Plāno itāļu Brīvdienu: A Guide to Itālijas labākajām pilsētām

Posted on

Plāno itāļu Brīvdienu: A Guide to Itālijas labākajām pilsētām

Itālijas lielākajiem objektiem un visvairāk apmeklētajām pilsētām

Plānojot ceļojumu uz Itāliju apskatot karti no Itālijas labākajām atrakcijām un pilsētās ir lielisks veids, kā iegūt perspektīvu par savu ceļojuma maršrutu. Tādā veidā, jūs varat pieņemt pārdomātus lēmumus par to, kur jūs vēlaties apmeklēt, cik ilgi jums būs nepieciešams izpētīt katru atrašanās vietu, kāda gada laikā jūs vēlaties ceļot, kā jūs varat saņemt ap no vietas uz visefektīvāk novietot, un vissvarīgāk, ko jūs vēlaties no jūsu ceļojuma.

Pirms sākat kartēšanas savu maršrutu, tas ir arī svarīgi saprast, ka katrs no Itālijas 20 reģionos ir visai atšķirīgi. Reģionālās atšķirības pārtikas, valoda (dialekts), un arhitektūra veikt ceļojumu uz Itāliju, piemēram, braucienu uz 20 mazajām valstīm, visus uzreiz.

Valoda runā Itālijā ir itāļu valodā, bet ir daži vietējie dialekti, kas var būt grūti saprast par gadījuma Itālijas students. Tomēr angļu plaši runā ļoti touristed jomās, tāpēc jums vajadzētu spēt atrast kādu, kurš var palīdzēt.

Ja jūs tikai uzzināt vienu vārdu no itāļu, lai tas būtu šī: sciopero . Izrunā “SHO-per-O”, tas nozīmē “streiku”. Darba problēmas Itālijā bieži iestumta sabiedrības apziņā ar īsu streiki, bieži vien ilgst dienu vai mazāk. Ja redzat dokumentus steidzīgi publicētos sienām vai logiem dzelzceļa stacijā un autoostā, meklēt šo vārdu. Tā kā tie ir īslaicīgi, streiki reti rada pārāk daudz problēmu tūristiem, kuri ir elastīgi.

Laika un festivāli: Kad apmeklēt

Itālija bauda mērens klimats. Dienvidos, lietus ir reti sastopama vasarā. Ar kalnu reģionos, ātri pērkona negaiss ir bieža, pat vasarā. Vai tuvu jūras līmeņa vidējā zemas temperatūras reti dips zem sasalšanas.

Vasara var būt briesmīgi karstā augustā, itāļi doties uz pludmali un tur uzturēties. Tā rezultātā, labāks laiks, lai apmeklētu Itāliju ir rudens mēnešos, kad baravikas un trifeles sāk parādīties. Tas var būt forši naktī, un tur ir vairāk lietus nekā vasaras mēnešos, bet temperatūras un traktēti ir vērts mitrumu.

Itālijas festivāli un sagras ir lielisks veids, lai redzētu vairāk nekā vidējais tūristu redz. Sagra ir svētki kaut ko konkrētu, piemēram, baravikām, kur iedzīvotāji tuvākajām pilsētām nāk kopā, lai gatavot un dalīties receptes raksturo šo iezīmēto sastāvdaļa.

Jūs varētu atrast lielisku ēdienu pasniedz svaigā gaisā pie komunālo tabulu tas ir lielisks veids, lai apmierinātu itāļi.

Ēšana Out un Naktsmītnes Itālijā

Šajā vasarā, itāļi ēd pusdienas aptuveni 1 pēcpusdienā un vakariņas ap 8 vakarā. Pusdienas ( pranzo ) bieži vien ir galvenais ēdiens, un lielākā daļa veikalu slēgt pie 1 uz ilgu laiku, kad daudzi tirgotāji un pircēji gan plūdu vietējiem restorāniem. Tā rezultātā, jums vajadzētu mēģināt iegūt restorāniem pirms 1 pm, lai izvairītos no steigas.

Neliela  Trattoria  nedrīkst būt vīnu, bet vienmēr būs mājas vīnu ( vino  della  Casa ). Ūdens ir droši dzert, bet itāļi dod minerālūdens ( Acqua minerale ), kas parasti ir lētāki, nekā tas ir ASV.

Ir ierasts atstāt nelielas izmaiņas, lai galu Itālijā, vai līdz pieciem procentiem no kopējā rēķina, ja pakalpojums ir labs (daži saka par 10 procentiem, kas iedomātā  Ristorante  kurā pakalpojums tiek nevainojams). Pasūtot kafiju bārā tas ir ierasts atstāt nelielu monētu, lai persona, kas padara un kalpo savu kafiju.

