Planuojate kelionę į Paryžių: kelionių vadovas

Posted on

Planuojate kelionę į Paryžių: kelionių vadovas

Paryžius, Šviesos Miestas, alsuoja tūkstančių viešbučių, pramogų, parduotuvių ir restoranų. Jei tai yra pirmą kartą apsilankymas, ar net jei jūs žinote, ramiai, šis vadovas siekia padėti sutelkti dėmesį į kur apsistoti, kur valgyti, kur eiti ir daugiau Pagrindinė informacija jums reikia, prieš išvykdami į Paryžių.

Vykstu ten

Paryžius yra viena iš populiariausių atostogų vietų pasaulyje, todėl jis gana lengvai prieinama.

Tai yra pagrindinis centru daugelio oro linijų bendrovių, ir puikus atspirties taškas ar sustojimo metu Europos atostogų. Kadangi tai yra toks populiarus, taip pat yra daug puikių pigesnių lėktuvų, pateikimo arba atostogų paketus.

Kelionė aplink

Paryžius yra padalintas į arrondissements ar rajonų. Šie arrondissements paleisti apskrito spiralės pradedant nuo miesto centro ir vyniojimo į išorę. Miestas taip pat padalintas Senos upės, o abi pusės yra kairiajame krante ir dešiniajame krante.

Viešasis transportas Paryžiuje yra labai platus, įskaitant populiariausių metro traukiniuose, Prancūzijos traukinių sistema veikia, kad kiekis už miesto ribų, autobusų sistema, ir dar daugiau.

Kur apsistoti

Yra šimtai viešbučiai, esantys Paryžius, kurie gali padaryti tai gana nelengvas uždavinys izoliuoti tinkamą vieną tau. Geriausia, ką reikia padaryti, tai nustatyti, kurios vertybės norite pamatyti dauguma ir kurie arrondissements yra lengvai atstumo. Kai tai padarysite, ieškoti pateikimo toje arrondissement ar netoli.

Daugelis populiariausių vietų yra per pirmuosius penkerius arrondissements.

Kai baigsite, kad, jums reikia nuspręsti, kiek išleisti ir ar jūsų kambaryje turėtų būti prabangus ar pagrindinis. Prancūzijos vyriausybė reguliuoja žvaigždučių reitingus, o tai labai naudinga. Jūs mokėsite mažiau (ir todėl gauti mažiausiai) su vieno ir dviejų žvaigždučių viešbučiai.

Trijų žvaigždučių viešbučiai paprastai nebrangia ir pakankamai patogu daugumai keliautojų. Arba galite gyventi jį į keturių žvaigždučių apgyvendinimo.

Kur valgyti ir gerti

Vienas iš didžiausių atlaidų vizito į Paryžių tikrai maistas. Kai kurie iš geriausių gurmanų restoranų pasaulyje yra čia įsikūręs. Net pigus kavinė valgo ar gatvė krepinio pardavėjas maistas yra nuostabus.

Tai gali padėti padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų pirma apie tai, kur norite papietauti. Dėl kai kurių iš populiariausių restoranų, jūs netgi galite rezervuoti internetu. Taip pat galite paprašyti savo durininkas už pagalbą užsakymo išlygų, arba pasiūlymų, kur valgyti. Atkreipkite dėmesį, kad Paryžiuje, dinnertime yra dažniausiai vėliau nei JAV, ir yra maždaug 7 ar 8:00 Skirtingai mažesnių Prancūzijos miestuose, kur ji gali būti sunku rasti atvirą restoranas tarp pietų ir vakarienės, tačiau visada yra kažkur Paryžiuje patraukti įkandimas. Atkreipkite dėmesį Brasseries kurios visą dieną darbo valandomis, nors ten gali būti apribota meniu tarp pagrindinio valgio metu.

Paryžius taip pat yra supakuota su keliais klubo naktiniuose klubuose, džiazo klubų, ir įdomus kavinėse.

Paris atrakcionai

Šviesos miestas daugelis pasaulio labiausiai lankomų vietų, pavyzdžiui, Eifelio bokštas, Luvras ir Triumfo arka.

Tai neįmanoma pamatyti juos visus, bet daryti savo namų darbus pirmas ir prioritetus. Su numeriu sąrašą, galite pradėti su svarbiausia. Tada nieko praleidote bus mažiau svarbu.

Romantiškas Paryžius

Paryžius yra idealus romantiškas pabėgimas, medaus mėnesį, jubiliejus kelionės, slapti planuoja siūlyti, ar rizikos pora. Sužinokite, kaip planuoti vizitą su savo saldainiukas.

Palaikyti ryšius

Net per Paryžiuje atostogų, jums gali tekti palaikyti ryšį su darbu, draugais ar šeima, o apsilankymą. Nereikia nerimauti, nors. “Wi-Fi” (bevielis internetas) yra vis dangos, mobilieji telefonai gali būti nuomojamos, ir jūs galite įsigyti prancūzišką SIM kortelę jūsų buvimo.