Pred rezervácii hotela na Bali – Ako si vybrať najlepšie ubytovanie v Bali

Posted on

Pred rezervácii hotela na Bali - Ako si vybrať najlepšie ubytovanie v Bali
Pred rezerváciou si hotel v meste Bali, existuje niekoľko námietok, aby zvážila – predovšetkým v prípade nákupu za ubytovanie on-line, zatiaľ čo ešte doma.

Tradičný hotel alebo penzión? Hostiteľská rodina alebo Airbnb? Široká škála možností zamerať sa na viac ako 4 milióny hostí, ktorí prídu na ostrove rok okolo. Hotely sa pohybujú od luxusné a seclusive do chatrče, ktoré stoja menej ako $ 10 za noc.

Bali je top destinácií v Ázii. V skutočnosti, to je najnavštevovanejšie z indonézskych odhadovaných 922 obývaných ostrovov. Neriskujte dovolenku snov tým, že sa zasekol v mieste, nemusíte užívať.

Najlepšie miesto na pobyt na Bali

Existuje veľa miest na pobyt na Bali, ale niektoré oblasti majú tendenciu priťahovať určité druhy cestujúcich a rozpočtov.

To znamená, že si vyberá jednu oblasť, neznamená, že ste v pasci! Bali zdieľané bemos sa stávajú minulosťou; cestujúci použiť taxi Spolujazda služby alebo turistické autobusy (Perama je obľúbenou voľbou), aby si medzi miestami.

Grab, je Spolujazda app podobnú Uber a Lyft, je populárny voľbou na ostrove. Ak ste komfortnú jazdu v mnohých dopravy, Bali je skvelým miestom na prenájom motorku (skúter).

Vďaka takmer päť kilometrov širokých pláží a tesnej blízkosti letiska, Kuta je miesto, kde sa niečo deje – pre lepšie alebo horšie. Väčšina návštevníkov stráviť aspoň trochu času v južnej Bali, než sa vydáte do pokojnejších miest väčšej diaľky.

Aj keď to nie je vyčerpávajúci, tu sú niektoré z najobľúbenejších miest na pobyt na Bali:

  • Kuta Beach: Kuta priťahuje najviac surferi a turizmus cestujúci, takže existuje veľa hlučných, rozpočet ubytovacích možností v okolí epicentra Poppies I a II. Paralelne na pláž, Jalan Pantai (Beach Road) v meste Kuta a je celkom dobre hlavný ťahať na Bali. Jalan Legian (ďalej len Kuta stretch) je rušné pruh nočných klubov, reštaurácií a obchodov. Život všeobecne dostane pokojnejšie, ako budete pohybovať ďalej na sever od Kuta Beach.
  • Severne od pláže Kuta: Tesne nad Kuta Beach, zistíte, Legian – mierne tichší okrem športových barov naplnené jednodenných pitnú Bali štamgastov. Severne od Legian je Seminyak, kde sú výrazne viac upscale ubytovanie a reštaurácií v porovnaní so svojimi susedmi na juhu.
  • Ubud: Verdant Ubud je známy pre prilákanie jogy davu, ale má svoj podiel kaviarní, reštaurácií organických, remeselníci a kultúry dohnať nedostatok pláži.
  • Južne od letiska: Jimbaran a Uluwatu sú známe pre surfovanie na svetovej úrovni. Skalnaté pláže a veľké vlny držať mnoho rodín preč, ale niektoré skvelé ponuky pre boutique hotelov a homestays možno nájsť v tejto oblasti.
  • Sanur: Sanur, na západnom pobreží ostrova, naproti Kuta a Denpasar, je domovom najstaršie luxusného hotela na Bali. Pás má tendenciu priťahovať staršie, “sofistikované” cestovateľov než Kuta. Na pláži je bezstarostný, ale rovnako ako u kdekoľvek, trochu nočný život možno stále nájsť.
  • Severovýchod: Ahmed, na severovýchodnom rohu ostrova, sa rýchlo stáva hotspot pre potápanie. Mnohé z týchto malých hotelov pozdĺž čiernej piesočné pláže nie sú k dispozícii online.

Mali by ste si dopredu alebo osobne?

Starý hlavolam, či si objednať dĺžku pobytu, alebo len prvých pár nocí pred príchodom je skutočnou výzvou na Bali.

