Planavimas savo vizito į Vindzoro pilį

Posted on

Planavimas savo vizito į Vindzoro pilį

Vindzoro pilis, vienas iš Didžiosios Britanijos monarcho pagrindinių oficialių rezidencijų, taip pat yra vienas iš labiausiai iconic orientyrų. Tai nėra toli nuo Heathrow oro uosto, o atvykstantys keleiviai paprastai gali pripažinti ją iš oro.

Gyventojo ir tvirtovė beveik 950 metų, tai turi pamatyti atrakcija yra seniausia ir didžiausia nuolat užima pilis pasaulyje. Taip pat labai populiarus, todėl pažangių planavimo tiek Jūsų apsilankymo neisiu negerai. Čia rasite pagrindinę turistų informacijos plius rekomenduojami renginiai ir kai viešai neatskleista patarimų.

Kaip patekti į Vindzoro pilį

Pilis yra apie 25 mylių nuo Londono Centrinės ir lengvai pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu.

Traukiniu

 • Southwest traukiniai  veikia tiesioginę paslaugą   Windsor & Eton Riverside Station  nuo  London Waterloo stoties kas pusvalandį per dieną (valandą sekmadieniais). Kelionė trunka vos valandą, ir nuskristi kainos prasideda po £ 12.
 • Pirmasis Didysis Vakarų  veikia greičiau, dažniau paslaugą  Windsor & Eton centrinės stoties  nuo  Padingtono stotis kas 10 iki 15 minučių per dieną. Kelionė trunka tarp 25 ir 35 minučių, bet apima keičiant traukinius ne Slough. Nesijaudinkite: yra tik per 4 minutes tarpas tarp dviejų traukinių dalyvauja kirtimo iš vienos pusės platformos į kitą. Nuskristi bilietai prasideda £ 10.50.

Arba stotis yra mažiau nei 10 minučių pėsčiomis nuo pilies, todėl jūsų pasirinkimas tikriausiai priklauso nuo to, ar esate arčiau Paddington ar Waterloo ne jūsų kelionės pradžios.

Patarimas:  Patikrinkite nacionalinių geležinkelių Užklausos daugiau nusileidimo taškų, specialias akcijas ir Kombinuoti bilietų siūlomų geležinkelio įmonių.

Autobusu

Žalioji linija Express autobusai  (maršrutai 701 ir 702) keliauti tarp Londono Victoria stoties ir Windsor kelis kartus per valandą. Kelionė trunka apie valandą ir dešimt minučių ir apskritojo kelionės kainos prasideda nuo £ 15. Daugelis ekskursijos su transportu ir priėmimo gali būti surengtas per savo viešbutį arba per Aplankykite Britanijos internetinėje parduotuvėje.

Automobiliu

Paimkite M4, kad išeitumėte 6 ir sekite ženklus į Windsor miesto centre.

patarimai:

 • Automobilių stovėjimo aikštelės užpildyti greitai per populiariausių metų laikais, todėl, jei turite vairuoti, atvykti per anksti.
 • Pasirinkite ilgai buvimui stovėjimo aikšteles, kurios kainuoja mažiau nei pusė iš trumpalaikę automobilių greitį. Jums gali tekti vaikščioti 20 minučių, tačiau ji bus įdomi pasivaikščiojimas.

Bilietai ir Priėmimo

Bilietų kainos skiriasi priklausomai nuo to, ar Royal Apartments yra atvira lankytojams. Tai, savo ruožtu, priklauso nuo to, ar karūnuotas yra gyvenamoji vieta.

Kainų diapazonas apima suaugusiųjų, vyresnysis per 60, studentas, pagal 17, ir šeimai (dviems suaugusiems ir trims vaikams iki 17). Be to, vaikai iki 5 įleidžiami nemokamai. Patikrinkite  karališkoji kolekcija svetainę už naujausias kainas.

patarimai:

 • Prieš išvykdami, uržegitruokite savo bilietus už neribotą pakartotinio atvykimo už visus metus nuo Jūsų apsilankymo dienos. Šis pasiūlymas netaikomas bilietus pirko kaip kelionių paketą iš trečiosios šalies pardavėjui.
 • Pirkti bilietus  internetu  sutaupyti laukimo laiką.

Lankymo valandos

Pilies veikimo valandas atspindi faktą, kad Windsor darbo pilis, naudojama daugelio apeigų ir valstybinių progomis ir yra savaitgalis namų karalienė per didžiąją metų dalį.

