Planeerimine Reis Pariisi: reisijuhi

Posted on

Planeerimine Reis Pariisi: reisijuhi

Paris, linna Light, on täidetud tuhandete hotellidega, vaatamisväärsused, poed ja restoranid. Kui see on esmakordne külastus, või isegi kui te teate linna Käesoleva juhendi eesmärk on aidata keskenduda kus ööbida, kus süüa, kuhu minna ja põhiandmed te vajate, enne kui minna Pariisi.

sinnani

Pariis on üks populaarsemaid sihtkohti maailmas, mis muudab üsna lihtne juurdepääs.

See on suur sõlmpunkt paljud lennufirmad ja suurepärane lähtepunkt või vahepeatus ajal Euroopa puhkust. Kuna see on nii populaarne, on ka palju väga odav lennupiletite, majutuse või puhkuse pakette.

Ringi liikuma

Paris on jagatud ringkonnad või eeslinnades. Need ringkonnad joosta ringikujuliste spiraal alustades kesklinnas ja likvideerimise väljapoole. Linnas on ka jagatud Seine jõgi, ja et mõlemad pooled on Left Bank ja Right Bank.

Ühissõidukid Pariisis on ulatuslik, sealhulgas populaarsed Metro rongid, Prantsusmaa rongi süsteem töötab punktide väljaspool linna, bussi süsteemi ja palju muud.

Kus ööbida

Seal on sadu hotelle Pariisis, mida saab teha on päris heidutav ülesanne isoleerida õige teie jaoks. Parim asi, mida teha on teha kindlaks, millised vaatamisväärsuste soovite näha kõige ja mis ringkonnad on lihtne kaugusel. Kui sa seda, otsida majutuse selles linnaosas või lähedal.

Paljud populaarsemaid vaatamisväärsusi on esimese viie ringkonnad.

Kui olete seda teinud, siis tuleb otsustada, kui palju kulutada ja kas oma toa peaks olema luksuslikest või põhi. Prantsuse valitsus reguleerib tärnihinnanguid, mis on väga kasulik. Maksate vähem (ja seega saada vähemalt) ühe ja kahe tärni hotellides.

Kolm tärni hotellid on tavaliselt mõistliku hinnaga ja mugav piisavalt enamik reisijatest. Või saate Live ta üles nelja tärni majutust.

Kui süüa ja juua

Üks suur indulgentside visiidil Pariisis on kindlasti toiduga. Mõned parimad gurmeerestorani maailmas asuvad siin. Isegi odav kohvik sööb või tänava krepp müüja toit on imeline.

See võib aidata teha mõned uuringud esimene millisest soovite einestada. Sest mõned kõige populaarsem restoranid, saate isegi broneerida online. Võite küsida ka oma concierge abi broneerimiseks broneeringud või ettepanekuid, kus süüa. Pange tähele, et Pariisis, dinnertime on tavaliselt hiljem kui USAs, ja on umbes 7 või 08:00 Erinevalt väiksem Prantsuse linnades, kus see võib olla raske leida avatud restoran vahel lõunal ja õhtusöögi, aga seal on alati kusagil Pariisis haarata hammustus. Vaadake õllebaari mis on kogu päeva lahtiolekuajad kuigi seal võib olla piiratud menüü vahel einestamiseks korda.

Paris on ka pakitud mitu hip ööklubid, džässiklubides ja lõbus kohvikutes.

Paris vaatamisväärsused

Linna valgus on paljud maailma populaarsemaid vaatamisväärsusi, nagu Eiffeli torn, Louvre ja Arc de Triomphe.

See on võimatu neid kõiki näha, kuid teha oma kodutöö kõigepealt ja prioriteediks. Mis nummerdatud nimekirja, võite alustada kõige olulisem. Siis midagi te jätate vähem oluline.

Romantiline Pariis

Paris on ideaalne romantiline põgenemine, mesinädalad, aastapäeva reis, saladus kavatsust teha ettepanek, või mis tahes ettevõtmise paar. Uuri, kuidas plaan külastada oma kullake.

Peatudes Connected

Isegi puhkuse ajal Pariisis, peate võib-olla sidet töö, sõprade või perega külastades. Ei ole vaja muretseda, küll. Wi-fi (traadita internetiühendus) on üha aluspind, mobiiltelefone saab laenutada ja saab osta Prantsuse SIM kaardi oma viibimise.