Hoci rezervácii hotela na Bali pred príchodom robí zázraky pre pokoj, môžete si zaplatiť za to vo viac ako jedným spôsobom. Zistiť, že je oveľa lepšie / tichšie / priateľskejší hotel vedľa dverí s diskontných sadzieb je frustrujúce, najmä ak ste už uzamknutá do vlastníctva rezervovanej z domova. Zistil, že je tu hlučné stavebný projekt deje a váš izba je nevratný, je ešte viac frustrujúce!

Bohužiaľ, hotel fotografií môže byť zotrený, aby vyzerali viac apelovať na ľudí, ktorí robia výhrady z tisíce míľ ďaleko. Ladenie online recenzia je bežnou praxou na Bali; Neverím, že všetko, čo vidíte, alebo čítanie.

Za predpokladu, že nie ste jedným z mnohých novomanželia mieri na Bali každý rok a sú ochotní vziať malý hazard, môžete si iba prvú noc alebo dva a potom zmeniť hotely v prípade potreby. Spýtajte sa na recepcii predĺžiť v prípade, že miesto zodpovedá očakávaniam. To je samozrejme nebezpečná stratégia špičke. Potvrdí, že budete dostávať pôvodná on-line cenu ponúknutú ak ste sa rozhodli rozšíriť – toto nie je vždy prípad.

Cestuje počas vrcholu sezóny na Bali vďaka čakanie si rezervovať hotel trochu drahšie, ale budete stále môcť nájsť pokoj.

Tip: Môžete pri odchode z letiska budete potrebovať meno a adresu hotela. Ak tomu tak nie je rezerváciu dopredu, aspoň urobiť dosť prieskum vedieť, kde začať. Nikdy neberte odporúčania taxikár pre hotel na Bali.

Nie všetky hotely sú online

Nie všetky hotely a penzióny mať online výpis. Nenechajte sa odradiť tým, cien alebo nedostupnosti na základe toho, čo vidíte z rezervácie miest.

Pri každom hoteli nájdete k dispozícii na populárnych stránok o cestovaní, pravdepodobne existujú ďalšie tri nezávisle vlastnené cenovo dostupné hotely v blízkosti ktoré nie sú zriadené pre on-line rezervácie.

A čo viac, nie všetky izby v každom hoteli sú uvedené ako dostupné na rezervačný stránky. V skutočnosti, hotely môže otvoriť len hŕstku svojich mnohých miestností, aby on-line rezervácie. Len preto, že on-line stránky vám povie, hotel je plný nemusí vždy znamenať, že žiadne izby sú k dispozícii.

Nie je zabezpečenie možno nájsť on-line Smart Business hotely Bali? Áno, ale niektorí nemajú know-how; iní nechcú prepadnúť na 15 percent alebo tak držaná ako províziu cestovné miest. Ich skvelé miesto by mohlo znamenať, že sa im dostane dostatok walk-in podnikania a ťažko sa obťažovať s on-line zoznamy.

Príjem môže požiadať, aby ste objednať online

Nevysvetliteľne, Bali je jedným z mála miest v juhovýchodnej Ázii, kde hotelový manažment niekedy dáva prednosť, ktorú si objednať izbu on-line, skôr než na recepcii! Walk-in a online ceny môžu výrazne líšiť, pretože intenzívna konkurencia medzi hotely cestovných stránok.

Skôr než zodpovedajúca cena za izbu uvedená on-line, bude vedenie niekedy radšej zaplatiť províziu a opýtajte sa, že chodiť do hotela sadnúť na recepcii – počas niekoľkých krokov recepcii – aby si svoje vlastné izby!

Tip: V cene je rozšíriť váš pokoj môže byť výrazne vyššia ako to, čo vyhradené online. Budete často povedané zaplatiť walk-in cenu, alebo bojovať Bali notoricky pomalé Wi-Fi predĺžiť svoj pobyt online.

Recenzie nie sú vždy Honest

Rovnako ako je tomu u skoro všetkých on-line recenzie, byť trochu skeptický, čo čítate. Recenzia dostať nehanebne gamed na Bali.

Penzióny pravidelne odstraňovať zlé recenzie, alebo sa zapojili online “vplyvnej” opustiť veľa kladných recenzií. Priatelia a rodina sú v na hru taky. Jeden spôsob, ako povedať, je, že tieto typy hodnotenia sú často tak žiariace, že vystupovať od ostatných umelou cestou.