Praktinė informacija Prieš pradėdami Tavo apsilankymas

Vindzoro pilis yra pilnas patrauklių objektų, stebina kambariai ir nuostabių meno kūrinių. Įvedę, leiskite bent du (geriau tris) valandas tyrinėti pilies. Priklausomai nuo to, kai Jūs lankotės, galite rasti ilgas linijas bilietų stalas ir saugumo srityse, todėl jums bus malonu jums po mūsų patarimus nusipirkti bilietą internetu prieš atvykstant.

Patarimas : Jei nori pamatyti sargybos ceremonijos keičiasi, laiko savo vizitą būti per pilies motyvais 11 val, kai ceremonija vyksta ant keturkampį. Vasarą, tai įvyksta kiekvieną dieną, esant geram orui, ir nuo spalio 1 d, sargyba keičiasi kas antrą dieną.

Saugumas Windsor Castle

Lankytojų centras yra Šv Alban gatvėje šalia pagrindinio įėjimo į pilį priežasčių. Kai jūs turite bilietą, jums pereiti per oro uosto tipo saugumo kontrolės punkto su metalo detektoriais ir kt. Tada atėjo prie įėjimo kiemelyje, kur jūs pasiimti savo Audiogidas ir lankstinuką su iš priežasčių žemėlapyje. Abu yra laisvi, priėmimo.

Vežimėliai gali būti pasiskolintas iš lankytojų centras, nors jie negali būti užsakomi iš anksto ir negali palikti pilies motyvais.

Vežimėliai ir vežimėliai gali būti naudojamas pilies motyvais, bet ne valstybės butų ir kitų parodų srityse. Nesijaudinkite: ten patikrinimas kambarys jiems pilies Kripta pakeliui.

Patarimai šeimoms:

 • Tik tualetai ir priemonės kūdikiams pervystyti žemyn kai laiptai po Audiogidas Counter kairėje. Pilis apima 26 akrų, o tai ilgas kelias atgal, todėl iš anksto apsilankymas Sustojęs yra gera idėja, ypač vaikams.
 • Išskyrus kai ledų ir į butelius išpilstyto vandens dėl Šiaurės terasa, užkandžių ir patiekalų nėra pilyje motyvais, ir jūs negalite atnešti iškylą. Vindzoras yra užimtas mažai rinkos miestas, nors ir yra daug barų ir nebrangių restoranų arti. Prieš išvykdami į pilį nuovados valgio, pasiimti nemokamą sugrįžti juostą iš vienos pilies parduotuvėse. Visa tai vyksta keisti, tačiau. 37 mln £ programa atnaujinimų bus įtraukti naują kavinė erdvus, 14-ojo amžiaus Kripta. 
 • Nemokama Šeimos Aktyvumas Trail lankstinukai yra prieinami iš lankytojų centras. Per mokyklos atostogas ir savaitgaliais, pilis taip pat siūlo tvarkaraštį šeimos veiklą ir renginius švietimo centras.

Pilies kūrimas

Vilhelmas I Užkariautojas pradėjo statyti Windsor Castle 1070, kaip vieną iš įtvirtinimų aplink Londoną grandinėje. Iki 1100, daugiau nei prieš 900 metų, jo sūnus Henrikas Aš sukūrė gyvenamąsias patalpas joje, todėl ne tik didžiausias, bet ir seniausia nuolat užima pilis pasaulyje. Ji, kartu su Bekingemo rūmai ir Holirudo rūmuose Edinburge, yra tarp monarcho pagrindinių oficialių rezidencijų. Kitos, pavyzdžiui, Sandringeme ir Balmoral, yra karališkosios šeimos privatūs namai.

Ekstravagantiška monarchą

Bėgant metams, įvairių monarchai pridūrė bitai ir vienetų į pilį, suteikiant jai pažįstamas, pasaką profilis ji turi šiandien. Pagrindiniai “masterbuilders”, kurie patobulintų Windsor Castle buvo Edvardas III 14 amžiuje, Charles II 17-ajame amžiuje, ir George’as IV pradžioje 19 amžiuje.

