Planując wyjazd do Paryża: A Travel Guide

Posted on

Planując wyjazd do Paryża: A Travel Guide

Paryż, City of Light, jest wypełniona tysiącami hoteli, atrakcji turystycznych, sklepów i restauracji. Jeśli jest to wizyta po raz pierwszy, a nawet jeśli znają miasto, ten przewodnik ma pomóc skupić się na gdzie się zatrzymać, gdzie zjeść, gdzie iść i bardziej podstawowe informacje potrzebne przed wyjazdem do Paryża.

dojazd

Paryż jest jednym z najbardziej popularnych miejsc na świecie, co sprawia, że ​​dość łatwo dostępne.

Jest ważnym węzłem dla wielu linii lotniczych, a także świetny punkt wyjścia lub postoju podczas europejskiego wakacje. Ponieważ jest to tak popularne, istnieje również wiele świetnych okazji na opakowaniach przelot, zakwaterowanie lub wakacje.

Poruszanie

Paryż jest podzielony na okręgach lub okolic. Te okręgi uruchomić w okrągłej spirali zaczynając od centrum miasta i kręte zewnątrz. Miasto jest również podzielona przez Sekwanę, a obie strony są Bank lewy i prawy Banku.

Transport publiczny w Paryżu jest rozległe, w tym popularnych pociągów metra, system pociąg Francji prowadzących do punktów poza miastem, system magistrali, i więcej.

Gdzie się zatrzymać

Istnieją setki hoteli w Paryżu, który może sprawić, że to dość trudne zadanie, aby wyizolować odpowiedni dla ciebie. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest, aby określić, które atrakcje chcesz zobaczyć najbardziej i które okręgach są w niewielkiej odległości. Gdy to zrobisz, szukać kwater w tej dzielnicy lub w pobliżu.

Wiele z najbardziej popularnych atrakcji są w ciągu pierwszych pięciu okręgach.

Gdy już to zrobisz, musisz zdecydować, jak dużo wydać i czy Twój pokój powinien być luksusowy lub podstawowe. Francuski rząd reguluje gwiazdek oceny, co jest bardzo pomocne. Zapłacisz najmniej (a więc uzyskać jak najmniej) jedną i dwugwiazdkowych hoteli.

Trzy-gwiazdkowe hotele są zazwyczaj niedrogie i dość wygodne dla większości podróżnych. Czy można żyć w czterogwiazdkowego zakwaterowania.

Gdzie jeść i pić

Jedną z wielkich odpustów z wizytą w Paryżu jest zdecydowanie jedzenie. Jedne z najlepszych restauracji dla smakoszy na całym świecie znajdują się tutaj. Nawet tani cafe zjada lub ulica krepa sprzedawca jedzenie jest wspaniałe.

To może pomóc, aby zrobić rozeznanie pierwszy o tym, gdzie chcesz zjeść. Do jednych z najbardziej popularnych restauracji, można nawet dokonać rezerwacji on-line. Można również zwrócić się do concierge rezerwacji pomocy zastrzeżeń lub sugestie gdzie zjeść. Zauważ, że w Paryżu, dinnertime jest powszechnie później niż w Stanach Zjednoczonych, i jest około 7 lub 8 wieczorem przeciwieństwie do mniejszych miast francuskich, gdzie może być ciężko znaleźć otwartą restaurację między porze lunchu i kolacji, jednak nie zawsze jest gdzieś w Paryżu, aby złapać ugryzienie. Zwróć uwagę na brasserie które godzinami pracy, choć nie może być ograniczone menu między głównymi posiłkami przez cały dzień.

Paryż jest również pakowane z kilku klubach biodrowych, klubach jazzowych i zabawy kawiarni.

Atrakcje w Paryż

Miasto światła ma wiele z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie, takich jak Wieża Eiffla, Luwr i Łuk Triumfalny.

To niemożliwe, aby zobaczyć je wszystkie, ale najpierw zrobić swoją pracę domową i priorytety. Z listy numerowanej, można zacząć najważniejsze. Potem coś przegapisz będzie mniej ważne.

Romantyczny Paryż

Paryż jest idealnym miejscem na romantyczny wypad, miesiąc miodowy, trip rocznica tajne zamierza zaproponować, lub dowolny ryzyka dla pary. Dowiedzieć się, jak zaplanować wizytę ze swoim kochanie.

Pozostawanie w kontakcie

Nawet podczas wakacji w Paryżu, może być konieczne, aby pozostać w kontakcie z pracy, przyjaciółmi lub rodziną podczas wizyty. Nie ma potrzeby do niepokoju, choć. Wi-Fi (bezprzewodowy internet) jest coraz bardziej wypłynąć na powierzchnię, telefony komórkowe mogą być wynajmowane, a można kupić francuską kartę SIM do pobytu.