Najstaršie trik? Zanechať komentár k strane súťažiaceho o ploštice domácej. Aj keď to nie je vážny problém v Bali a pravdepodobne len niečí úder do hotela, mali by ste vedieť, ako skontrolovať priestor pre posteľ chyby ihneď po odbavení.

Airbnb funguje na Bali

Airbnb explodoval v popularite na Bali. Mnoho expat obyvateľov, ktorí sa usadili na Bali často cestujú alebo sa vrátiť do svojich domovských krajín. Niektoré z týchto obyvateľov rozhodnú prenajať svoje domovy a byty, zatiaľ čo preč. Iní môžu jednoducho prenajať izba navyše, zatiaľ čo stále žije na mieste.

Ak máte problémy nájsť si hotel v meste Bali, prednosť majú kuchyňu, alebo chcete zostať vo viacerých rezidenčnej štvrti, zvážte hľadá Airbnb. Veľa možností Airbnb sú len mimo turistickej oblasti. Pre väčšie mobilite, pozrite sa na miestach v dochádzkové vzdialenosti od rozsiahlej železničnej siete KL je.

Hluk môže byť problém

Problémy s hlukom prichádzajú a odchádzajú v hoteloch v meste Bali. Ak si pobyt v batohom penziónoch v meste Kuta, kde účastníci bežať neskoro, alebo v jeho blízkosti južného konca Jalan Legian – najživšie pás pre nočný život – očakávajú, že počuť buch buch elektronickej hudby po celú noc.

Ale aj strategicky výberu miesta pobytu na Bali môže ešte znamenať, zaoberajúca sa hlukom. V ramenné sezóny mesiacoch marci a apríli, hotely môžu byť v zhone dokončiť rekonštrukcie a stavebných projektov pred zaneprázdnený sezóna začína v lete. Skorých ranných hodinách bum bum môžu pochádzať z zatĺcť zhotoviteľa skôr než DJ techno skladby.

Doprava je závažným problémom celého ostrova, a vodiči sú naozaj tendenciu používať ich rohy. -Li mať na výber, vždy požiadať o miestnosti, ktorá nemá na ulici. Zaplatenie rozdielu na “s výhľadom do záhrady” miestnosti môže byť potrebné rozdiel. Okrem každoročné Deň mlčanie, trubec motocyklov nikdy nezastaví pozdĺž hlavných dopravných tepien v Bali.

Zvoliť hotelových miest opatrne

Predtým, než sa zaviazať, že hotel jednoducho preto, že on-line site to uvedené ako “.04 míľ na pláži,” vychovávať Google Maps a sprisahania trasu ako chodec s nohami skôr než krídla. Tie môžu byť dokonca schopný urobiť Street View prechádzku z adresy na pláž.

Mnoho lacné hotely Bali sa nachádza dole tmavé, úzke uličky a nepohodlné miesta, kde sa dostanete chôdzou. Niekedy ľahký prístup na pláž je blokovaná upscale hotelových nehnuteľností, ktoré neumožňujú non-hostia prerezať. Bezpečnosť je zvyčajne vyslaný.

Aj keď zločin je pomerne nízka v Bali, chôdzi na neosvetlených pasáže späť do hotela po západe slnka by mohlo byť odstrašujúca. Nie sú len spoliehať na uvedených zemepisných vzdialenostiach, ktoré sú často len na orientáciu.

Nie všetky Homestays sú ideálne

Rodinný hostiteľské rodiny sú veľmi populárne v Bali. Niekedy slovo “rodine” sa používa zamieňajú s “penzióne” alebo “ubytovne”, takže raňajky môže alebo nemusí byť zahrnuté. Môžete si byť istí, že rezervácia “homestay” neznamená, že budete vo výškovej hotela.

Aj keď pobyt v rodine by mal teoreticky poskytnúť lepšiu príležitosť pre kuriózne, kultúrny zážitok, oni nie sú vždy najpohodlnejšie možnosť. Mnoho hostiteľské rodiny sú rodinný, takže zamestnanci nútení “zarábať na živobytie” môže byť menej nadšenia čistenia alebo reagovať na sťažnosti. Zo zrejmých dôvodov, hostiteľské rodiny sú obvykle staršie nehnuteľnosti s viacerými problémami. Jazyková bariéra môže byť problém, keď anglicky hovoriaci zamestnanci nie sú v okolí.

