Place Vendome Paryžiuje: Complete Guide – Klasikiniai Paryžiaus aikštė su Portretų Elegance

Posted on

Place Vendome Paryžiuje: Complete Guide - Klasikiniai Paryžiaus aikštė su Portretų Elegance
Nesvarbu, ar jūs žinote, ar ne, esate susipažinę su Paryžiaus Place Vendome. Paaiškėjo, daugybę kartų filmuose, televizijos laidose ir reklamos kampanijas mados ženklų, ir dėl geros priežasties: jis įkūnija tam tikrą, prabangus versiją Prancūzijos sostinėje.

Inochód visoje didžioji, senojo pasaulio aikštėje ir vaikščioti per savo siauras, prabangus šalutinių gatvių mėgautis klasikinės Paryžiaus pompastika ir efektingas dozę. Tuck į Gurmanams valgio ar popietės arbata šioje srityje, ieškoti specialiu papuošalo ar kitą ypatingą dovaną į vieną iš kaimynystėje daugelio geidžiamiausių juvelyrų ar aksesuaras kūrėjai, ar tiesiog pasivaikščioti aplink plačiais šaligatviais.

Net tada, kai lyja, tyrinėti šį puslapį vis dar gali jaustis įdomi ir ambicinga. Yra įrengta su didele, senamadiškas skėtis ir apsimesti esate gyvena iš scenos iš “Amerikos Paryžiuje.” Laikyti svarstymas sužinoti daugiau apie tai, kodėl ši aikštė ir jos nustatyti centrinė kolonėlė toliau suvilioti ir žavi lankytojus – ir mūsų patarimais, ką pamatyti ir nuveikti šioje srityje.

Istorija

Aikštėje buvo planuota 18 amžiaus pradžioje, užsakė švęsti karinių pergalių ir armijas į “Sun King”, Liudviko XIV. Jis įsivaizdavo, kad modeliuojama po Place des Vosges Marais, bet jis yra pastatytas labai įvairių stilių nuo ankstesnio Royal Square. Iš pradžių pavadintas “užkariavimas aikštė,” jis vėliau buvo redubbed “Place Louis Le Grand” prieš vėl keičia savo pavadinimą į vieną, mes žinome šiandien.

Pastatytas dosniam 18 a stilių, kuris taip pat atpažįstamas ne grandiozinį Palais de Versailles (taip pat užsakė Liudvikas XIV tarnauti kaip savo rūmus ir gyvenamoji vieta), The Place Vendome buvo baigtas 1720. Yra Stark elegancija apie aikštėje, su keliais medžiais arba žaluma. Stilistinė dėmesys yra aukso, prabangus pastatų, plačiais Regal šaligatvių ir įspūdingas skiltyje, kad stovi prie aikštės centre.

Dabartinė stulpelis buvo pastatytas 1874 metais, o iš tiesų yra ankstesnio bronzos skiltyje užsakė imperatorius Napoleonas į 19 amžiaus pradžioje rekonstrukcijai. Originalus, vainikuoja Napoleono statula ant arklio, buvo pažeista ir galiausiai sunaikinti per dvi revoliucijas žinoma. Jis buvo Bendru figūrą iš daugiau nei 1000 lydomas į apačią patrankų nuo priešo pajėgas.

Stulpelis ir Napoleono figūra ant pagaliau buvo rekonstruotas kaip kopijos po kruvino konflikto žinomas kaip Prancūzijos Commune. Trapas pirmaujanti iki viršaus dabar uždarytas visuomenei, deja, draudimas keletas gana nuostabūs panoraminiai.

Pagal Liudviko XIV karaliavimo jojimo statula karaliaus stovėjo toje pačioje vietoje, pastatytas švenčiama karališkosios skulptoriaus Fransua Girardon. Tai, taip pat, buvo sunaikinta – per Prancūzijos revoliucijos 1789 m .

Ką ten daryti

Yra daug įdomių ir girtis vertas dalykų, kuriuos reikia padaryti ir aplink Place Vendome – ir kai kurie yra daugiau biudžeto draugiškas, nei jūs manote, kad jie yra. Nors kvadratas yra tiesa puikiausias plotas prabangos parduotuvių ir restoranų, yra kūrybingų būdų mėgautis nesulaužant bankas. Štai keletas idėjų iš biudžetų ir interesų įvairovė.

