Skip to main content

Przed dokonaniem rezerwacji hotelu w Bali – Jak wybrać najlepsze zakwaterowanie w Bali

Przed dokonaniem rezerwacji hotelu w Bali - Jak wybrać najlepsze zakwaterowanie w Bali
Przed dokonaniem rezerwacji hoteli w Bali, istnieje kilka zastrzeżenia do rozważenia – zwłaszcza jeśli zakupy Noclegi online, a jednocześnie w domu.

Tradycyjny hotel lub pensjonat? Homestay lub Airbnb? Szeroki wybór dań zaspokoić ponad 4 miliony gości przybywających na wyspę około roku. Hotele w zakresie od luksusowe i seclusive do szant, które kosztują mniej niż 10 $ za noc.

Bali jest najlepsze miejsce w Azji. W rzeczywistości, to jest najczęściej odwiedzanym z szacowanych 922 zamieszkałych wysp Indonezji. Nie ryzykuj swoje wymarzone wakacje przez utknięcie w miejscu, którego nie korzystają.

Najlepsze miejsce na pobyt w Bali

Istnieje wiele miejsc na pobyt w Bali, ale niektóre obszary mają tendencję do przyciągania konkretnych rodzajów podróżnych i budżetów.

Powiedział, że wybierając jeden obszar nie znaczy utkniesz tam! Wspólne Bali bemos stają się przeszłością; podróżujący korzystać z taksówek, usług wspólnych dojazdów samochodem lub autobusów turystycznych (Perama jest popularnym wyborem), aby dostać się między miejscami.

Grab, aplikacja przejazdy podobny do Uber i Lyft, jest popularnym miejscem na wyspie. Jeśli jesteś komfortową jazdę w dużą ilością ruchu, Bali jest doskonałym miejscem, aby wypożyczyć motocykl (skuter).

Dzięki prawie pięć kilometrów od szerokich plaż oraz bliskość lotniska, Kuta, gdzie akcja jest – na lepsze lub gorsze. Większość odwiedzających wydać co najmniej trochę czasu w Południowej Bali przed wyruszeniem do spokojniejszych miejsc nieco dalej.

Chociaż nie jest wyczerpująca, oto kilka z najbardziej popularnych miejsc na pobyt w Bali:

  • Kuta Beach: kuta przyciąga najwięcej internautów i plecakiem podróżnych, więc istnieje wiele głośno, wybór tanich noclegów na całym epicentrum Maki I i II. Równolegle do plaży, Jalan (Beach Road) w Kuta jest dość dobrze główny przeciągnij na Bali. Jl Legian (odcinek Kucie) jest zajęty pasek klubach, restauracjach i sklepach. Życie staje się ogólnie ciszej, jak poruszać się dalej na północ od Kuta Beach.
  • Na północ od Kuta Beach: Tuż nad Kuta Beach, znajdziesz Legian – nieco ciszej oprócz barów sportowych wypełnionych dziennie do picia Bali bywalców. Na północ od Legian Seminyak gdzie opcje hotelowe i restauracyjne, które są znacznie bardziej ekskluzywna w porównaniu do swoich sąsiadów z południa.
  • Ubud: Verdant Ubud słynie przyciąga tłum jogi, ale ma swój udział w kawiarni, restauracji organicznych, rzemieślników i kultury w celu uzupełnienia braku plaży.
  • Na południe od lotniska: Jimbaran i Uluwatu słyną ze światowej klasy surfowania. Skalistych plaż i duże fale zachować wiele rodzin z dala, ale niektóre wielkie promocje dla hoteli butikowych i homestays można znaleźć w okolicy.
  • Sanur: Sanur, na zachodnim wybrzeżu, naprzeciwko Kuta i Denpasar, jest domem dla najstarszego luksusowy hotel na Bali. Taśma ma tendencję, aby przyciągnąć starszych, bardziej „wyrafinowane” turystów niż Kuta. Plaża jest wyluzowana, ale jak wszędzie, trochę nocnych można jeszcze znaleźć.
  • Northeast: Ahmed, na rogu północno-wschodniej części wyspy, szybko staje się hotspot do nurkowania. Wiele małych hoteli wzdłuż plaży czarnego piasku nie można znaleźć w Internecie.

Należy zarezerwować z wyprzedzeniem lub osobiście?

Stara zagadka czy zarezerwować czas trwania pobytu lub tylko pierwsze kilka dni przed przybyciem to prawdziwe wyzwanie na Bali.

