Porady podróży na zwiedzanie Londynu na budżet

Posted on

Porady podróży na zwiedzanie Londynu na budżet

Wizyty w Londynie w sprawie budżetu może być trudne, ponieważ jest jednym z najdroższych miast. Każdego roku wielu potencjalnych turystów – ludzie, którzy bawią się bardzo wiele w tym mieście – bypass Londyn z powodu wysokich kosztów.

Ale jest to możliwe do odwiedzenia tego pięknego, zabytkowego miasta w sprawie budżetu. Oto kilka strategii radzenia sobie z ceną na wycieczkę do Londynu. Sprawdź podróży porady budżet na bilety lotnicze, hotele, transport rzeczy do zrobienia, restauracji, atrakcji, a nawet krótki postój w drodze do innego miasta.

Londyn loty

Mieści się on w górę jak kilka innych miast dla podróży ekonomicznego. Istnieje sześć głównych lotnisk w regionie, które służą setki lotów handlowych dziennie. Z tym dużo objętości, istnieje wiele większe szanse na budżet samotnie do pniaka bilet okazja. Sprawdź niektóre strategie, aby zacząć korzystać z wyszukiwania.

Hotele w Londynie

Typowy London pokój hotelowy jest niewymiarowe i drogie. Jednak istnieją sposoby, aby zaoszczędzić. Rozważmy Londynu tanie hotele, opcje bed & breakfast, schroniska lub wynajem mieszkania. Zacząć szukać sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze z tych wskazówek do Londynu domków na budżet.

transportu Londyn

Jaki jest najtańszy sposób na poruszanie się po Londynie? Odpowiedź zależy od twoich planów. Jeśli planujesz spędzić większość czasu w centrum Londynu, nie ma wątpliwości Tube jest najbardziej efektywne i ekonomiczne rozwiązanie. Spójrz na wskazówki dla transportu publicznego oraz wynajem samochodów.

Atrakcje w Londynie

Londyn to miasto z wielu atrakcji, które są często postrzegane jako „wizyt koniecznością.” Niektóre z nich są drogie. Ale można zrównoważyć te wydatki z dużą ilością darmowych lub niedrogich działań. Uczestniczy Broadway jakości produkcje są tańsze niż w Londynie, Nowym Jorku. Sprawdź wskazówki dla dokonywania listę rzeczy do zrobienia w Londynie przystępne.

Restauracje w Londynie

Wielu podróżnych powie Londyn nie słynie z jedzeniem. Zrobisz lepiej w innych stolicach europejskich, takich jak Paryż i Rzym. Choć może to być prawdą dla wielu smaków, nie lekceważyć wiele możliwości budżetowych London oferuje wypoczynek. Z pubów tysiącom okolicznych małych restauracji etnicznych, jesteś zobowiązany do znalezienia satysfakcjonującego tani posiłek na budżet w Londynie.

Londyn słynie z Parlamentem i Savile Row.

Dla wielu nie jest to miejsce do odwiedzenia wyłącznie ze swojej kuchni. Ludzie, którzy czują się w ten sposób mają tendencję do gustów żywnościowego krytyk i budżety do meczu.

Jak w przypadku wszystkich stereotypów, ten zanika z każdym rokiem. Doskonałe jedzenie i rozsądne ceny nie są tak trudne do znalezienia. W rzeczywistości, kosmopolityczny charakter tego ogromnego miasta czyni go jednym z najlepszych miejsc na ziemi dla próbek różnych potraw.

Zacznijmy od śniadania.

zakładów łóżko i śniadanie zwykle oferują posiłek rano, że fala będzie cię aż do kolacji. Obiad nie musi być więcej niż przekąskę. Jeśli pobyt w tradycyjnym hotelu, gdzie śniadanie nie jest wliczone w cenę, rozważ to: W przeciwieństwie do Paryża i wielu innych miastach europejskich, można znaleźć obfite śniadania w restauracji tutaj, że nie złamie budżetu.

Lunch i obiad można nawet być „piknik” montowane na rynkach Londynu.

London Tours pub dawna miejscem na tani posiłek i niepowtarzalny klimat. Uwaga: deweloperzy rozklejanie imitacje autentycznych pubów sąsiedztwa w całym mieście. Te imitacje są często długie na koszt i krótki na autentyczności.

Londyn jest wspaniałym miejscem do zatrudniania solidną strategię jadalną budżet. Chodzi o to, aby jeść duże, bezpłatne śniadanie, jeśli to możliwe, nie przejmuj się na lunch, i zaoszczędzić znaczną część swojego budżetu żywności za miłe kolacje, które narażają Cię do kultury swojego przeznaczenia.

Istnieje wiele przewodników, które dają informacje w oparciu o przedziałach cenowych, na ogół przy użyciu „drogie umiarkowanego-niedrogich” lub podobnych określeń.

Londyn jadalna przewodnik  zawiera linki do restauracji w dość szerokim zakresie.

Inne prowadnice są mniej uporządkowany, a często składane przez studentów lub osób mających interes w pomaganiu gości do Londynu.

London Eye – Przegląd

Jest to jeden z najbardziej popularnych atrakcji w Londynie, ale może zaliczać najdroższe gdy masz większą imprezę turystyczna w sezonie turystycznym. Co gorsza, może to kosztować cenny czas oczekiwania w kolejce. Rozważyć swoje ograniczenia zainteresowania, budżet i czas uważnie przed planowaną wizytę w London Eye – z pomocą tego przeglądu.

Londyn layovers na budżet

Zdarza się wielu podróżnych w Europie: znaleźć się dłuższy postój w Londynie lub w ciągu 10 godzin, aby przełączyć się z jednego do drugiego dużego lotniska przed swoją podróż może być kontynuowana. Jest to możliwe, aby w ciągu kilku zabytków w sprawie budżetu, jeśli wiesz, jak zaplanować postój w Londynie.

Błędy Londyn Budget

W każdym mieście, które przyciąga wielu gości, nie są pułapki (zarówno zamierzone czy nie), która będzie kosztować pieniądze. W Londynie, niektórzy użytkownicy po raz pierwszy są zastraszani w konfrontacji z transportu publicznego, decydując się na drogich taksówek zamiast. Nie wolno dopuścić do Początkowe reakcje spowoduje dodatkowych kosztów. Uniknąć tych pułapek podczas wizyty w Londynie. Zaoszczędzisz pieniądze i że inne cenny zasób czasu.