  • Langų parduotuvė arba rasti puikią dovaną: Nors jie tikrai ne per kiekvieno žmogaus priemonėmis, prabangos parduotuvių aikštėje tempimo pulkas turistų iš viso pasaulio, ieškoti smulkių aksesuarų, papuošalų, rankinės ir mados. Langų pirkinių gali būti lygiai taip pat smagu, ir ten yra galimybė turtas čia: pavyzdinės iniciatyvos iš žinomų mados namų ir aksesuarai kūrėjai įskaitant Cartier, Boucheron, Chanel, Van Cleef & Arpels ir CHAUMET visi stovi ant aikštėje.
  • Pareikšti savo fotoaparatą ir turite spalvingi fotosesija: Tai ne paslaptis, kad Vendome ir jos daug prabangus pastatai dažnai naudojamas kaip backdrops mados ūgliai arba kelia Instagram pranešimų, dramatiškų scenų filmuose apie Paryžių ir reklamos prabangos prekinių ženklų. Nors mes tikrai ne advokatas jums begėdiškai perima Regal žingsnių viena iš aikštėje pastatų ir blokuoja perspektyvas kitų keliautojų, keli diskretiškas nuotraukų iš spalvingi scenoje negalės. Dėvėti kažką spiffy, tada gauti gerą atmintį kulka ar du iš jūsų ir / ar jūsų kelionės kompanionų su Portretų aikštėje ir taikyti stulpelį fone.
  • Ar popietės arbata arba tuo Ritz Alkoholis: Vienas iš pagrindinių lygiosiomis plokštė šio legendinio aikštėje? Neseniai pertvarkyta ir atnaujinta Ritz Hotel , kuris yra kaip sinonimas Paryžiaus prabanga, kaip jūs galite suvokti. Jų popietę arbatos, tarnavo Salon Prousto po Prancūzijos rašytojas, kuris, sudaryta jo garsiausių romaną viešbutyje yra tiek skanus ir prabangus. Graži pyragai, pirštų sumuštiniai, arbata ir šampano paprastai yra dalis plitimo, todėl už puikus būdas mėgautis kažką šiek tiek nusmukęs – bet mažiau nei Sėdėjimas vakarienė Gurmanams restorane to paties kalibro kainą.
  • Tuo tarpu, jei tai geriausios Paryžiaus kokteilis jums po, galvą į legendinės Bar Hemingvėjus . Čia, pavadintas amerikiečių rašytojas ir autorius “Kam skambina varpai” yra gandai, kad išmestas iš gestapo pareigūnai, kurie buvo kempingas viešbutyje, po Antrojo pasaulinio karo pabaigos. Jis ir jo draugas Francis Scott Fitzgerald ir kiti autoriai taip pat buvo pažymėta, kad dažnai šis senosios mokyklos bare, vadovaujama Colin Peter Field.
  • Galite sužinoti daugiau apie viešbutį centrinėje vietoje amerikiečių ir prancūzų literatūros istoriją skaitydami mūsų vadovas į viršų vietose Haunted garsių rašytojų Paryžiuje – įdomus savarankiškai ekskursijos mes kruopščiai rekomenduoti knygų mylėtojams tarp jūsų.

Kur ir kaip gauti Yra

Place Vendome į 1-ąjį arrondissement Paryžiaus, su Konkordo gulėti į pietvakarius, Avenue des Champs-Elysees į vakarus ir Garnier operos į šiaurės rytus. Didžiulė aikštė veda aukštyn į Operos per ilgą gatvėje žinomas kaip Rue de la Paix.

Nuo aplink Luvrą ir Tuileries sodus srityje, lengviausias būdas pasiekti aikštė gaunant išjungti Metro Tuileries ar Concorde (1 linija arba 8) ir vaikščioti maždaug penkias minutes per Rue Castiglione į aikštę. Nuo Opera Garnier ar Rue St Honoré prekybos srityje, imtis Rue de la Paix pietus iki Vendome. Geriausias metro stotelių šiuo atveju yra Pyramides (linija 7 arba 14) ar Opera (3 liniją, 7 arba 8).

Ką daryti Netoliese

Įsikūręs ties Luvras-Tuileries rajone, Place Vendome siūlo daug įdomių ir stimuliuojančiais ką daryti šalia, kaip natūralus stomping žemės turistams.

Ištirti žavinga ir didžiules kolekcijas Musée du Louvre, prieš einant per grakščių, medžio liniuotas juostas Tuileries sodus. Čia, kodėl gi ne mėgautis atsitiktinis Paryžiaus stiliaus iškylą? Tai puikus būdas išlaikyti prie labiau riboto biudžeto, o dar naudojasi ploto didybė.

Lenkijos išjungti savo Luvras-Tuileries grandinę, sustoti pasigrožėti mažesnius meno kolekcijas Orangerie (garsi Monet kvapą “Nympheas” sienų serija) arba jeu de Paume, tiek esančio į Tuileries sodus krašto ir susiduria triukšmingo Place de la Concorde. Kaip jums išeiti, pasigrožėti įspūdingu Luxor obeliskas , kad stovi ties svaiginamai užimtas eismo ratu Concorde centre.

Galiausiai, ne apsilankymas srityje būtų visiškai be pasivaikščioti per vieną iš Paryžiaus labiausiai trokštamą prekybos rajonuose, veikia kartu Rue Saint-Honoré. Concept parduotuvės, prašmatnūs viešbučiai ir kavinių, smulkios kvepalų, pirštinės gamintojai, couture dizainerių ir šokolado emporiums visi laukia prekybos narkomanus apie šio legendinio gatvės. Vėlgi, nieko negerai su tiesiog pasivaikščioti už iš žavėtis ir langų apsipirkti popietę.

Kol jūs čia, per galvą, kad patikrinti elegantiškas, kuriems galerijos, žalia sodai takai, parduotuvių ir restoranų Palais Royal. Kitas Royal Palace virto prabanga pirkėjo Stomping motyvais, jis taip pat neįtikėtinai fotogeniška, nesvarbu sezoną.