Viesnīcas un Transports ap pilsētām un reģioniem

Kamēr jūs tur baudot ēdienu, neaizmirstiet palikt dažas fantastisks naktsmītnes ka Itālija ir piedāvāt; tur parasti ir bagātīgi viesnīcas tuvumā dzelzceļa stacijas, daudziem budžetu, daži saguris, un dažas tiešām liels slēptās dārgakmeņi.

Ar Itālijā viesnīcām vērtē valdības sistēma, kas nav ņemti vērā “šarmu” no vietas.

Kad esat gatavs doties, ceru, ka uz Itālijas plašo dzelzceļu sistēmai vai veikt kādu no autobusiem, kas dažreiz atkārtošanai dzelzceļa maršrutus. Daudzi mazie pilsētas Itālijā ir pieeja lielākās pilsētas tuvumā, izmantojot autobusu braucienu divas reizes diennaktī, un autobusu stacijas bieži vien atrodas netālu no dzelzceļa stacijas.

Vilcieni un autobusi tiek subsidēti, padarot itāļu transports nedaudz lētāk nekā lielākā daļa pārējo Eiropu. Vilciens iet nedrīkst piedāvāt daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar tikai pērkot biļeti pie stacijas, jo īpaši īsiem braucieniem. Tā kā vietējie maršruti un laiki ir plānotas tā, lai darba ņēmēji varētu saņemt viņu darba vietām lētāk, jāapzinās, ka ir vien mazāk vilcieni brīvdienās un svētku dienās. Tikmēr, autobusu biļetes uz vietējo autobusu parasti var iegādāties pie tabbachi (tabakas veikalā), vai dažreiz pie kioskā.

Ja jums ir vairāki plānots jūsu itāļu maršrutā garas kājas Itālija Rail Pass tiešām var ietaupīt naudu. Atcerieties, jums ir nepieciešams veikt garākus braucienus padarīt caurlaide vērts. Nelietojiet vērtīgu caurlaižu dienas īsiem braucieniem, saglabājiet tos kājām, piemēram, Venēcijas uz Romu, vai Roma uz Sicīliju.

Getting Starp pilsētām un galamērķiem

ES vai  Eurostar Italia  apzīmē ātrvilcieniem no Itālijas, kas ir labākais veids, kā sabiedriskais transports starp daži Itālijas visvairāk apmeklētajiem galamērķiem. Šeit ir daži tipiski ceļojumu laiks:

  • Milāna uz Reggio Di Calabria: 11 stundas
  • Milan uz Venēciju: 2 stundas, 45 minūtes
  • Roma Turīnā: 6 stundas, 11 minūtes
  • Roma San Remo: 6 stundas, 39 minūtes
  • Roma – Venice: 4 stundas, 33 minūtes

Itālijas Big Three Ceļojumu galamērķi

Ikviens zina trīs lielākās galamērķiem Itālijā-Roma, Venēcija un Florence, bet viena no lielākajām kļūdām ceļotāji darīt, ir mēģināt redzēt šo triumvirāts 10 dienu laikā. Lai gan jūs varat noteikti doties uz katru no tiem desmit dienu laikā, jums nav īsti iegūt pieredzi, kādu no dziļuma šo daudzveidīgu un interesantu vietu.

Ja jums ir tikai ļoti īsu laiku, veikt ceļojumu-vienu, kas putotāji jūs no vietas uz vietu efektīvi. Jūs nevēlaties tērēt savu laiku, gaidot vilcienu, ja esat tikai īsu brīvdienas!

Noteikt ir, protams, lūgt vairāk atvaļinājuma laiku. Pat ja jums ir ņemt to bez samaksas, tas būs Jums izmaksās mazāk iet vienu reizi, un redzēt vairāk, nekā iet divreiz, bet redzēt tik katru reizi. Tas ir šīs fiksētās izmaksas-to aviobiļetes un Jet-atpalika dienas mantu, kas iegūt jums beigās.

Tāpat pārliecinieties, lai lielākā daļa no jūsu galamērķiem. Kamēr jūs esat Florence, piemēram, jūs vēlaties, lai padarītu savu ceļu uz citiem galamērķiem Toskānas reģionā, piemēram, viens no tās daudz unikālu vīna dārziem.

