Prenájom Self-auto pohonu na Bali, Indonézia – informácie, tipy a varovanie o Jazda na Bali

Posted on

Prenájom Self-auto pohonu na Bali, Indonézia - informácie, tipy a varovanie o Jazda na Bali
Za poznaním Bali môže byť ťažké robiť na pláne niekoho iného; ak ste videli Bali ako súčasť turné skupiny, nemôžete urobiť odbočku alebo zmeniť svoj názor na cieli. Ale ak máte medzinárodný vodičský preukaz, môžete obísť tieto ťažkosti prenájmom vlastné auto, keď na Bali.

Ak užívate priateľov alebo rodinu spolu, a ak ste veľmi skúsený vodič, prenájom vlastné auto môže byť vhodnejšie. Ak ste plánoval svoj vlastný itinerár na Bali, môžete použiť svoj vlastný pohon hrať sprievodcovské k svojimi priateľmi alebo rodinou a vidieť pamiatky vo svojom voľnom čase. Prečítajte si informácie o doprave na Bali, a pozrite sa na niektoré cenné Bali bezpečnostné tipy pred návštevou

Požiadavky na prenájom Self-riadiť autá na Bali

Pri požičanie automobilu, budete musieť preukázať, medzinárodný vodičský preukaz. Ak nechcete mať jeden, môžete získať turistické vodičský preukaz na policajnej stanici v Denpasaru. Licencia je platná pre jeden mesiac.

Autá na prenájom v Bali zvyčajne majú manuálne prevodovky, a sú vždy s pravostranným riadením, ako ľavostrannú premávku prevláda v Indonézii.

Autopožičovne nie vždy zahŕňajú poistenie v balíčku. Vždy by ste mali skontrolovať s prenájom kancelárie o poistení, ktoré poskytujú; Často to bude účtovaný ako dodatočný bod nad poplatku z prenájmu.

Niektoré ďalšie tipy by ste mali pamätať, než sa zaviazať k prenájmu vlastného pohonu vozidla:

  • Skontrolujte, či auto za poškodenie alebo akékoľvek iné problémy, než sa prihlásite na bodkovaný čiaru. Prenájom kancelárie vám môžu obviňovať z akéhokoľvek už existujúcej poškodenia vozidla, ak ste jazdy, bez toho aby prinášať to pozornosti agentúry.
  • pred zaplatením up test-riadiť prenajatý automobil. Budete chcieť, aby sa uistili, že brzdy, brzdu a spojku všetky práce, ako je stanovené!
  • Plyn nie je zvyčajne zahrnutá v cene.

Jazdných podmienok na Bali

Vodičské na Bali nie je zďaleka rovnaké skúsenosti ako v USA alebo v Európe. Motoristi na ceste majú tendenciu dodržiavať svoje vlastné pravidlá; V skutočnosti, to skoro vyzerá, ako keby žiadne pravidlá sú v platnosti.

Cesty môžu byť ľubovoľne uzavretý ustúpiť slávnostné sprievody, a to najmä počas prázdnin sezón ako Galungan. Motoristi neuznávajú zvyčajné pravidlá pravý– spôsobom, často v jazde len vtedy, ak ich vozidlá sú menšie ako Vy. A motocykle vybočeniu do svojho jazdného pruhu bez varovania sa stane až príliš často.

Cestná sieť môže byť docela mätúce, ak nie ste zvyknutí na balijskej cestnej siete. Známky sú v najlepšom prípade nejasné, v najhoršom prípade neexistujúcej. Široké cesty môže postupne vytlačiť do úzkych uličiek. One-way, one-lane cesty sú časté, čo vyžaduje jazdu dlhú cestu k návratu do danej lokality.

A to nie je účtovníctvo pre iné prekážky, ako sú potraviny vozíky, ktoré blokujú prevádzku, alebo výmole veľkosti Kansasu. Všetci hovorili, budete potrebovať mimoriadnu zručnosť a trpezlivosť riadiť bezpečne na Bali, takže si radšej dať celú záležitosť veľa myšlienok pred spáchaním k tomuto vlastným pohonom kolies. Ak ste relatívne nový ovládač, nie prenajať vlastný pohon; dostanete auto s vodičom do raketoplánu vás okolo.

Tipy pre jazdu v Bali

  • Opatrní, keď sa blíži križovatky. Vodiči z bočných ulíc nemusí vyzerať pri spájaní svoju cestu, a niektorí vodiči dokonca uvažovať o dopravnej svetelné signály, že samotné návrhy.
  • Bali, tým väčšie vozidlo má prednosť v jazde.
  • Trúbia váš roh, keď ide okolo slepej krivky; mnohí vodiči jazdiť uprostred cesty.
  • Dajte si pozor na cenu sklon na menších čerpacích staníc. Zahraničné vodiči môžu byť predražené. Držať na čerpanie pohonných hmôt na veľkých čerpacích staniciach, kde sú ceny štandardizovaných a viditeľne.

Short Zoznam Bali Self-Drive auto požičovniach

Bali Easy Car Rental
Telefón: +62 361 3636 222
E-mail: info@balieasycarrental.com
Site: www.balieasycarrental.com

Bima Sakti Rent Car
Phone: +62 361 7906 187, +62 81 933 017 722
E-mail: carbooking@balimobil.com
Site: www.balimobil.com

BCR Sewatama Internasional
Telefón: +62 361 411499, +62 361 411462
E-mail: info@balicarhire.com
Site: www.balicarhire.com

Bali Access Car Rental
Telefón: +62 361 8200500
E-mail: sewamobil@baliaccess.com
Site: sewa-mobil.com