Mimo rezerwacji hoteli w Bali przed przybyciem czyni cuda dla spokoju ducha, można zapłacić za to w więcej niż jeden sposób. Znalezienie się tam o wiele lepiej / ciszej / przyjaznym hotelu obok ze stóp dyskontowych jest frustrujące, zwłaszcza jeśli jesteś już zablokowane w nieruchomości zarezerwowane od domu. Dowiedzieć się, że jest głośny projekt budowlany dzieje i pokój jest nonrefundable jest jeszcze bardziej frustrujące!

Niestety, zdjęcia hotelu mogą być spreparowane, aby wyglądały bardziej atrakcyjne dla ludzi, którzy robią rezerwacje spośród tysięcy mil. Szczypanie gości online jest powszechną praktyką na Bali; nie wierzę, wszystko co można zobaczyć lub przeczytać.

Zakładając, że nie jesteś jednym z wielu nowożeńców udających się do Bali każdego roku i są gotowi wziąć mały hazard, można zarezerwować tylko pierwszą noc lub dwie, a następnie zmienić hotele w razie potrzeby. Zwrócić się do recepcji, aby przedłużyć jeśli miejsce spełnia oczekiwania. Jest to oczywiście niebezpieczna strategia w godzinach szczytu. Potwierdzić, że otrzymasz oryginalną cenę online oferowanych jeśli zdecydujesz się przedłużyć – nie zawsze jest to prawdą.

Podróżując w sezonie na Bali sprawia, że ​​czeka, aby zarezerwować hotel nieco drożej, ale wciąż będziesz w stanie znaleźć pokój.

Wskazówka: Musisz nazwę i adres hotelu przy wyjściu z lotniska. Jeśli nie rezerwacji z wyprzedzeniem, co najmniej tyle zrobić badania, aby wiedzieć, gdzie zacząć. Nigdy nie należy przyjmować zalecenia taksówkarz dla hotelu w Bali.

Nie wszystkie hotele są online

Nie wszystkie hotele i pensjonaty mają oferty online. Nie zniechęcaj się przez cen lub braku dostępności w oparciu o to, co widać z portalach rezerwacji.

Dla każdego hotelu znajdują się dostępne na popularnych miejsc turystycznych, prawdopodobnie istnieją jeszcze trzy niezależnie posiadane tanie hotele w pobliżu, które nie zostały powołane do rezerwacji on-line.

Co więcej, nie wszystkie pokoje w każdym hotelu są wymienione jako dostępne do rezerwacji miejsc. W rzeczywistości, hotele mogą otworzyć tylko garść ich wiele pokoi do rezerwacji on-line. Tylko dlatego, że strona rezerwacja mówi, hotel jest pełny, nie zawsze oznacza to, że nie ma pokoje są dostępne.

Nie jest zapewnienie, można je znaleźć na stronie internetowej Smart Business dla hoteli w Bali? Tak, ale trochę brakuje know-how; inni nie chcą utracić 15 procent lub tak jak trzymane przez komisję miejscach turystycznych. Ich doskonała lokalizacja może oznaczać, że otrzymują wystarczającej kabinę w biznesie i prawie nie przeszkadza z aukcji internetowych.

Odbiór może poprosić Book Online

Niewytłumaczalny, Bali jest jednym z niewielu miejsc w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie kierownictwo hotelu czasami woli, zarezerwować pokój online niż w recepcji! Walk-in i ceny mogą się znacznie różnić forum z powodu silnej konkurencji między hoteli na serwisach turystycznych.

Zamiast dopasowując cenę pokoju wymienionego w Internecie, zarządzanie czasami wolą zapłacić prowizję i poprosić, że chodzić w gości usiąść w recepcji – w ciągu kilku krokach recepcji – zamówić własne pokoje!

Wskazówka: W cenę przedłużyć swój pokój może być znacznie wyższy niż to, co zarezerwowane w Internecie. Będziesz często kazano zapłacić walk-in lub walczyć Bali notorycznie powolny Wi-Fi, aby przedłużyć swój pobyt w Internecie.

Opinii nie zawsze szczery

Jak to jest w przypadku prawie wszystkie internecie opinie, być trochę sceptyczni co czytasz. Recenzje się bezwstydnie gamed na Bali.

