Průvodce ubytování se snídaní ve Francii

Posted on

Průvodce ubytování se snídaní ve Francii

Chambres d’hotes nebo bed and breakfast na trhu ve Francii je na vzestupu. Po celé Francii, od velkých měst, jako je Bordeaux a Marseille, malých městech, jako je Arrasu a Antibes na nejhlubším francouzském venkově v regionu Auvergne, majitelé domů se obrátili své domy v bed and breakfast podniky.

To dává smysl pro majitele, a to dává velmi dobrý smysl pro lidi, kteří chtějí, aby si něco jiného, ​​která je zábavná a dobrá hodnota. V průběhu několika posledních let, hotely francouzští měli zabrat. S vládními regulacemi dotažení dálnice obcházet malých městech a vesnicích a levné pobytové dovolené berou lidi z Evropy, mnoho hotelů malých nebyli schopni zvládnout. Můžete také zjistit, že okouzlující malý hotel na náměstí na trhu, který tak rád loni se nyní obrátil zpět do domu nebo do bytů.

Co můžete očekávat

 • Skutečně přátelské přivítání
 • Pomohou při plánování vaší vyhlídková místního odborníka
 • Snídaně jsou zahrnuty v ceně
 • Letmý pohled do francouzského rodinného života
 • Respektování Vašeho soukromí
 • Maximální počet pěti ložnicemi
 • Vlastní koupelnu na vysoké úrovni

V mnoha bed and breakfast najdete knihy číst v několika jazycích, hry ke hře a informace o místních památek. Hostitelé znát jejich regiony, takže budete mít up-to-date a upřímná o radu o tom, kam jít a co vidět. Tam by mohlo být také plavby lodí, kanoistika, tenis nebo petanque hrát.

V některých odlehlých oblastech, hostitelé mohou zařídit, aby vás vyzvednout na nejbližší stanici nebo městem a odveze Vás zpět na další den.

Co neočekávat

 • Můžete najít dům, kde rodina život je všude kolem vás, a to není tak nedotčená (nebo anonymní) jako hotel
 • Tam nemusí být zámek na dveře ložnice
 • Nesmíte mít vlastní stůl na večeři nebo snídani
 • Hosté společenská místnost
 • Přístup k domu během dne

Jíst na Váš Bed and Breakfast

Vše bude poskytovat dobrou kontinentální snídaně zahrnuta v ceně, často s domácími džemy a domácí upečený chléb.

Některé z nich nabízejí také večeři i když je třeba si to předem. Opět se jedná o velmi dobrou hodnotu a zahrnují víno a alespoň o 3 chodech s. Často zelenina jsou pěstovány v kuchyni zahradě a vy nemůžete dostat čerstvější než to. Náklady na průměru okolo 25 eur za osobu , což je mnohem lepší hodnota než restaurace.

Vyberte si svůj styl

Existuje tolik různých domů a pokojů, kolik je bed and breakfast. Existuje staré kamenné usedlosti hluboko v Provence; chytré Viladomy ve městech, příloh, stáje, stodoly starých převorství a zahradních křídla domu. Většinou majitelé žijí v části domu, ale to není vždy případ. Některé chambres d’hotes mít jednoduché kuchyně vařit si vlastní jídlo.

Co platíte

Náklady se liší od místa k místu. Zatímco mnoho bed and breakfast jsou v € 60 do € 100 rozsahu pro pokoj se snídaní pro dvě osoby, z nichž některé z těch nejlepších, liché hradu, nebo fantastický statku v poplatku Luberon přes 200 eur za noc. Ale všechny jsou dobré; určitě dostanete, co si zaplatí.

Find Your Bed and Breakfast

 • Mnoho vydavatelů vytáhl roční vodítka. Z nich jeden z nejlepších je podle Alastair Sawday , který se zabývá výrobou vodítka tak, aby se z cesty ubytování v Evropě po celá desetiletí.
 • Pokud jste na cestách po Francii a nebyly předem objednat, přejděte na místní turistické kanceláře, která bude mít seznam bed and breakfast ve svém regionu spolu se seznamy hotelů a gites.
 • Gites de France – K Gites de France organizace je 58 let a je největší hostující síť v Evropě. Mnoho lidí ji použít pro rezervaci rekreační chaty na víkend, týden nebo déle po celé Francii. Ale představují více než 10.000 postel a snídaně vlastnosti, takže jste povinni najít ten se vám líbí v oblasti, kterou chcete navštívit.

Tyto Gites de France Cíle jsou jasné. Oni:

 • propagovat pohodlné a přátelské rekreační pobyty
 • vyhovět zvláštním potřebám rekreantů, kteří hledají autentické, družné dovolenou v přírodním prostředí, klidu a pohody, novosti a volné přírodě
 • přispívají k zachování a podpoře francouzského venkova a jeho speciální kulturního dědictví
 • podílet se na místním rozvoji a přinést stabilitu do venkovského obyvatelstva tím, že poskytuje další zdroje prostřednictvím cestovního ruchu

Systém Gite de France je snadno ovladatelný. Chcete-li rezervovat on-line, stačí postupovat podle pokynů z jejich internetových stránkách.

 • Figaro Magazine a další publikace vytvořila roční vodítko k tomu nejlepšímu (Figaro to vyjde na začátku dubna); takže pozor na ty, které při návštěvě trafiku. Jsou to pravděpodobně aktuálnější než průvodci.

A co majitelů?

Některé bed and breakfast jsou provozovány jako podniky; jiní mohou být, jak to udělat, protože oni skutečně užívat setkávání lidí. U některých majitelů, to znamená, že mohou žít v lepším domě, než je obvyklé. Pro mnoho lidí, to je způsob odchodu z krys závod a žít jednodušší život.

Mnoho bed and breakfast jsou provozovány na ekologických linek, pracuje na snížení jejich dopadu na životní prostředí a získávání všechny své jídlo z místních pěstitelů.

ratingové systémy

Neexistuje jediný vládní systém regulován rating. Každý region má své vlastní systémy. Ale mnoho užití ‚klasy‘ jako symbol; Čím více ‚klasy‘, tím vyšší je výkon (4 je nejvyšší).

Příjezdy a odjezdy

Uvědomte si, že toto je často rodinný dům, takže není recepce. Řekněme, že když přijedete (obvykle po 4pm), aby svého hostitele může být tam na Vás. A pokud jste se zpožděním, telefon, abychom jim dali vědět, zvláště pokud jste si rezervovali večeři.

Platba

Pokud si knihu předem, pak si může nebo nemusí platit předem. Záleží na tom, jaký systém používáte.

Pokud platíte v bed and breakfast přímo v den odjezdu, zjistíte, že platby kreditní kartou jsou vzácné. Můžete platit Euro cestovní šeky, i když zahraniční šeky často nejsou přijímány v důsledku vysokých bankovních poplatků. Téměř všechna města ve Francii mají bankomaty, které budou trvat Visa a MasterCard.

Můžete najít místní taxe de Sejour přidali do svého účtu. To je velmi malý, od 0,52 do 2 eur na osobu.

Sklápěcí

Majitelé neočekáváme tipy. Pokud jste měli obzvlášť dobrý čas, pak malý dárek je ceněn. Vydáte-li se znovu a znovu, a pak jim vzít něco ze své vlastní zemi.