Laba vieta, kur sākt: Roma, Itālijas galvaspilsētā

Daudziem no mums, Roma ir valdzinājums, kas robežojas ar apsēstību; tas nav justies kā ceļojums uz Itāliju, ja vien mēs esam veikuši savu pirmo kafiju Tazza d ‘Oro, “Zelta kauss” netālu no Panteona.

Tomēr vasarā Roma ir karsts un mitrs; ir kabatzagļi skatīties, kas paredzēti; cilvēki var būt rupjš, un tie var būt noderīgi. Romas arhitektūra ir sajukt modernu, baroka, renesanses un romiešu; Roma ir zelta stulbenis ar blusām.

Ideja par to, kas ir Roma ir kā šķidrums, kā sapnis, un tas ir iemesls, kāpēc mēs mīlam to. Tas nav viegls mīlestība; tā ir mīlestība, kas var kļūt par Derailed viegli. Jums ir staigāt to. Jums ir veikt ceļojumu, jo kājām ir nogurdinošs un saraksts ar lietām, kas ir noticis Romā gadu gaitā ir garš patiešām.

Ja jūs nekad neesmu bijis uz Romu, jūs varētu vēlēties, lai greifers “ceļojumu biedrus” no Eddie Fun un ļaut viņam vai viņai atvieglot jūsu bailes par Mūžīgo pilsētu. Viņi jums pateiks, kā iegūt apkārt, kur ēst un kur atrast lietas, jūs interesē. Tad, kad jūs esat izglītoti veidus crazy romieši , jūs varat doties uz savu, tas tiešām doesn ‘t veikt ilgi vispār.

Vienu dienu jūs vēlaties, lai būtu pusdienas ar nolūku, tāpēc dodies uz Castel Sant’Angelo, skatiet tās interjers un uzzināt par devīgs dzīvi Popes vadībā, bet slēpjas ārā, tad dodies līdz augšējā stāva par CAFFE un ir lēts maltīti ar fantastisku skatu.

Ir, protams, bezmaksas lietas darīt Romā. Pietiekami, protams, lai izklaidētu jūs uz dažām dienām, un jūs varat iegūt lieliskus pilskalni saprātīgi pienācīgas pārtikas Romā. Labi lasīt foodies var iegūt fantastisku ēdienu. Jūs varat pierast sajūta pildījumu Romā. Bet tad, jūs vienmēr varat doties uz vietām, kas pārdod jautri un / vai izsmalcinātu ēdienu,

Jā, jūs varat pastaigāties vai varat sekot trīs dienu Romas maršruts. Protams, tas nenozīmē, ka jūs nevarat palikt uz nedēļu, kā mēs parasti darīt. Nebaidieties no Romas. Bailes padara jūsu redzējums iet visu smieklīgi. Tā ir lieliska pilsēta, un tur ir mazliet ietves un mazliet maģijas ikvienam.

Nepalaidiet garām mazākās pilsētās un lauku apvidos

Itālijas tūristam nevajadzētu aizmirst mazākas pilsētas un lauku vietas. Itālijas reģions Toskāna ir populārs, bet tas nesastāv tikai no Florences un tās priekšpilsētām, domā par Lukas vai Sienna, un tikai īsa brauciena uz leju dzelzceļa līnija ir Pistoia.

Lauku dzīve Toskānā var relished ar Lunigiana, tālu ziemeļu Toskāna netālu kalnos Massa un Carrara, kur jūs varat Tour marmora karjeriem.

Jūs ietaupāt naudu, kas tur nūjas, kur trīs ēdienu pusdienas ar vīnu būs tikai jūs atpakaļ pāris eiro par Lunigiana vietējā iecienītāko restorānu, Spino Fiorito, vai arī jūs varat iznomāt skaistu un plašu dzīvokli Gravina in Puglia, tieši katedrāles laukumā, par dažiem eiro pavasarī pirms tūrisma sezonas tiešām kicks pilnu efektu. Jūs nevarēsiet redzēt šos par cenu veidu Romā!

Itālijas dienvidos ir pilns ar lauku tūrisma iespējām, izmēģināt Apūlija, skatiet Trulli! Katrs no Itālijas reģioniem, ir savs šarms; Jūs nevarat iet nepareizi izvēloties vienu un izpētīt to.

Labākais veids, kā izpētīt lauku teritorijas Itālijā, izīrējot brīvdienu māju vai dzīvokli lauku apvidū vai nelielu Itālijas pilsētā, jo tas ļaus Jums iespēju izveidot “mājas bāze”, iepazīt kaimiņus un kopienu, un ceļot ārā atpūtai uz tuvējiem galamērķiem un vietējiem ēdieniem.