Pensjonaty regularnie usuwać złe opinie lub angażować online „wpływowe” zostawić wiele pozytywnych opinii. Przyjaciele i rodzina są w grze, też. Jednym ze sposobów, aby powiedzieć, że te rodzaje opinii są często tak świecące one wyróżniać się od innych w sposób sztuczny.

Najstarszy trik w książce? Zostaw opinię o stronie konkurenta o pluskwy. Chociaż nie jest to poważny problem w Bali i prawdopodobnie tylko czyjaś Jab w hotelu, należy wiedzieć, jak sprawdzić swój pokój na pluskwy od razu po zameldowaniu.

Airbnb działa dobrze na Bali

Airbnb eksplodował na popularności na Bali. Wiele Expat mieszkańcy, którzy osiedlili się na Bali często podróżować lub powrócić do swoich krajów. Niektóre z tych mieszkańców zdecydować się wynająć swoje domy i mieszkanie, gdy zniknął. Inni mogą po prostu wynająć dodatkowy pokój, a jednocześnie mieszka na miejscu.

Jeśli masz problemy ze znalezieniem hotelu w Bali, wolą mieć kuchnię, czy chcą pozostać w bardziej dzielnicy mieszkalnej, należy rozważyć patrząc na Airbnb. Wiele opcji Airbnb to tylko poza obszarem turystycznym. Dla większej mobilności, szukać miejsc, w odległości spaceru od rozległej sieci kolejowej KL.

Hałas może być problemem

Problemy hałasu przychodzą i odchodzą w hotelach w Bali. Jeśli pobyt w pensjonatach Backpacker w Kuta, gdzie partie uruchomić późno, lub w pobliżu południowego krańca Jalan Legian – liveliest pasek życia nocnego – spodziewamy się usłyszeć uderzenie uderzenie muzyki elektronicznej przez całą noc.

Ale nawet strategicznie wybierając gdzie się zatrzymać na Bali może oznaczać jeszcze do czynienia z hałasem. W miesiącach sezonu ramię w marcu i kwietniu, hotele mogą być w pośpiechu, aby zakończyć remonty i projektów budowlanych przed ruchliwej sezon zaczyna się w lecie. Wczesne godziny uderzenie uderzenie może pochodzić z młotkiem wykonawca raczej niż techno śledzić DJ.

Ruch jest poważnym problemem na wyspie, a kierowcy są bardzo skłonni do korzystania z ich rogi. Jeśli dany wybór, zawsze poprosić o pokój, który nie wychodzą na ulicę. Płacąc różnicę na „widokiem na ogród” pokój może być warte różnicy. Oprócz rocznego Dzień Milczenia, buczenie motorów nigdy nie zatrzymuje się wzdłuż głównych arterii w Bali.

Wybierz lokalizacje Ostrożnie hotelu

Przed podjęciem hotelu po prostu dlatego, że strona rezerwacja wymieniono ją jako „.04 mil do plaży,” wychować Google Maps i wykreślić trasę jako pieszego z nóg zamiast skrzydeł. może nawet być w stanie zrobić Street View spacer z adresem do plaży.

Wiele tanie hotele w Bali znajdują się w dół ciemne, wąskie uliczki i niewygodne miejsca dotrzeć pieszo. Czasami łatwy dostęp do plaży jest blokowany przez ekskluzywnych nieruchomości hotelowych, które nie zezwalają, goście ciąć. Bezpieczeństwo jest zazwyczaj pisał.

Chociaż zbrodnia jest dość niska w Bali, chodzenie ciemnych fragmentów z powrotem do hotelu po zachodzie słońca może być przytłaczający. Nie wystarczy polegać na podanych odległościach geograficznych, które często są w linii prostej.

Wszystkie stancje nie są idealne

Rodzinny stancje są popularne w Bali. Czasami słowo „Homestay” jest używane zamiennie z „pensjonat” lub „schroniska”, więc śniadanie może lub nie może być uwzględnione. Możesz mieć pewność, że rezerwacja „Homestay” nie oznacza, że ​​będziesz w hotelu wieżowców.

Choć pobyt w Homestay teoretycznie powinna zapewnić lepszą okazję do osobliwy, doświadczenia kulturowego, nie zawsze są one najwygodniejsze rozwiązanie. Wiele stancje są rodzinny, więc pracownicy zmuszeni do „zarobić na swoje utrzymanie” może być mniej entuzjastycznie czyszczenia lub reagować na skargi. Z oczywistych powodów, stancje są zazwyczaj starsze właściwości z większą ilością problemów. Bariera językowa może być problemem, gdy anglojęzyczne pracownicy nie są okolice.

