Skip to main content

Prežívajúce Singapur na rozpočet – 10 tipov pre uloženie peňazí v Singapure

Prežívajúce Singapur na rozpočet - 10 tipov pre uloženie peňazí v Singapure

Verte tomu alebo nie, môžete zažiť Singapur na rozpočet! Nie je potrebné obetovať jedla alebo predávať plazmy, aby preskúmala juhovýchodnej Ázii je zaujímavý malý-mesto ostrovné krajín.

Singapur bol vždy prekliatím backpackers a rozpočet cestovatelia. S hanebné povesť drahé, urobil ešte horšie pomocou početných možností, ktoré majú byť pokutovaný , mnoho cestovateľov v juhovýchodnej Ázii dať Singapure len niekoľko dní alebo sa rozhodnúť ho vynechať úplne.

Napriek tomu, že má veľa čo ponúknuť (vrátane najlepšieho letisko na svete), Singapur má povesť na Banana Pancake Trail je viacmenej všetko o nakupovanie a ako veľký layover určenia.

Nemusíte sa stať Singa chudobné užiť niekoľko dní alebo dlhšie v tejto vzrušujúcej nadnárodnej mesto! Postupujte podľa nasledujúcich tipov pre úsporu peňazí, zatiaľ čo v Singapure.

Mnoho cestovateľov robia tú chybu, nie vrátane Singapuru výbornú dopravnú kartu, keď sa prvýkrát objaví. Miesto toho, oni zaplatí za každú autobusovej a vlakovej cesty, ktorá sa rýchlo pridáva nahor.

Na staniciach, náklady an EZ-Link karta S $ 12 a obsahuje S $ 7 v hodnote úveru. Môžete si tiež zakúpiť a pridať kredit karty na 7-Eleven minimarts u S $ 10 (vrátane S $ 5 na úver). Mať kartu EZ-Link bude tiež ušetrí veľa času čakania v radoch na automatoch na lístky v staniciach MRT.

EZ-Link karta môže byť použitá vo vlakoch LRT a MRT, spolu s vynikajúcou verejnej autobusovej systému. Pomocou karty EZ-Link, platíte iba za prejdenú vzdialenosť, skôr než plochý cestovného, ako každý iný (vodiči nedávajú zmeny).

Tip: Nezabudnite kliknúť kartu na čítačku, ako odíde do autobusu, alebo budete platiť viac, než by ste mali mať!

2. Nekupujte Singapure Tourist priesmyk

Singapore Tourist priesmyk je podobný EZ-Link karta však umožňuje neobmedzený počet jázd v priebehu jedného, dvoch alebo troch-dňový pobyt s. Turistické Preukazy nie sú lacné: jednodňové náklady priepustu S $ 10 plus ďalších S $ 10, ktorá bude vrátená po návrate na kartu. Budete musieť vziať štyri alebo päť jazdy na MRT denne len zlomiť dokonca!

Ak ste naozaj dostať vzrušenie z jazda vlakov okolo mesta (oni pekné), je pravdepodobné, že budete tráviť väčšinu svojho času chodia pamiatok, vnútri masívnych nákupných centier, ktorá skúma world-class múzeá, a menej na vlak.

3. piť vodu

Na rozdiel od iných krajín v juhovýchodnej Ázii, voda z kohútika v Singapure je bezpečné piť. To je dobrá správa, pretože fľaša vody môže stáť okolo S $ 2 Na minimarts!

Ak nechcete nosiť fľašu s vodou, kúpiť malú fľašu s vodou a potom naplňte ju zdarma v hoteloch, alebo z kohútika.

4. Jedzte v Food Halls

Singapur je obdarený niektoré z najlepších potravín súdy, potravinárske hál a hawker pouličných stánkov nikde v Ázii. Áno, to je bezpečné jesť pouličné jedlo! V skutočnosti sa teší na pouličné jedlo je typická časť zažíva Singapur.

Kvalita je často ešte o stupienok nad pouličným jedle zvyčajne nachádzajú v miestach, ako je Thajsko. Chutné jedlo môže byť rád za Medzi S $ 4-6 v potravinárskych halách. Môžete jesť v rámci S $ 3 Ak ste v nálade na rezance polievku.

Potravinové súdy nájdené v nóbl obchodoch au dna takmer každej mrakodrapu sú ceny o niečo vyššie ako samostatných potravinárskych centier. Pozrite sa na rozľahlý potravín centrum v čínskej štvrti, alebo lacné-doteraz lahodný potravín centrum Lau Pa Sat v blízkosti zastávky Raffles MRT .

5. Nepite alebo Smoke

Vďaka nadmernému zdaneniu, a to buď z týchto dvoch neresti jednoducho zničí váš rozpočet v Singapure.

