Plánujete výlet do Paríža: A Travel Guide

Posted on

Plánujete výlet do Paríža: A Travel Guide

Paríž, mesto svetla, je naplnený tisíckami hotely, atrakcie, obchody a reštauráciami. Pokiaľ sa jedná o prvý návšteva, alebo aj keď viete, že mesto, si kladie za cieľ táto príručka pomôcť sústrediť sa na kde sa ubytovať, kde sa dobre najesť, kam ísť a ďalšie základné informácie, ktoré potrebujete, než pôjdete do Paríža.

Ako sa tam dostať

Paríž je jedným z najobľúbenejších destinácií na svete, ktorý robí to celkom ľahký prístup.

To je hlavný rozbočovač pre mnoho leteckých spoločností a skvelým východiskovým bodom alebo zastávkou počas európskej dovolenku. Vzhľadom k tomu, že je tak populárne, sú tu aj mnoho skvelých rokuje o letenku, podanie alebo rekreačné balíčky.

Getting Around

Paríž je rozdelená do arrondissements alebo štvrtí. Tieto arrondissements bežať v kruhovej špirále začínajúcej v strede mesta a navíjanie smerom von. Mesto je tiež rozdelená podľa rieky Seiny, a obe strany sú ľavý breh a Pravý breh.

Verejná doprava v Paríži je rozsiahla, vrátane populárnych vlaky metra, železničný systém Francúzsko jazdia do miest mimo mesto, zbernice systému a ďalšie.

Kde zostať

Existujú stovky hotelov v Paríži, ktorý môže robiť to celkom náročná úloha izolovať ten správny pre vás. Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je zistiť, ktoré atrakcie chcete vidieť najviac a ktoré okrskoch sú v pešej vzdialenosti. Akonáhle to urobíte, hľadanie ubytovania v tomto mestskom obvode alebo v blízkosti.

Mnoho z najpopulárnejších atrakcií sú v prvých piatich okrskoch.

Potom, čo ste urobil, že budete musieť rozhodnúť, koľko chcete minúť, a či váš izba by mala byť luxusné alebo bázické. Francúzska vláda reguluje hodnotenie hviezdičkami, čo je veľmi užitočné. Budete platiť najmenej (a tým získať minimálne) s jedným a dvoma päťhviezdičkových hotelov.

Trojhviezdičkové hotely sú zvyčajne cenovo dostupné a pohodlné dosť pre väčšinu cestujúcich. Alebo môžete žiť až do štvorhviezdičkového ubytovania.

Kde jesť a piť

Jednou z veľkých odpustkov pri návšteve Paríža je určite jedlo. Niektoré z najlepších gurmánskych reštaurácií na svete sa nachádzajú tu. Dokonca aj lacné kaviarni jedol ulice krepový predávajúci jedlo je úžasné.

To môže pomôcť urobiť nejaký výskum ako prvý o tom, kde chcete jesť. Pre niektoré z najobľúbenejších reštaurácií, môžete dokonca vykonávať rezervácie on-line. Môžete tiež požiadať o pomoc recepcie rezerváciu výhrad alebo pre návrhy o tom, kde k jedlu. Všimnite si, že v Paríži na večeru je zvyčajne vyššie ako v USA, a je asi 7 alebo dvadsať hodín na rozdiel od menších francúzskych mestách, kde to môže byť ťažké nájsť otvorenú reštauráciu medzi obeda a večere, ale tam je vždy niekde v Paríži chytiť pohryznutie. Pozrite sa na pivníc, ktoré majú po celý deň otváraciu dobu aj keď tam môže byť obmedzená ponuka medzi hlavnými jedlami.

Paríž je tiež naplnený niekoľkými hip nočných klubov, jazzových klubov a zábavných kaviarní.

Paríž atrakcie

Mesto svetla má mnoho svetovo najnavštevovanejších atrakcií, ako je Eiffelova veža, Louvre a Arc de Triomphe.

Je nemožné, aby ich všetky vidieť, ale robiť úlohy prvej a priority. S číslovaný zoznam, môžete začať s najdôležitejším. Potom všetko, čo bude chýbať menej dôležité.

romantická Paríž

Paris je ideálnym miestom pre romantickú dovolenku, medové týždne, výročie výlet, tajné plánuje navrhnúť, alebo akýkoľvek rizikový pre pár. Zistite, ako plánovať návštevu vašej miláčikovi.

zostať v spojení

Dokonca aj počas dovolenky v Paríži, možno budete musieť zostať v kontakte s prácou, priateľmi alebo rodinou pri návšteve. Žiadny dôvod na obavy, hoci. Wi-fi (bezdrôtové pripojenie k internetu) je stále surfacing, mobilné telefóny je možné si prenajať a môžete si ho kúpiť francúzsky SIM kartu pre váš pobyt.