jo įspūdingi, jei nepavyko, inžinerijos ir jo šlovingą architektūra.

Rasite Pizos bokštas, kartu su Duomo (Katedros) ir Battistero (krikštykla) dėl Piazza del Duomo, arba, kaip jis dažniau vadinamas, Campo dei Miracoli (laukas stebuklų).

Istorija Svyrančio bokštas

Statyba prasidėjo 12 amžiuje ant varpinė, ar  Campanile , Duomo. Baltas marmuras, cilindro formos bokštas papuoštas Arabų įkvėpė geometrinių raštų ir kartu su kitų trijų pastatų svetainėje, yra laikomas geriausių pavyzdys romaninio stiliaus architektūros visi Toskanoje.

Prireikė daugiau kaip 200 metų užbaigti bokštą, bet pasvirusi prasidėjo gerokai anksčiau paskutinis akmuo buvo padėtas. Dėl minkšto grunto apačioje ir tinkamo pagrindo trūksta, bokštas pradėjo pasvirusi dar prieš statybininkai baigė trečią istoriją. Kompensuoti pakreipimo ir netolygaus svorio pasiskirstymo, dizaineriai 13 amžiuje tapo eilės grindys aukštesni vienoje pusėje nei kiti – todėl bokštas iš tikrųjų yra šiek tiek kreivė į jį. Dar 800 metų, ji ir toliau kris į beveik dviejų milimetrų per metus, kol sunkiųjų varpai buvo ištrintas norma, ir jis buvo įtvirtinti į žemę.

Šiandien inžinieriai laikoma bokštą saugus ir stabilus ir pasakyti, kad jis pagaliau nustojo judėti.

Ką daryti tuo pasvirusio bokšto ir Campo dei Miracoli

Lipti į bokšto viršuje. Po darbuotojas pristato jums trumpas istorijos bokšto ir kai smagių faktų, jūs pradėsite savo pasikėlimas iki 297 žingsnių spiraliniai laiptai.

Bokštas turi aštuonis lygius ir yra 184 pėdų (56 metrų) aukščio. Šeši iš lygių yra atviros galerijos, reiškia, kad jie siūlo puikus vaizdas į miestą ir apylinkes.

Aplankykite Duomo “ir muziejų. Įspūdingas su ryškus keturių pakopų fasadų, baltos KOLONADA ir galerijomis, Duomo eksterjero savybės grandiozinių bronzos-kasetėmis durys, kuriuose bareljefą verčia iki Bonanno Pisano. Portalai San Ranieri yra ypač kvapą. Viduje katedra, rasite 14-ojo amžiaus sakyklą iškirpti iš marmuro, kapas iki Tino da Camaino kad turi imperatoriaus Henriko VII (Šventosios Romos imperijos) lieka ir puikus mozaika Kristaus didybėje į apside.

Katedros buvusio Charterhouse, The “Museo dell’Opera del Duomo” (muziejus Katedros kūrinių) įsikūręs rytinėje aikštės. Jo kolekcijos elementus iš Duomo, Baptysterium ir Camposanto, kartu su paveikslais, romėnų ir etruskų artefaktų ir bažnytinių vertybių. Pastaba : Muziejus uždarytas renovacijai iki 2019 birželio

Eiti viduje Baptysterium ( Battistero ). Prasidėjo 1152, apskrito Baptistery paėmė kelis šimtmečius užbaigti dėl lėšų stokos periodiškai – dažniausiai, kai Piza buvo karo su kaimyninėmis miestų-valstybių, pavyzdžiui, Florencijos ir Sienos.

Krikštyklos buvo pastatytas puošnus gotikos stiliaus ir yra žinomas dėl savo nuostabios akustikos. Ramsčiai ūkyje šešiakampę sakyklos funkciją Sėlinantis liūtai maniau atstovauti dorybių. Marmuro inkrustacijos aštuonkampis šrifto Guido da Como buvo pastatytas 1246.

Kiti elementai grožėtis per krikštykla yra Nicola ir Giovanni Pisano drabužiai raižyti ambona reljefai, vaizduojantys, be kitų dalykų, Kalėdos, iš Magi garbinimas, Kristaus nukryžiavimo ir Paskutinis teismas. Atkreipkite dėmesį, interjero anketa baltos ir pilkos žymėjimo – tai buvo bendras motyvas, kad jūs pamatysite kituose Italijos katedrų tuo pačiu laikotarpiu, ypač tuo Sienos ir Orvieto.

Pasivaikščiojimas po Camposanto (kapinių). Nors tai dažnai pamiršta lankytojams, kad  Camposanto, ar kapinėse, yra verta aplankyti. Ilgai pastate yra centrinis veją ir yra liniuotas dengtais Arkada, kurie alsuoja antkapių ir laidojimo paminklų Pizos Renesanso aristokratijos.

Portiku kartą yra konstatavęs viduramžių freskos ir romėnų relikvijas, kurių dauguma buvo sunaikinta arba smarkiai apgadinta per Antrąjį pasaulinį karą.

Aplankykite Sinopie muziejus.  Įsikūręs buvusioje ligoninėje, šis muziejus pateikiami sinopias, ar originalių pergamento brėžinius, kad kažkada už iš Camposanto freskomis. Kai Camposanto buvo pažeista per Antrąjį pasaulinį karą ir freskomis daugiausia sunaikinta, šie eskizai buvo rasta ant sienos už jų, ir kruopščiai išsaugotas.

Kaip Apsilankykite Campo dei Miracoli

Vieta: Campo dei Miracoli, 56100 Piza, Italija

Bilieto kaina: Apsilankymai į bokštą kainuoja € 18 ir gali būti saugomos iki 20 dienų iš anksto per oficialioje svetainėje už Campo dei Miracoli pramogų. Įėjimas į Duomo yra nemokama visais laikais. Kainos aplankyti kitų paminklų ir muziejų yra grindžiami, kiek jūs norite aplankyti, taip: 5 € už vieną; 7 € dviejų ir 8 € už trijų.

Atkreipkite dėmesį, kad bilietai į Svyrančio bokštas visiškai turėtų būti perkami iš anksto. Įrašas yra ribotas ir per trukmės bilieto, todėl labai tikėtina, kad jums bus suteikta galimybė tiesiog vaikščioti aukštyn ir pirkti bilietą tą pačią dieną.

Laikas: Campo dei Miracoli: Dirba kasdien. Uždarymo sausio 1 d iki gruodžio 25. bokštas: Dirba kasdien 08:00-08:00 (laikas gali skirtis, dėl specialių renginių metu); Duomo “: Dirba kasdien 10:00-08:00 (atvira tik per sekmadieniais po pietų); Baptistry: Dirba kasdien 08:00-08:00; Camposanto (kapinės): Atidarykite kasdien 08:00-22:00; “Opera del Duomo” muziejus: Dienos 8:00-20:00.

Pastaba: Įėjimas nemokamas visiems pastatams lankytojams su negalia ir vienas draugas, taip pat vaikams 10 ir pagal.

Artimiausios lankytinos vietos

“Orto Botanico yra viena iš seniausių Europos botanikos soduose ir gražus, uncrowded vieta praleisti šiek tiek laiko.

“Piazza dei Cavalieri” sėdi ant šiaurinėje pusėje Pizos Palazzo dei Cavalieri. Šiandien, tai vienas iš Italijos prestižiniuose universitetuose namo, bet kai tarnavo kaip būstinėje Calvalieri di Stanto Stefano -hence jo pavadinimą.