Populiariausi prekybos centrai, esantys Bali

Posted on

Populiariausi prekybos centrai, esantys Bali

Žvelgiant per Balis nuolaida parduotuvėse ir specializuotose parduotuvėse, gali būti keista būdas patirti salą, bet jūs galite peržvelgti Balis prekybos produkcijos kitu išraiška salos kultūros ir gamtos dovanų.

Kartos amatininkų, kurie naudojami patenkinti tik kunigų ir bajorų Balis, dabar bidonas iš skoningai meistriškai daiktų už turistų, kurie išdykėlis per salą turtus: abu tarptautiniai turistai likvidavimo visoje Indonezija-maršrutą, ir Indonezijos ieškote tradiciniai “įkėlė-įkėlė”, ar suvenyrų imtis namo artimuosius.

Elementai parduodama čia išvardytų vietų gali būti gana gerai padarė – į Balio amatininkai žino, kaip reaguoti į tarptautinėje rinkoje. Kai kurie iš šių parduotuvių pasiūlyti viską, bet virtuvės kriauklė, o kiti specializuojasi tam tikros rūšies prekes. Daugelis taip pat siūlo tarptautinei laivybai, jei jūs paprašykite. Ieškoti per toliau išvardytas vietas ir sušilti savo kreditinę kortelę – laimingas medžioklės!

Joger lizdas ant Jalan Raya Kuta garsėja tarp Indonezijos turistų Balyje už protingas žodžių žaismas dėl prekių ir visoje parduotuvėje. Žinoma, visa tai skrenda virš galvos, jei jūs neturite suprasti Bahasa Indonesia subtilybes, bet Joger turi daug fun stuff net ne Indoneziečių: puodeliai formos kaip krūtų ir laikrodžiai su rankomis, kad perkelti rodyklę, be kita ko.

Parduotuvė taip pat sandėlyje yra nemažai Bali amatų ir kitų suvenyrų, bet T-marškinėliai yra parduotuvėje didžiausias lygiosiomis.

Adresas: Jalan Raya Kuta Denpasar Bali ( vieta Google Maps )

Tai Balis keramikos Atelier yra didelis su keramikos fanatikai – modernios, skoningas dizainas papuoš penkių žvaigždučių restoranų ir viešbučių saloje ir taip toli, kaip Sidnėjuje ir Niujorke. Jei norite, kad vienas iš jų lėkštėse ant pietų stalo, apsilankyti jų salone Jimbaran – su kontroliuojama temperatūra art-deco stiliaus erdvę, kuri demonstruoja Jenggala išvesties ir leidžia jums pajusti už prekes.

Jenggala leidžia jums patirti savo rankų darbą kitais būdais, taip pat: galite žvilgtelėti į žiūrėjimo plotą pamatyti savo sumanūs amatininkai darbe, ar net pasirašyti savo vaikus iki jų “Paint-a-Pot” ir “Make-A-Pot “klases: dviračius ir keturių valandų sesijas, kur jūs galite mesti savo preliminarią keramikos, ar dažų savo dizainą ant Jenggala keramikos savo.

Adresas:  Jalan Uluwatu II Jimbaran, Kuta Bali (Factory Outlet ne Jalan Sunset Nr.1, Kuta, Balis) ( vieta Google Maps )

Šis keturių aukštų sandėlis realizavimo šiaurę Kuta Pietų Balis Hawks potvynio bangą Bali rankdarbiai, puikiai tinka birių pirkimų Bali suvenyrų ar daiktų naudojimui namuose. Pagalvių užvalkalai, staltiesės, žaislai, skulptūros, visą, o sujauktas įrengtą visoje erdvėje. Neorganizuotumo išvaizdą parduotuvės interjero reiškia, kad jums reikia daugiau pastangų pasiimti per nuodegos rasti tai, kas jums iš tikrųjų norite.

Kainos yra fiksuotos, bet labai mažai – mokėsite apie 40% nuolaida, palyginti su panašių daiktų Balis universalinės parduotuvės kaip MataHari ar Centro. Kredito kortelėmis – bet bus įspėjami, tai įprasta kursas apie apie 3 proc už kredito kortele kaina.

Adresas: Jalan Raya Kerobokan Nr 100, Kuta, Balis ( vieta Google Maps )

Krisna specializuojasi drabužių (jis turi filialų tinklą, kuri tęsiasi visoje Indonezijoje), tačiau jos Bali realizavimo išsišakojo į suvenyrų taip pat su platų Bali rankų darbo daiktų parduodama mažomis fiksuotomis kainomis.

Duslūs interjero numeriuose yra oro kondicionieriai, taip pat ateina su maisto teismą, jei jūsų apsipirkimas bus atsižvelgiama pernelyg ilgai. Be pagrindinės šakos palei Jalan Nusa Indah Denpasar The Krisna tinklas apima tris kitose parduotuvėse Balis.

Adresas: Jl. Saulėlydis Kelio Nr 88, Abianbase, Mengwi, Kabupaten Badung, Balis ( vieta Google Maps )

Erlangga

Šis suvenyrų parduotuvių tinklas veikia visoje Denpasar ir Tuban Pietų Balis. Du Denpasar šakos didelė ir siūlau Sarongs batika, meno kūrinius, maišeliai, aplankai, apyrankės ir žaislai fiksuotoje (bet žemas) kainas.

Adresas: Jalan Nusa Kambangan Nr.28 Tūkstančiai Denpasar Bali (Erlangga 1, vieta Google Maps ); Jalan Nusa Kambangan No.162, Denpasar (Erlangga 2, vieta Google Maps ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *