Place Pigalle Red Light District w Paryżu

Posted on

Place Pigalle Red Light District w Paryżu

Place Pigalle zawsze była synonimem płci, we wszystkich jej formach bardziej tandetnymi. Kiedyś było epicentrum sex shopów, pokazy peep, kluby ze striptizem i kabaretu i wyłącznie dla osób dorosłych, X-ocenianych przygodach i był częścią dzielnicy czerwonych latarni w Paryżu, Francja.

To wciąż ma notorycznie reputację popularnej hotspot dla bardziej drastyczny tłumie. Jest znany jako miejsce, gdzie kluby taśmy Ci się z niewielkich opłat wstępnych, to żądło Ci bardzo drogie drinki dla Ciebie i dla dziewcząt lub chłopców, którzy nagle pojawiają się na stole nieproszony.

Wiele witryn sklepowych są nadal pełne modeli noszących bezcen, skąpe ubrania, które mogą być bardzo drogie lub tanie, jak frytki, ale które wysyłają ten sam komunikat – Jestem dostępny dla seksu.

Historia

Pigalle rozpoczął jako obszar artysty, z dala od statecznych, wielkich i arystokratycznych budynków w 1. dzielnicy ustawionym w pełnej krasie wokół Luwru i ogrodów Tuileries. Pigalle znajduje się w dzielnicy Montmartre, raunchy dzielnicy Paryża koronowany przez kościół Sacré Coeur. Pod koniec lat 19 XX wieku, kabarety otwarty na Boulevard de Clichy, a wśród nich Moulin Rouge, albo sławny lub niesławny, w zależności od smaku. Toulouse-Lautrec przybył tu ze swojego rodzinnego miasta Albi i zaczął produkować te wspaniałe plakaty i obrazy prostytutek, bary otwarte do późnych godzin nocnych, pijących absynt i tancerzy, którzy zawsze dwukrotnie jako prostytutki.

Pigalle dostał seedier na początku 20 -go wieku i nie było miejsca do odwiedzenia, chyba że dokładnie wiedział, co robisz i gdzie się dzieje – i miał pewną lekkomyślną passę do ciebie.

Istnieje kilka zaskakujących ludzie, którzy zrobili wiedzą, dokąd idą; Wydaje się, że brytyjski książę Walii, znany ze swojego apetytu seksualnego, Charlie Chaplin i Cary Grant byli wszyscy klienci. Nieuniknione, elementy przestępcze przemieszczane; rym przemieszczane; gangi narkotykowe eksploatowane tutaj; burdele zrobił ryk handel.

W 1970 roku, w sklepach pojawiła się seks ze swoimi ponurymi, kuszące obrazy i ich obietnicą seksu, jak i kiedy chciałeś.

Dzisiejsze Pigalle

Pigalle szybko się zmienia i to staje się elegancki i modny, choć z jeszcze ziarnistej krawędzi i jeszcze dostać brudnej i ekscentryczny w miksie. Dość dziwne, ale wyraźnie różni Muzeum Erotyki, pierwotnie w 72 Boulevard de Clichy zamknął swoje podwoje w listopadzie 2016 roku, ale to nie ma spektakularny sprzedaż pokroju topless Mona Lisa i „las fallusów”, z których wszystkie wykonane schludny pół miliona euro.

Gdzie się zatrzymać

20-pokojowy hotel Amour kick-rozpoczął ożywienie okolicy. To nie dla ludzi o słabych nerwach; każde dzieło sztuki ma pewne nagość w nim i niektóre pokoje są dość parno. Jest własnością Thierry Costes i Szwecja-Born, Paris-podniesionym artysty graffiti i nocny przedsiębiorca André Saraiva. To na 8 Rue de Navarin.

Co zjeść

Nowe miejsca wyrastają przez cały czas. Jedna uwaga jest Buvette, francuska siostra francuskiej restauracji na Manhattanie. To przy 28 Rue Henry Monnier.

Ale stara rada nadal jest prawdziwe: uważać tutaj chociaż jest to blada imitacja swej dawnej raunchy.

Zabawa

  • Moulin Rouge w 85 Boulevard de Clichy ma mnóstwo pół-nagich tancerzy w różnych aktach prawnych. Można dostać bilety osobno lub przyłączyć się do wycieczki, która odbywa się w kolację i kabaretu. Pozostaje tak sławny jak zawsze zrobiła.
  • La Cigale przy 120 Boulevard de Rochechouart to zabytkowy teatr został otwarty w 1887 roku i teraz domem dla wielu różnych aktów muzycznych od rapu do pokazów jednego człowieka. Zawierała w Woody Allena O północy w Paryżu i gościł mistrzów jak David Bowie, Red Hot Chili Peppers i Charlotte Gainsbourg.
  • Le Trianon jest piękne over-the-top Art Deco sali koncertowej, a drugi, który gościł mistrzów z Mistinguett i Jacques Brel Macy Gray. Kawiarnia-bar Le Petit Trianon jest dobre dla francuskich klasyków.
  •  Au Lapin Agile przy 80 Boulevard de Rochechouart, jest kolejnym historycznym miejscem, które było ulubionym z artystów jak Picasso. Jest przytulny i urządzony ze starych mebli.