Podróż lato we Włoszech – Twój przewodnik po Doświadczanie włoskiej żywności, festiwale i plaż

Posted on

Podróż lato we Włoszech - Twój przewodnik po Doświadczanie włoskiej żywności, festiwale i plaż
Jeśli lubisz słońce i upał, lato może być najlepszy czas na wizytę we Włoszech, kiedy można się spodziewać dużo obu! Latem we Włoszech, można podziwiać wiele słońcu, odwiedź jedną z wielu plaż, wziąć udział w letnim festiwalu, uczestniczyć w koncertach na świeżym powietrzu i dramaty, i mają więcej godzin światła dziennego do realizacji swoich wiele przygód w ciepłym klimacie.

Lato jest wysokość sezonu turystycznego w popularnych miastach jak Rzym, Florencja, Wenecja i kultur, których bogaty oraz wyśmienitą kuchnię doświadczenia oferują gościom szansę na naprawdę zobaczyć i spróbować piękno włoskiego życia. Należy pamiętać, że w takich miastach, jak w większości miejsc we Włoszech, trzeba poświęcić dużo czasu na świeżym powietrzu, aby oglądnąć je prawidłowo. Wiele muzeów nie są klimatyzowane, więc nurkując w muzeum nie może być zagwarantowane sposób, aby się ochłodzić. Jeśli klimatyzacja jest koniecznością dla Ciebie, upewnij się, aby zarezerwować hotel, który ma go-coraz więcej hoteli zainstalowano / C, ale niektóre, zwłaszcza właściwości stylu, może nie oferować je lub może poprosić dodatkowo płacić za usługę ,

Temperatury latem we Włoszech, szczególnie na południu, może wzrosnąć powyżej 100 stopni przez kilka dni z rzędu. Klimat jest suchy, ale ogólnie centralnych i północnych Włoch może być wilgotny i popołudniowe burze nie są rzadkością. Do ucieczki ciepła, zwiedzający mogą udać się do plaż i gór, należy sprawdzić  Włochy Weather  lokalne stacje pogodowe i przed rozpoczęciem pakowania dla przelotu więc musisz zachować spokój podczas zwiedzania kraju.

Pakowanie na lato we Włoszech

Nie ma poruszanie się po tym, że włoskie miasta można dusznej gorąco w lecie, więc ważne jest dla turystów do pakowania odpowiednio do ciepła sezonowej, jak i przygotowywane do nagłych letnich przelotne i burze, które mogą wystąpić.

Będziemy chcieli, aby przynieść lekki sweter i kurtka przeciwdeszczowa, zwłaszcza jeśli jedziesz w góry-a także strój kąpielowy, sandały, a kilku rękawem. Ponieważ włoskie kobiety i mężczyźni na ogół nie nosić szorty po mieście z wyjątkiem plaży, będziemy chcieli, aby przynieść oddychające spodnie dla swoich przygodach w miastach, jak również. Jeśli nie nosić szorty, powinny one być na skromnym boku, a nie super-krótki. Dotyczy to kobiet i mężczyzn.

Istnieje szereg spektakli plenerowych i festiwali, a także muzeów i atrakcji turystycznych, więc należy zapakować różnorodne ubrania, głównie w zależności od tego, co zamierzasz zrobić w podróży. Festiwal ubrania mogą być nieformalne i powinny być lekkie i chłodne jak większość festiwale są na zewnątrz. Pamiętaj, że wiele witryn religijnych, w tym Muzeów Watykańskich w Rzymie, nie pozwoli ci na sobie szorty, minispódniczki i bluzki bez rękawów.

Letnich festiwalach we Włoszech

Wszędzie z największych miast do najmniejszych wiosek, będziesz w stanie znaleźć festiwale w całej Włoszech w okresie letnim. Od słynnych imprez, takich jak wyścigi konne Palio w Sienie, letnie serii koncertowej średniowiecznych festiwali, nie brakuje tradycyjnych i / lub imprez kulturalnych w całym kraju.

Główne wykonujące sztuk festiwale obejmują Umbria Jazz w Perugii i Festiwal Dei Due Mondi w Spoleto. Będziesz często odkryte muzyczne i operowe spektakle w głównym placu miasta lub w zabytkowych miejscach, takich jak Roman Arena w Weronie.

15 sierpnia Ferragosto lub Wniebowzięcie NMP, to święto narodowe, a wiele firm i sklepów będzie zamknięta. Znajdziesz obchody w wielu miejscach we Włoszech, często w tym muzyki, jedzenia i fajerwerków. W dużych miastach, takich jak Rzym i Mediolan, jednak miasto będzie opróżnić jako szef Włochów na plaże i góry, a znajdziesz wiele sklepów i restauracji zamknięte na wakacje.

Koniecznie sprawdź naszą listę Lato Festiwali Muzycznych we Włoszech, albo zbadać poszczególne kalendarze zdarzeń z czerwca, lipca, sierpnia i września do bardziej kompleksowych wykazów festiwalach można uczestniczyć wolne i za opłatą na swojej podróży do Włoch tego lata. Istnieje również szereg festiwali sztuk performatywnych w lipcu i sierpniu, więc jeśli teatr jest bardziej swoje rzeczy, należy sprawdzić niektóre z tych, gdy jesteś w kraju, też.

Plaże we Włoszech i Żywności w lecie

plaże we Włoszech staje się bardzo zatłoczone w niedziele oraz w sierpniu, a lato jest zazwyczaj uważany sezonie w hotelach w pobliżu morza. Jednak większość nadmorskie miejscowości mają prywatne kluby plażowe gdzie płacisz opłaty, które zwykle dostaje czystą plażą, garderobę, gdzie można zostawić swoje rzeczy, fotel, parasol plażowy, dobry obszar do pływania, toalety i bar ,

Plaża zabaw dla dzieci, często z małych przejażdżki karnawał typu, również otwarty w lecie. W pobliżu popularnych plaż, znajdziesz barów i restauracji serwujących owoce morza z tarasem i małych sklepów sprzedających materiały plażowe i pamiątki; w lecie, wiele nadmorskie miejscowości połączone są częste promów.

Lato przynosi również pyszne świeże warzywa i owoce do wielu miastach Włoch, każdy najlepiej podawać u szczytu jego wegetacji. Spójrz na plakatach zapowiadających się Sagra lub lokalnych targach, aby uczcić szczególną żywność, niedrogi sposób, aby spróbować lokalnych specjałów. Oczywiście, lato to wspaniały czas, aby cieszyć się lody, lody włoskie, a typowe włoskie zszywki są dostępne przez cały rok.

Chociaż lato we Włoszech niesie ze sobą szeroki wybór roślin sezonowych, każda pora roku ma swój niepowtarzalny smak podniebienia. Więc jeśli nie jesteś pewien, który sezon jest dla Ciebie, odwiedź naszą „Kiedy jechać do Włoch” artykuł o najważniejszych każdego sezonu oraz podczas każdego z rodzimych owoców i warzyw we Włoszech jest gotowe do zbioru!