Uważaj na najlepszych ofert

Stancje i pensjonaty, które uzyskały prestiżową listę top-pick w popularnych przewodnikach około Azji czasami cierpi z powodu braku energii. Tzw „Poradnik Effect” zapewnia, że ​​będą one odbierać ciągły strumień klientów niezależnie od wysiłku. Przepracowany personel staje się mniej serdeczny kiedy firma czterokrotnie ale pensje pozostają takie same. Napiwki nie jest powszechną praktyką w Indonezji.

Choć wybierając jedną z najbardziej popularnych hoteli na wyspie wydaje się pewien zakład, zależy to od administratora. Będziesz z pewnością trudniejsze czas negocjacji o zniżkę pokoju podczas pobytu w najlepszych wybiera.

Wskazówka: Gdy negocjuje cenę pokoju, oferują zrezygnować darmowe śniadanie. Takie postępowanie jest koncesja i umożliwia zarządzanie zachować twarz.

Test Wi-Fi przed popełnieniem

Jeśli Wi-Fi jest bardzo ważne dla ciebie (np będziesz pracował albo robią dużo połączeń internetowych przy hotelu), na pewno będziesz chciał sprawdzić, czy to działa dobrze przed podjęciem pokój. Nawet duże hotele, ekskluzywne są nękane przez powolnych połączeń Wi-Fi, co stanowi aż nazbyt znajome źródłem frustracji dla koczowników cyfrowych w Bali.

Spróbuj zapytać w recepcji o pokój bliżej punktu dostępowego, choć nie może zrobić różnicę w nocy iw deszczowe dni, kiedy więcej gości włączyć do laptopów i smartfonów dla rozrywki.

Sprawdź, czy zapach dymu

Palenia w pomieszczeniach jest powszechne w Bali. Nawet jeśli zarezerwowany pokój dla niepalących, sala mogły zostać zamienione na „niepalący” tuż przed przyjechaliśmy. Czasami dym z pomieszczenia ogólnodostępne w hotelu może wejść pokoi.

Jeśli jesteś wrażliwy na dym papierosowy, sprawdzić pokój przed popełnieniem. Przeprowadzka do pokoju bez zapachu nie może być opcja, jeśli dym utrzymuje pochodzących z holu.

Nie wszystkie drinki powitalne są takie same

Nie zbyt podekscytowany, jeśli opis rezerwacja obejmuje drink powitalny podczas sprawdzania w. Wiele Honeymooner dowiedział się w bolesny sposób, że „welcome drink” nie zawsze oznacza „koktajl”.

Czasami welcome drinki są słodkie, fioletowy mikstury bardziej docenione przez średnio 8-latek. To samo odnosi się do „jednego bezpłatnego drinka w happy hour” kupony rozdawane. Nawet powitanie napoje zawierające alkohol mogą być wykonane z arak , bo to najtańsza opcja.

Wskazówka: Arak , tanim miejscowy bimber, był odpowiedzialny za wiele zgonów na Bali z powodu zatrucia metanolem – omijać.

Zasady to zasady

Indonezja ma reputację jednego z najbardziej przyjaznych miejsc w Azji Południowo-Wschodniej. Personel hotelu jest prawie zawsze uprzejmy i zdecydowana próba pomieścić potrzeb.

Wiedząc, jak się przywitać w Bahasa Indonesia poprawnie na pewno Ci kilka uśmiechów na całym pensjonacie. Ale można również stwierdzić, że pracownicy cenią swoją pracę i sztywno trzymać się zasad hotelowych i protokołu, bardziej niż personel hotelu na Zachodzie.

W tym przypadku klient nie zawsze ma rację – ale finanse kontroli szef ma zawsze rację. Jeśli śniadanie kończy się o 10 rano, nie obracają się na 10:10 i oczekiwać niczego więcej niż słodkim uśmiechem i „przepraszam.”

Użyj Net

Nie internet, siatka na komary! Spanie pod moskitierą to nie tylko romantyczne pojęcie; jeśli pokój ma, to nie bez powodu. Użyj tego. Utrzymać sieć zamknięta w ciągu dnia lub biters mogą zostać uwięzione w środku.

domki na świeżym powietrzu oraz pokoje z balkonem są częścią uroku na egzotycznej wyspie tropikalnej pogody, ale Bali ma sporą populację komarów, które dostaje głodny w nocy.