Dajte si pozor na Top Picks

Homestays a penzióny, ktorí získali prestížne zoznam top-pick v populárnych turistických sprievodcov o Ázii tiež niekedy trpia nedostatkom energie. Takzvaný “Sprievodca Effect” zaisťuje, že budete dostávať stály prúd zákazníkov bez ohľadu na úsilie. Prepracovaná obsluha stáva menej srdečné, keď firma štvoriciach, ale platy zostávajú rovnaké. Prepitné nie je bežná prax v Indonézii.

Hoci výberu medzi najobľúbenejších hotelov na ostrove sa javí ako stávka na istotu, to záleží na manažmentu. Budete určite mať tvrdšie čas vyjednávanie o zľavu miestnosti počas pobytu v najlepších ponúk.

Tip: Pri vyjednávaní o cene izby ponúkajú vzdať sa raňajky zdarma. V opačnom prípade ide o koncesiu a umožňuje vedenie, aby si zachoval tvár.

Test Wi-Fi pred spáchaním

Ak je pre vás veľmi dôležité, Wi-Fi (napr budete pracovať alebo robiť veľa internetových hovorov, zatiaľ čo v hoteli), budete určite chcieť overiť, že to funguje dobre pred prijatím izbu. Dokonca aj veľké, hotely upscale sú poznačené pomalé pripojenie Wi-Fi, all-príliš-známy zdrojom frustrácie pre digitálne kočovníkov v Bali.

Skúste sa opýtať príjem izbu bližšie k prístupovému bodu, aj keď to nemusí robiť rozdiel v noci a v daždivých dňoch, kedy ďalší hostia obrátiť na notebooky a smartphony pre zábavu.

Skontrolujte, či nie je dymu Zápach

Fajčenia v interiéri je bežné v Bali. Dokonca aj keď si rezervovali nefajčiarska izba, izba môže byť premenený na “nie fajčenie” tesne predtým, než si prišiel. Niekedy sa fajčí zo spoločných priestoroch hotela je možné vstúpiť do miestnosti.

Ak ste citliví na cigaretový dym, skontrolujte priestor pred spáchaním. Sťahovanie do miestnosti bez zápachu nemusí byť možnosť v prípade, že dym stále prichádzajúce zo vstupnej haly.

Nie všetky Welcome Drinks sú rovnaké

Nenechajte sa príliš nadšení, ak Vaša rezervácia Popis zahŕňa uvítací nápoj, zatiaľ čo odbavenie. Mnoho honeymooner sa ťažko poučili, že “welcome drink” nemusí vždy znamenať “koktail”.

Niekedy welcome drinky sú sladké, fialová výmysly viac oceňujú priemernou 8-ročný. To isté platí pre “jeden nápoj zdarma pri šťastnej hodinke” poukážok danej von. Dokonca aj uvítací nápoje, ktoré obsahujú alkohol, môžu byť vyrobené s arak , pretože je to najlacnejší variant.

Tip: Arak , low-cost miestnej sny, bol zodpovedný za sériu úmrtí na Bali v dôsledku otravy metanolom – vyhýbať.

Pravidlá sú pravidlá

Indonézia má povesť ako jeden z najpriateľskejší miest v juhovýchodnej Ázii. Personál hotela je takmer vždy ohromujúci zdvorilý a snaha vyhovieť potrebám.

Vedieť, ako správne pozdraviť v Bahasa Indonesia iste vám nejaké úsmevy okolo penziónu. Ale budete tiež zistíte, že zamestnanci si cenia svoju prácu a pevne držať si politík a protokol, a ešte viac ako hotelový personál na západe.

V tomto prípade je zákazník nie je vždy pravdu – ale financie regulujúci boss má vždy pravdu. Ak raňajky končí v 10 hodín, nie sú zase až o 10:10 a očakávať nič viac, než sa sladkým úsmevom a “Ospravedlňujem sa.”

použite Net

Nie internet je moskytiéra! Spí pod moskytiérou nie je len romantická predstava; ak váš izba má jednu, je tam z nejakého dôvodu. Použi to. Udržujte sieť uzavretý počas dňa alebo biters môže uviaznuť vnútri.

Pod holým nebom bungalovy a izby s balkónom sú súčasťou kúzla na exotický ostrov s tropickým počasím, ale Bali má značný komária populáciu, ktorá sa dostane hlad v noci.