Poznanie Luwr z dziećmi

Posted on

Luwr: Wstęp
Zrelaksować się. Wielu rodziców czuje lęk o odwiedzenie tego gigantycznego muzeum sztuki z dziećmi w tym wątku: ale można mieć wspaniały czas zwiedzając Luwr z dziećmi.

Jest to gigantyczny miejsce, z dużą ilością ludzi poprzez mielenie, więc nie musisz się martwić o kilku wybuchów niemowlęciem rozmowie.

Ponadto, podobnie jak inne muzea w Paryżu Luwr jest bezpłatne dla dzieci do 18 lat *: więc kogo to obchodzi, jeśli wizyta w tym panteonie sztuki zachodniej trwa tylko godzinę lub dwie?

Zdajesz sobie jednak trzeba poświęcić jakieś fantazje widząc więcej niż ułamek tego wielkiego muzeum: ale że idzie z terytorium Podróże z dziećmi … Wracaj i utrzymywał kiedyś dzieci dorosną. Twoim zadaniem jest teraz wspaniałe wspomnienia z nimi.

Luwr: Fountain


Pozostawić dużo czasu na Le Louvre dzień dla wylegiwać fontanny przed lub po wizycie. Dzieci mogą ścigać gołębie, podczas gdy dorośli ludzie-watch.

Odwiedź stronę internetową Luwr (wersja angielska) na godziny i inne info– otwierania i kupić bilety online, więc nie będą musieli stać w długich składy. Ponadto, w momencie pisania tego tekstu, można sprawdzić torby za darmo, w pobliżu wejścia.

Luwr – Galerie Rzeźba


Dzieci mają tendencję do podobnych obszarów rzeźba muzeum, które są przestronne i zaprosić poszukiwań. Sztuka 3D dodaje dodatkowego odwołania.

Rodziny mogą przeglądać i wiele innych odcinków tym gigantycznym muzeum drodze wirtualnego za pośrednictwem strony internetowej Luwr.

Luwr -Venus Milo


Zwiedzanie Luwru z trzech chłopców i poniżej dwunastu oznaczało oglądania sztuki w usztywniania tempie. Chcieli zobaczyć dwa bardzo znane dzieła sztuki (a kto dbał o wszystkich innych rzeczy?)

Jednym z ich celów był Wenus z Milo, powyżej której znajduje się posąg greckiej bogini Afrodyty, odkryto na wyspie Melos ( „Milo”, we współczesnym języku greckim) – stąd nazwa. Wenus jest Roman nazwa bogini Afrodyty, a posąg pochodzi z 2 wieku pne.

Na szczęście, istnieją oznaki zamieszczona w Luwrze prowadzące do najbardziej znanych kawałków, takich jak Wenus z Milo i Mona Lisa. To wszystko zbyt łatwo zgubić się w ogromnej muzeum, którego akrów galerii są określone w dwóch długich boków, oddzielone dużym odkrytym hali z fontanną i piramidy.

Luwr: Mona Lisa


Oczywiście, najbardziej znany mieszkaniec Luwru jest arcydzieło Leonarda da Vinci, „La Gioconda”, lepiej znany jako «Mona Lisa»: nawet najbardziej anty-muzeum dzieci będą chętni, aby zobaczyć ten obraz.

Trzeba zobaczyć Muzeum, w pobliżu Luwru: Le Musee d’Orsay


Naprzeciwko Luwru to kolejny wspaniały Muzeum: Muzeum d’Orsa y, pełne arcydzieł francuskiego impresjonizmu. Manet, Monet, Gauguin, Henri Rousseau, mnóstwo baletnic Degas i Toulouse Lautrec scen kreskowych.

W tym przebudowanej stacji kolejowej, można dać dziecku kurs quickie w niesamowite przejście od sztuki klasycznej (co właśnie widać, po drugiej stronie ulicy w Luwrze) do czasów współczesnych.

I nie zapomnij: jak wszystkie muzea sztuki w Pars, Musee d’Orsay jest bezpłatny dla dzieci w wieku poniżej 18. Zwiedzający mogą sprawdzić torby za darmo, jak również.