Podróż do Londynu: The Complete Guide

Posted on

Podróż do Londynu: The Complete Guide

Londyn jest wspaniałym miejscem do odwiedzenia, ale aby w pełni wykorzystać swój czas na wakacje w mieście opłaca się przygotowanie, planowanie i badania z wyprzedzeniem. Istnieje wiele rzeczy do rozważenia: kiedy odwiedzić, gdzie się zatrzymać, co zobaczyć, co robić i gdzie zjeść.

Zdecydować o jakiej porze roku, aby odwiedzić Londyn

Pogoda w Londynie może być bardzo nieprzewidywalne. Londyńczycy są znane regularnie nosić okulary przeciwsłoneczne i parasole przez cały rok. Ale pogoda Londyn nigdy nie jest tak radykalna, jak się odwracać uwagi od wszystkich wspaniałych rzeczy do zrobienia w mieście, a główne atrakcje nie są sezonowe.

Miasto widzi duży wzrost liczby odwiedzających w lipcu i sierpniu (najgorętszej porze roku, zazwyczaj). Pory naramienne (poza głównym wakacji szkolnych w wiosna / jesień) może być doskonała okazja, aby odwiedzić, jeśli szukasz, aby uniknąć tłumów. Są wakacje szkolne w lutym, Wielkanocy, sierpień, październik i na Boże Narodzenie.

Więcej informacji o pogodzie w Londynie, które pomogą Ci wybrać czas, aby odwiedzić.

Wymagania dokument podróży dla Londynu

Wszyscy goście zagraniczni będzie potrzebował paszportu podczas podróży do Londynu, a niektórzy użytkownicy będą potrzebować wizy. Obywatele Stanów Zjednoczonych są zachęcani do rejestracji żadnej podróży zagranicznych z Departamentu Stanu USA.

Przybywając w Londynie

Można dostać się do Londynu drogą lotniczą, koleją, transportem drogowym, lub promem. Oczywiście, w którym podróżujesz i jak dużo czasu trzeba będzie wpływać na swoje możliwości komunikacyjne.

Dowiedzieć się, jak korzystać z transportu publicznego

Londyński transport publiczny jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Między podziemnego systemu kolejowego i linii autobusowych, można uzyskać prawie gdziekolwiek chcesz dość tanio. Lub jeśli masz trochę więcej pieniędzy, charakterystycznym czarnym taxi (lub Uber) zabierze Cię tam.

Etykieta w Londynie

Londyńczycy są na ogół uprzejmy i pomocny, pod warunkiem, że nie narusza ich przestrzeń osobistą i nie są głośne i nieznośne. Przestrzegania „zasad ruchu drogowego”, jak stoi po prawej stronie na schodach ruchomych metra, zachowując swoją objętość iPod okazało stosunkowo niski i używając „proszę” i „dziękuję” stale.

Gdzie się zatrzymać w Londynie

Jeśli przebywają w Londynie tylko przez krótki czas (tydzień lub mniej), że najlepiej byłoby, aby zatrzymać się w centrum Londynu, aby uniknąć marnowania czasu dojazdu. Jest niezwykle łatwo dostać się po Londynie w środkach transportu publicznego, więc nie przejmuj się zbytnio, który obszar w centrum Londynu; jeśli znaleźć hotel chcesz lub można uzyskać wiele, a następnie tak długo, jak to centralny będzie w porządku.

Gdzie zjeść w Londynie

Londyn ma astronomiczną liczbę restauracji, więc nie będzie miał problemów ze znalezieniem czegoś nowego każdego dnia. Polecam sprawdzenie na stronie internetowej, gdzie można twardnieje wyszukiwania wg kuchni, cenę i lokalizację. Pamiętaj, że Londyn ma mieszkańców z każdego kraju na świecie, dzięki czemu można wypróbować wiele nowych doświadczeń smakowych tutaj.

Co warto zobaczyć w Londynie

Istnieje wiele darmowych rzeczy do zobaczenia i zrobienia, ale jeśli chcesz zobaczyć niektóre z droższych miejsc może warto rozważyć London Pass. Jest to karta zwiedzanie ze stałą szybkością i obejmuje ponad 80 atrakcji.

London Eye jest najwyższy koło obserwacyjne na świecie i można cieszyć się wspaniałe widoki na miasto. Lub sprawdzić niektóre z królewskich zabytków dziedzictwa miasta, w tym Tower of London i Pałac Buckingham.