Plānojot ceļojumu uz Parīzi: A Travel Guide

Posted on

Plānojot ceļojumu uz Parīzi: A Travel Guide

Parīze, City of Light, ir piepildīta ar tūkstošiem viesnīcas, atrakcijas, veikaliem un restorāniem. Ja šis ir pirmais apmeklējums, vai pat tad, ja jūs zināt pilsētu, šī rokasgrāmata mērķis ir palīdzēt koncentrēties uz to, kur palikt, kur paēst, kur iet un pamatinformācija ir nepieciešams, pirms doties uz Parīzi.

Nokļūšana

Parīze ir viens no populārākajiem galamērķiem pasaulē, kas padara to ļoti viegli piekļūt.

Tas ir galvenais mezgls daudzām aviokompānijām, un lielisks sākumpunkts vai apstāšanās Eiropas atvaļinājumu laikā. Tā kā tas ir tik populārs, ka ir arī daudz lielas darījumus par aviobiļetes, iesniegšanas vai atvaļinājuma paketes.

Getting Around

Parīze ir sadalīta arrondissements jeb apkaimēs. Šie arrondissements palaist apļveida spirāli sākot no pilsētas centra un tinumu uz āru. Pilsēta ir sadalīta arī Sēnas upes, un abas puses ir Left Bank un labo banku.

Sabiedriskais transports Parīzē ir plaša, tostarp populāro metro vilcieniem, Francijas vilcienu sistēma darbojas uz punktiem ārpus pilsētas, autobusu sistēmu, un vairāk.

Kur palikt

Ir simtiem viesnīcu Parīzē, kas var padarīt to diezgan grūts uzdevums izolēt pareizo viens jums. Vislabāk to darīt, ir, lai noteiktu, kādus objektus vēlaties redzēt visvairāk un kuras arrondissements ir viegli attālumu. Kad jūs to izdarītu, meklēt iesniegšanas minētajā kvartālā vai tuvumā.

Daudzi no populārākajiem objektiem ir pirmajos piecos arrondissements.

Tiklīdz jūs esat darījuši, jums ir nepieciešams izlemt, cik daudz tērēt, un vai jūsu istaba ir grezns, vai pamata. Francijas valdība regulē zvaigznītēs, kas ir ļoti noderīga. Jums būs jāmaksā mazāk (un līdz ar to iegūt vismaz) ar vienu un divu zvaigžņu viesnīcas.

Trīs zvaigžņu viesnīcas parasti ir par saprātīgu cenu un pietiekami ērts vairumam ceļotājiem. Vai arī jūs varat dzīvot tā pat četru zvaigžņu izmitināšanu.

Kur ēst un dzert

Viens no lielākajiem indulgences par vizīti Parīzē noteikti ir pārtikas. Daži no labākajiem gardēdis restorāniem pasaulē šeit atrodas. Pat lēts kafejnīca ēd vai ielu kreps pārdevējs ēdiens ir brīnišķīgi.

Tas var palīdzēt veikt kādu pētījumu pirmā par to, kur jūs vēlaties pusdienot. Dažiem no populārākajiem restorāniem, jūs pat varat veikt rezervāciju tiešsaistē. Jūs varat arī lūgt jūsu durvju sargs par palīdzību biļešu iebildēm vai ierosinājumus par to, kur paēst. Ņemiet vērā, ka Parīzē, vakariņu ir parasti vēlāk nekā ASV, un ir aptuveni 7 vai 20:00 Atšķirībā no mazākās Francijas pilsētās, kur tas var būt grūts, lai atrastu atvērtu restorānu starp pusdienlaikam un vakariņu, tomēr vienmēr kaut Parīzē sagrābt kodiens. Meklējiet Brasseries, kam ir visas dienas darba laika, lai gan varētu būt ierobežota ēdienkarte starp galvenajām ēdienreizēm.

Parīze ir pildīta ar vairākām gūžas naktsklubiem, džeza klubiem, un jautras kafejnīcām.

Paris atrakcijas

Gaismas pilsēta ir daudzas no pasaules visvairāk apmeklētajām vietām, piemēram, Eifeļa tornis, Luvra un Triumfa arkas.

Tas ir neiespējami, lai redzētu tos visus, bet darīt savu mājasdarbu pirmās un prioritātes. Ar numurētu sarakstu, jūs varat sākt ar vissvarīgākā. Tad kaut kas jums garām, būs mazāk svarīgs.

Romantiska Parīze

Paris ir ideāls romantisku getaway, medus, jubilejas ceļojuma, slepenas plāno ierosināt, vai jebkurš riska pāris. Uzziniet, kā plānot apmeklējumu ar jūsu mīļotā.

uzturas savienots

Pat brīvdienas Parīzē laikā, jums var būt nepieciešams sazināties ar darbu, draugiem vai ģimeni, apmeklējot. Nav nepieciešams bažas, lai gan. Wi-Fi (bezvadu interneta pieslēgums), ir arvien segums, mobilos telefonus var iznomāt, un jūs varat iegādāties franču SIM karti Jūsu uzturēšanās laikā.