George IV “žmogus ekstravagantiškų skonį. Kaip Prince Regent, jis pasuko Brighton troba į Anglijos Kita Portretų fantazijos rūmuose: The Royal Pavilion. Jo didelis indėlis į Vindzoro pilis buvo sukurti savo labiausiai susipažinęs funkciją keliant 800-metų Round Tower 10 metrų, apie 33 pėdų.

Round Tower


Kaip jums lipti piliakalnio dėl požiūrio į Šv.Jurgio vartai, gausite progą išsiveržti į Vindzoro pilį mastu. Per savo sienos, tai yra faktiškai pastatų kolekcija, iš mažo kaimelio, kur daugiau nei 150 žmonių gyvenimo ir darbo pobūdžio. Pilis pėdsakas apima tą pačią sritį kaip 268 teniso kortai.

Round Tower

Round Tower sėdi ant dirbtinių piliakalnio kad datuojamas pilies pirmųjų dienų. Tai žinoma kaip Motte, ir jis buvo pastatytas kaip galutinio pilies išsaugoti. Į “griovys” aplink jį, dabar Rose Garden, niekada nebuvo užtvindyta, bet buvo pastatytas kaip sausas gynybinę griovio už išsaugoti.

Šiandien Round Tower namai Royal archyvai ir karališkasis Fotografijos Kolekcija. Patikrinkite vėliava virš jos. Jei jis yra Sąjungos Džekas, nacionalinė vėliava Karalystėje, karalienė yra ne gyvenamosios vietos. Galite pasakyti, ji namie, kai “Royal Standard plaukioja. Kai Royals būna ne Windsor, kai pilies ir kai kurie iš vadinamosios Puspriekabės valstybės Butai dalys uždarytas visuomenei.

Jei manote, kad turistams, lankantiems pilį pamatyti, kaip Royals gyventi yra 20-ojo amžiaus reiškinys, norite būti negerai. Per visą savo istoriją, Vindzoro pilis sulaukė lankytojų. Žmonės atėjo iš toli ir plačiai sugauti į monarchą ir Teisingumo Teismo žvilgsnis, aplankyti valstybės apartamentai ir pamatyti meno kūrinius.

Karalienės Marijos lėlės namas ir brėžiniuose galerija

Karalienės Marijos lėlės namas, dabar nuolatinę ekspoziciją Vindzoro pilyje, buvo dovana, kas mėgo miniatiūrų karalienės Marijos Karalienės Elžbietos II močiutė. Keturių aukštų Palladian dvaras, sukurtas sero Edwin Lutyens, architektas Naujasis Delis, niekada nebuvo skirtas būti žaidžiamas su. Vietoj to, jis turėjo įrodyti geriausias britų meistriškumą ir modernaus dizaino maždaug 1924.

Visi geriausi menininkai ir mados dizaineriai laikotarpiu prisidėjo prie lėlių namelio. Valgomojo stalas rinkinys su sidabro plokštelėmis, Karalienės kambarys turi alabastrowym vonia su aukso čiaupai, ir ten yra net Saugykla su maža kopijas Crown Jewels.

Prancūzija ir Marianne

Nepraleiskite vitrinos koridoriuje šalia lėlių namelio. Juose daug lėlių, Prancūzijoje ir Marianne, kad buvo suteikta Princess Elizabeth ir jos mažoji sesutė Margaret Rose Prancūzijos vyriausybės 1938 m porą Paroda yra apie drabužinė, padarytos lėlės visų pirmaujančių Prancūzijos dizainerių atrankos dieną, įskaitant Hermès, Jean Patou, Louis Vuitton, Worth, Lanvin, ir daugelis kitų. Lėlės turi kailių pelerinos ir – Barbė valgyti savo širdį – kiekvienas turi karoliai ir apyrankės figūrą Kartjė.

Patarimas: Karalienės Marijos lėlės namas yra labai populiarus. Tik keli žmonės vienu metu yra leidžiama jį pamatyti, todėl laukti gali būti labai ilgas. Patikrinkite ženklais palei eilėje, kad tikėtis ne laiku likusios linijos 15 minutės tikslumu. Tai verta palaukti, bet pasiimti švarko kaip įėjimas į Šiaurės Terrace yra vienas iš aukščiausių vietų aplink ir gali gauti vėjuota ir šalta.

Brėžiniuose galerija

Tai lengva praleisti brėžiniuose galerijoje savo kelią per Windsor Castle Kripta į Prašmatnesnė eksponatų už jos ribų. Ar ne. Kambarys yra naudojamas dažnai keičiant laikinuosius ekranai nuo Royal Collection, ir jie visada įsimintina.