Krabičku cigariet Marlboro stojí viac ako S $ 13 a pitie je strašne drahý aj USA alebo európskych noriem. Vstup do nočných klubov môže byť až S $ 30, ktorý obsahuje jednu vodnaté nápoj. Hlučný v noci von môže stať vám, rovnako ako priemerný večer na Ibize.

Rozpočet cestujúci toužení spoločenskú atmosféru mimo koľaje často rozhodnú kúpiť nápoje z 7-Eleven sa nachádza na konci Clarke Quay, potom zavesiť okolo nábreží. Stačí sa pozrieť na most pre peších pokryté ľudí leňošenie.

Poznámka: Elektronické cigarety sú v skutočnosti nezákonné v Singapure. Nemajú prekročiť hranicu s jedným!

6. Užite si parky

Hoci Singapur má povesť pre betón, mesto je obdarený vynikajúcou parku matrice s zelených plôch, ktoré pavúk cez mesto. Zvýšené cyklotrasy a skywalks poskytujú vynikajúci výhľad.

Parky a výhľad na panorámu mesta si môžete vychutnať zadarmo. Využite komplexu, prepojovacie siete, ktorá spája parky a rôzne zákutia k sebe navzájom.

7. Využite freebies

Pútavé cestujúci môžu nájsť kľúčovými displeja, verejné predstavenia, a pouličné umelcov pozdĺž nábrežia Esplanade, a do centra mesta. Tam sú takmer vždy možnosti voľná zábava, zvlášť cez víkendy.

Vstup do múzeí v Singapure je drahé, však, niekoľko dní alebo večery mesačne vstupné sa netýka špeciálnych výstav. Skontrolujte, či pri pulte a vnútri mnohých bezplatných zaujímavostiach časopisoch pre dáta propagačné.

Rad turistických priechodov sú k dispozícii, ktoré poskytujú zvýhodnené vstupné na početných múzeí a atrakcií. Väčšina z týchto nahrávok sú len výhodná, ak máte v úmysle urobiť veľa na vnútornú okružnú.

8. Len Shop na správnych miestach

Singapur má viac nákupných centier ako aby ste mohli preskúmať v mesiacoch. Dokonca aj ultramoderný Changi Airport je prakticky jedno veľké nákupné centrum, ktoré sa stane, že občas lietadlo pristáť alebo vzlietnuť.

Mnoho z týchto centier sú smiešne drahé. Namiesto toho, urobiť si suvenír a náhodné nákupy v lacných obchodoch a turistických trhoch po celom Chinatown a Little India. Nezabudnite sa konať!

Kúpiť si občerstvenie, nápoje a toaletné potreby od veľkých supermarketov umiestnených pod mnoho veľkých nákupných centier, skôr než v mini-trhovísk. VivoMart, pod VivoCity-najväčšieho nákupného centra v Singapure pravidelne vyhlasuje jedla a pitia špeciály.

9. Konečne Dajte CouchSurfing si Try

Ubytovanie v Singapure je drahé. Poschodová posteľ v preplnenom hostel koľaj náklady S $ 20 alebo viac. A v noci v skromnom hoteli vás môže požadovať, aby darovali krv. Mnoho cestovateľov mať možnosť rozhodnúť sa pre ubytovne viac hotelov v Singapure len, ako znížiť náklady.

CouchSurfing s jedným z mnohých krajanov žijúcich v Singapure je to skvelý spôsob, ako na spanie zadarmo, a tiež vám dáva miestnym vhľad do toho, ako sa teraz Singapur na rozpočet.

Tip: Ak ste háklivý o pobyte s cudzincom, vyhľadávať ubytovanie aj v okolí mesta Little India, kde ubytovne a hotely majú tendenciu byť o niečo lacnejšie.

10. Do not Get Busted

Miestni ľudia žartujú, že Singapur je “v poriadku” City-, ktorá má zrejme dva významy. Aj keď len zriedka vidieť policajtov v okolí mesta, buďte si istý, že mnoho ľudí si tú pokutu za zdanlivo neškodných aktivít; Jemne platobné kiosky sú rozmiestnené po dobu pohodlie sú istý náznak.

I keď budete musieť byť smolu, že chytí, byť vedomá nasledujúce:

  • Dôvodom číslo jedna dostať pokutu v Singapure je za to, že použitím značených prechodov.
  • Bezpečnostné pásy sú povinné, ak v aute; vodič nemôže používať mobilný telefón za jazdy.
  • Jazda na bicykli na pešej-len cestami, a to najmä v blízkosti rieky, je zakázané.
  • Žuvačka, občerstvenie a nápoje nie sú povolené vo vlakoch MRT alebo mestskou hromadnou dopravou.
  • Elektronické cigarety a “vaping” sú nezákonné.
  • Technicky vzaté, ak nie je k vyprázdneniu verejnú toaletu je nezákonné.
  • Pľuvanie dostanete veľkú pokutu v Singapure.
  • Kŕmenie holubov v parku je S $ 500 v poriadku!

 

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *