Prancūzija ir Paryžius liepą: Festivaliai, Vasaros Pardavimų, lauko valgomasis, ir puikus oras

Posted on

Prancūzija ir Paryžius liepą: Festivaliai, Vasaros Pardavimų, lauko valgomasis, ir puikus oras

Metų liepą Prancūzijoje festivalis laiką. Po atviru dangumi valgomasis ir gatvių veikla yra triukšmingo. Parkai ir sodai yra šlovinga gražių spalvų ir kvapų. Priklausomai nuo to, kur esate Prancūzijoje, jūsų oras didmiesčiuose gali svyruoti Wściekle iš vienos srities į kitą.

oras

Prancūzijoje oras yra paprastai miela liepos nors ji gali gauti labai karšta, lipti į 90 F, ir gali atsirasti karščio bangos. Todėl įsitikinkite, kad jums užsisakyti viešbučio kambarį su oro kondicionieriais.

Paryžius taip ne nuspėjami; ji gali būti nuostabi lauko oras, arba ji gali lietus gana stipriai.

Prancūzijos pietuose ir šalies viduryje gali gauti labai karšta liepos mėn. Paryžius šiaurinė šalies dalis gali gauti daug lietaus, tuo tarpu Nice palei Prancūzijos Rivjeroje vidurkiai apie dvi dienas nesimatė liepos mėn.

Iki liepos pabaigoje yra Mistral tikimybė, sausas vėjas, kuris išlaiko oras Provence neįprastai saulėta, bet taip pat gali plisti su miškų gaisrais.

miestas vidutinė temperatūra
Paryžius 66 F, su aukštos esant 75 F ir žemos 59 F
Bordo 59 F, su aukštos sudaro 66 F ir žemos esant 50 F
Lionas 70 F, su aukštos 81 F ir žemos 59 F
gražus 73 F, su aukštos 81 F ir mažas 68 F
Strasbūras 66 F, su aukštas 77 F ir žemos 55 F

Ką Pack

Kadangi oras gali būti nenuspėjami, tai prasminga būti pasirengę. Arba, kad arba planuojate daryti drabužių parduotuvių, kurios gali būti bloga idėja arba nuo liepos turi kai kurie iš geriausių pirkinių aplink pardavėjai praliejimas išėję į gatves daug.

Kadangi tai yra vasara, galite tikėtis dėvėti lengvus, medvilnės drabužius, t-shirts, šortai ir sandalai. Nors, jei jūs planuojate aplankyti miestų ir miestelių, galite pareikšti patogius vaikščiojimo batus. Pack akiniai nuo saulės, saulės skydelis ar skrybėlę ir saulės už saulėtų dienų. Jei planuojate pataikyti į paplūdimį, pareikšti savo maudymosi kostiumą.

Jei norite, galite atsinešti šviesos striukė, ilgas kelnes ir uždarosios toe bateliai aušintuvas naktų. Pack skėtį, ypač jei bus Paryžiuje, kuris turi aukštą lietus nei kitose šalies liepos mėn.

Keliauti liepos: už ir prieš

Prancūzija švenčia viską nuo maisto iki muzikos ir didžiuojasi, kad yra vieni iš geriausių, pasaulinio lygio džiazo festivaliuose liepą. Jūs taip pat atrasti nuostabią gatvės teatras, dailė ir amatai, ir aukščiausią klasikinės ir populiariosios muzikos. Kaip gerai, jūs galite sekti garsiausių pasaulio dviračių lenktynes, Tour de France “(tai yra tiek pro ir con, nes jei jūs planuojate vairuoti aplink Prancūziją, ten gali būti gatvės closings).

Visi muziejai ir vertybės yra atvira. Ir vasarą, dauguma pramogų pratęsti vasaros laiko valandas su kai vėlai naktį angas.

Prekių gerėja liepą. Rinkos, ypač Prancūzijos pietuose, užpildyti gatvėse su gundančių prekystalių. Massive pardavimai vyksta visą liepos mėnesį. Tai iš oficialių, valdžios reguliuojama pardavimai Prancūzijoje sezoną. Patikrinkite parduotuvės su ” Soldes ” Ženklai langus. Ir jei esate kaime, nepamirškite tų žinomų dieną trunkantis pardavimai vadinami  Vides greniers (ištuštinti palėpėje).

Jei yra vienas šalia bandote eiti; jūs gaunate didelį sandorių ir įdomus dieną į išorę.

Lauko valgomojo yra didžiausias. Liepa yra geriausias mėnesį dangos ir terasa valgomasis. Lauko kavinės darai Pagyvėja verslą.

Kadangi tai yra populiarus laiko, galite patirti didesnes kainas už orą ir pateikimo. Taip pat, galite gauti pasivijo lankytojų minios, kurie atostogauja nuo likusios Europos, ypač populiariausių vietų, tokių kaip Cote d’Azur ir Luaros slėnio

Nors oras paprastai bendradarbiauja, karščio bangos gali atsirasti liepą, todėl yra dar CON, nors, jei jūs planuojate kelionę į Prancūzijos pietuose, Viduržemio jūros vandenys jus atvėsti.

Festivaliai ir renginių renginiai

  • Avinjono festivalis yra kasmetinis menų festivalis vyksta Avinjone, Prancūzijoje, kiekvieną liepos mėnesį į Avinjono Popiežių rūmai kiemą nuo 1947 Tai seniausias išlikęs festivalis Prancūzijoje.
  • Bastilijos diena paprastai švenčiama su fejerverkų visame Prancūzijoje. Bastilijos diena Paryžiuje paprastai apima karinį paradą Eliziejaus laukus, šokių vakarėlį, ir daug daugiau.
  • Chaumont-sur-Loire Tarptautinė Sodas festivalis Luaros slėnis yra Prancūzijos atsakymas į “Chelsea Flower Show Londone.