Karališkoji biblioteka, pavyzdžiui, turi 600 piešinius pagal Leonardo da Vinči, didžiausia “Da Vinčio kolekcijos pasaulyje. Bet kuriuo metu, šešių eksponuojami. Darbai pamatyti įtraukė į Apreiškimo Angelas nubrėžtos aplink 1638 iki Guercino ir anksti 18-ojo amžiaus piešinys Canaletto, Piazzetta ieško pietus , vienas iš nedaugelio esamų brėžinių padaryti vietoje šio menininko.

Taip pat buvo gražus kolekcija Holbein brėžiniai, tyrimų portretams iš Tudor Court. Jei Jūs niekada matė kapitonas rengiant arti, galite rasti šių vaizdų žmonija labai juda. Galerijoje yra apreiškimas.

Valstybė ir pusiau valstybės Butai

Takas, kad lankytojai sekti Vindzoro pilies nuves jus per tai, kas yra žinoma kaip valstybės ir pusiau valstybės Butai serijos. Prieš tai šiek tiek laiko mėgautis Waterloo kamerą. Jis buvo sukurtas siekiant pagerbti jėgas, kuris nugalėjo Napoleonas tuo Vaterlo mūšis. Iš valstybės ir taikos derybininkų to meto vadovų paveikslai visi buvo dažyti iš gyvenimo vieno menininko, seras Thomas Lawrence. Indijos kilimų, austi karalienės Viktorijos jubiliejaus, yra manoma, kad didžiausias vientisas kilimas egzistavimą. Per 1992 ugnį Windsor, jis paėmė 50 karių ridenti jį ir vykdyti jį saugos.

Valstybės apartamentai

Tai Kambarių seka buvo sukurta Charles II ir Catherine Braganzos tarp 1675 ir 1678, ir atspindi baroko skonį laiku. Jie visada atviras visuomenei ir parodyti kai kurie iš didžiausių vertybių Royal Collection.

Pabrėžia

 • Karaliaus Piešimo kambarys: Čia rasite paveikslai Rubensas ir Van Dyke ir puikia muzikine laikrodis.
 • Karaliaus miegamajame: Charles II niekada miegojo šiame lova, naudojama mandagus ceremonijų Pylimas ir couchée – wakey wakeys ir Naktstērps naktų prieš karalius iš tikrųjų pasitraukė į mažesnio kambario netoliese.
 • Karaliaus Persirengimo Kambarys: Kai kurie iš svarbiausių Šiaurės Renesanso tapybos Royal Collection esate čia, įskaitant Breughel tapyba iš nekaltų Massacre ir nuostabų portretą žalia panele iki Bronzinas.
 • Karalienės Piešimo kambarys: Tarp paveikslų, ieškoti garsaus Portretas Charles I trijose vietose Van Dyke.
 • Karaliaus Valgomasis: Sukurta Charles II “privati linksmas, jis yra tamsus ir vyriškas, padengtos rococco apdailos ir medžio raižiniai pagal Grinling Gibbons.
 • Karalienės Pramoginių: Tarp Van pylimai kolekcijos, ieškoti iš penkių vyriausias vaikų Charles I portretas, karalius nukirstos galvos 1649.
 • Šv.Jurgio salė: dažnai naudojamas valstybės banketams, šis kambarys yra 185 pėdų ilgio ir gali turėti lentelę, kad susėsti 160. lubos yra hammerbeam stogas, pagaminti iš žalios ąžuolo po 1992 gaisro naudojant viduramžių dailidžių metodus. Skydai yra herbai iš petnešos riteriai. Į plain white tie pažymėti petnešos riterių pažemintas iki nusikaltimo ar išdavystė ordiną.
 • Žibinto Fojė: Anksčiau privati koplyčia, tai kur tikima, 1992 m gaisras prasidėjo. Šiandien jis yra naudojamas rodyti paauksuotas sidabro objektus iš Royal Collection. Iš Henriko VIII šarvų prieš sieną kostiumas suteikia tam tikrą senojo karaliaus dydžio idėją. Vaikščioti aplink jį pamatyti profilio vaizdą.

Pusiau valstybinis Apartamentai

Šis puošnus kambarių seka buvo sukurtas taip, kad tiktų ekstravagantiška skonį George IV, kūrėjas Karališkojo paviljono Braitone. Jie naudojami pagal formaliojo ir savaiminio linksmas karalienė ir kartais uždari visuomenei.

Kambariuose buvo suniokotas 1992 ugnimi, bet dauguma turinio, anksčiau išbrauktų išvedžioti naujų laidų metu, išgyveno. Blizgantis paauksuotas lubos yra nuostabūs restauracijos. Kai kuriais atvejais, įmantrus parketo grindys, kurios buvo anglyti buvo išgelbėtas tiesiog apverčiant atskirų medienos gabalai.

St George koplyčia


Jurgio koplyčia buvo pastatyta 1475 ir 1528, su paskutinių elementų ventiliatorius Šuolių baigtų pagal Henry VIII. Jis laikomas vėlyvųjų viduramžių statmenai gotikos šedevras.

Patarimas: Galite veidrodžio stalo centrinėje eilėje iš navos. Ji suteikia gerą požiūrį į sudėtingą lubų.

Oficialiai Šv.Jurgio koplyčia yra, kas yra žinoma kaip karališkojo Savas o tai reiškia, tai nėra dalis įprastos anglikonų hierarchijos, pagal vyskupo ir arkivyskupo priežiūra. Vietoj to, karalienė skiria savo dvasininkiją. Tai dvasinis namų į petnešos, kelių svarbiausių karališkųjų kapų ir kartais karališkosios vestuvių ceremoniją svetainėje ordino. Princo Edvardo ir Sophie Rhys Jones ten buvo vedęs. Princas Čarlzas ir Camilla Parker-Bowles turėjo Šv Jurgio koplyčia palaiminimą po jų civilinės ceremonijos Windsor.

Royal kapai ir paminklai

 • Karaliaus George V ir karalienės Marijos kapai yra čia. Kiekvienas, kuris matė nuotraukas britų karališkosios šeimos pradžioje 20-ojo amžiaus bus akimirksniu atpažinti Queen Mary skiriamasis šukuoseną į drožyba.
 • Ieškoti įmantria o juda raižyti paminklo princesė Charlotte, tik vaiko karaliaus George IV, kuris mirė gimdymo. Memorialas yra šoninės koplyčios link nuo navos gale.
 • Pusėje koplyčia, kad gali būti vertinamas nuo Šiaurės lankas eilėje užima santykinai kad tiesiog paminklų karalienės Elžbietos II tėvų (George VI ir Elizabeth, karalienė motina) ir jos sesuo, princesė Margaret.
 • Paprastas akmens plokštė centrinėje eilėje iš autorinio lanko yra įėjimas į požemis, kad turi Henry VIII, Charles I kapus (papjautos Cromwell pajėgų, po Anglijos pilietinio karo) ir Jane Seymour (Henry VIII trečia žmona, kuri mirė po Henriko VIII vienintelis sūnus gimimo).

autorinio lanko

Viduramžių raižyti mediniai prekystaliai į lankas yra kur nuo petnešos ordino riteriai surinkti jų metinės ceremonijos metu. Antraščių pakabinti virš savo atskiruose aptvaruose ir apie 700 išgraviruotas ir emaliuotas žalvario plokštelės buvusių riterių pridedami prie prekystalių nugarą. 2008, princas Williamas tapo 1000. ordino.

Lankyti Šv Jurgio koplyčia paslauga

Koplyčia yra atvira lankytojams nuo 10 val ir 4 val nuo pirmadienio iki šeštadienio. Per garbinimo paslaugų, įskaitant sekmadienio paslaugas, koplyčia uždaryta lankytojams, tačiau visuomenė yra kviečiami dalyvauti ir dalyvauti.

Yra bent trys tarnybos dienos. Patikrinkite Jurgio koplyčia dienoraštis sužinoti, kada lankyti paslaugą.

Tai nėra būtina aplankyti Windsor Castle ir mokėti priėmimą į maldos Šv Jurgio koplyčia ir, tiesą sakant, garbintojai gali patekti į pilies motyvais prieš ir po jos darbo valandomis atvykti paslaugas. Tiesiog požiūris į karaliaus Henry VIII vartai (paprastai lankytojams išėjimo į Vindzoro pilis) apsauga. Jis nukreips Jus į Usher iš koplyčios, kuris nuves jus į už paslaugą.